Szükségem van valakire, aki megtanítja nekem, hogyan kell főzni mefedron közös vegyi anyagokkal és egy egyszerű módon(biztonságos módon)????

alwaysalpha

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Hé én nem tudok semmit a kémiáról, de szeretnék tanulni, és ill örülnék, ha gyys itt tanít nekem a legegyszerűbb módja a mefedron főzésének??
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
79
Reaction score
60
Points
18
A 4mmc szintézise 2-brom-4-metil-propiofenonból meglehetősen kezdőbarát és egyszerű, és biztos vagyok benne, hogy mindent megtalál a BBmarketen, amire szüksége van.
 

alwaysalpha

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Meg tudja adni a receptet lépésről lépésre?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Nos, nem használhat közönséges vegyi anyagokat reagensként. Vannak természetes források prekurzorok, de aztán több reakción kell keresztülmenniük, mielőtt közvetlen prekurzorokká válnak. A 4mmc egy könnyű szintézis a 2b4mp-ből, de nem könnyű olyan dolgokból kiindulni, amiket könnyen be lehet szerezni.
Az igazság az, hogy nem sok dolog van, ami megfelel a kritériumoknak. Kloroform. Metkatinon pszeudoefedrinből kálium-permangenáton keresztül.
 

alwaysalpha

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Köszönöm, hogyan lehet pszeudoefedrinből metkatinont előállítani?
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
40
Reaction score
17
Points
8
Olvassa el a Metcations témaköröket!
Nézze meg a videót!!!
Minden itt van!!!
De természetesen nem buktatók nélkül!
Mindez a fórumanyag mit sem ér személyes gyakorlati munka nélkül! És a saját tanulási és FEJLŐDÉSI vágyad nélkül!
Kitartás és Tapasztalat kell hozzá! , Ezt pedig ugyanannak a folyamatnak a számtalan ismétlése fejleszti!

Vagy készülj fel arra, hogy 300-500 dollárt fizetsz az online képzésért.
Én személy szerint ezt még egy nagyobb összegért sem tenném meg!
Egyszerűen azért, mert amíg én tanítalak, én több mint egy kilogramm anyagot tudnék szintetizálni...... Ez pedig legalább 4000-5000 ha nagybani értékesítésre kerül...
És ez csak a metcations ára! Az opiátok és opioidok sokszorosan drágábbak...
Üdvözlettel: P.VPN
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Azért kényszerítjük az embereket saját kutatásra, mert ha nem dolgozott keményen a tudás megszerzéséért, akkor nem értékeli a veszély szintjét, amellyel szembenéz. Ha valaki elveszi a pénzét egy fizetett konzultációért, akkor kötelessége fenntartani az Ön személyes biztonságát, és felelősséggel tartozik, ha leégeti a házát. Technikailag ez soha nem kerülne szóba, mert az, hogy valakinek a pénzét elveszik egy drogkémiai leckéért, általában ellenőrzött anyag előállítására irányuló összeesküvésnek minősül . Két ember azonban elméleti kémiáról lövöldözhet. Olvasd el a szintetizátorokat, ha több kell, kérdezz, és adunk még. Ha kérdésed van, válaszolunk rá, de előbb legalább el kell olvasnod a cuccot.
 
Top