Hugbunter egy besúgó.

brisknes

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Csak egy darab szar és áruló dicsekedne azzal, hogy képes, vagy, hogy van egy dox adminok.

Igen ez a legvalószínűbb, és figyelembe véve, hogy képes voltam dox Pharoah némi könnyedséggel. /post/9fd75dd60e6421299370/#c-6ed12696f6602aa382

És a cseresznye a tetején? KÖNNYEDÉN. (Ez most dicsekvés?)

A következőre válaszolva: hol van DeSnake:

Él és virul. /post/540f11ee6435929f362c/#c-b287552b1f664926bb

És a hab a tortán? Néhányan nemtörődömök az OpSec-jükkel (Ez fenyegetés?)

***** HugBunter.

A legtöbb hozzászólása tele van ilyen szarsággal, és ez nem normális.

Az, hogy homályosan beszél, és olyanokat mond, hogy "TUDOK VALAMIT, amit te nem", az kibaszottul hátborzongató, és csak a valódi jellemét mutatja. Nem beszélsz így, nem tartasz vissza ilyen információkat. Ez a manipulátorok és besúgók tankönyvi példája.

Még ha valaki olyan szemét kilépő csaló is, mint DeSnake, akkor sem mond ilyeneket nyilvánosan, főleg nem olyan közösség vezetőjeként, mint Dread. Csak a LEA-t segíted, és csak a besúgók működnek együtt a LEA-val.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Azt hiszem, tisztelettel nem értek egyet. Kedvelem őt abban a néhány alkalommal, amikor beszélgettünk.
 

scammedonabacusmarket

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 4, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
a Dread-en túl sok a cenzúra, és a modok nem megbízhatóak
A MODOK DROGOKAT ÉS FENTANYIL LAKÁLT ÁRUKAT PROMÓZÁLNAK, de cenzúrázzák és BLOKÁZZÁK az ártalmatlan hozzászólásokat, úgy hangzik, mint a Dread bíró ,

irónia az illegális szarságok népszerűsítésében, de a nem illegális szarságok cenzúrázásában.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Ez az én eddigi tapasztalatom a Dreadről nem ez. Az emberek hülyeségeket mondanak, én tudom, hogy én igen. Úgy hangzik, mintha fenyegetve érezné magát, és a megtorlás képességével hadonászik.
 

scammedonabacusmarket

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 4, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
azt hiszem, a youtube DoingFedTime volt némi marhaságot Dread, miner21 nézd meg, ha tudod kapcsolni a fenti hozzászólás DoingFedTime a youtube-on
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Tényleg? Nem emlékszem semmire a FedTime-tól, ami valóban kritizálta volna Dread-et. Tudna rámutatni valamire, hogy ezt lássam?
 
Top