Question Hogyan kezdjük ?

FrenchConnection

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Szia!

Szeretnék elindulni a gyógyszerüzletben, de nincs semmilyen kapcsolatom ezzel kapcsolatban.

Szóval sok kérdésem van ezzel az üzlettel kapcsolatban,
Milyen szabályok vannak ebben az üzletben?
Hogyan szerezhetem meg az első ügyfelemet ( nem akarok az utcán árulni ) ? Az érdekel, hogy a drogomat a városomban lévő dílereknek áruljam, nem pedig grammonként adjam el.
Hogyan küldhetem el a drogomat levélben? Már kaptam drogot levélben, de nem ismerem a szabályokat, hogy egy jó névtelen levelet küldjek.
Hogyan találhatok egy deadzone-t a városomban? Csak elhelyezhetek valahol egy postaládát?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
675
Points
93
Először is el kell döntenie, hogy milyen anyagokkal fog dolgozni, mivel a heroin és a marihuána kissé eltérő megközelítést alkalmaz.
Ezután meg kell határoznia az anyagok forrását, saját maga fogja szintetizálni őket, vagy megvásárolja és továbbértékesíti őket?
Kereshetsz vásárlókat a városodban az interneten keresztül, vagy használhatsz offline reklámot, például matricákat.
Nem ajánlom a levelek küldését, ez nem biztonságos a feladó és a címzett számára. A holtpontok a legjobb megoldás az üzleti életben.
 

Bigrush421

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
hogyan lehet kapcsolatom a városomban?
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
54
Reaction score
31
Points
18
Ha ezt az üzletet szeretné végezni, akkor annak oka kell, hogy legyen. Pénzt akarsz? Persze, hogy akarja. Kapcsolat, mint gondolod, olyan, mint egy olyan személy, aki vásárol tőled egy nem kis mennyiségű gyógyszert, és pénzt akarsz belőle... Nem kezdhetsz bele kapcsolatok nélkül. (a kapcsolatoknak megvan a forrása) Ha el akarsz kezdeni pénzt keresni a drogokból, akkor először meg kell találnod azokat az embereket, akik használják őket. Jobb árat vagy minőséget kell kínálnod, hogy rávegyed őket, hogy tőled vásároljanak, ahelyett, hogy a dílerektől vennének drogot. Ha nincs gyakorlatod a drogosokkal való kommunikációban, akkor ők mindent ellophatnak tőled, akár meg is ölhetnek. Megfontolhatod, hogy tényleg akarod-e ezt a munkát. De ha akarod sok szerencsét és maradj kemény.
 

FrenchConnection

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Azt hiszem, azért kezdem a haszonnal, mert ahol én vagyok, ott nagyon nagy a kereslet,
a vásárlás és viszonteladás hatékonyabb számomra, mert nincs tapasztalatom.
Snapchat jó csatorna lehet az ügyfélszerzéshez ? Ha használom hogyan tudom "névtelenül" használni ?
 

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
14
Igen, én is ebben a szakmában szeretnék dolgozni. Az én prioritásom a kannabisz, mert régóta szerelmes vagyok belé ✌️de mások számára is lehetek az értékesítési lánc része. Van még egy kis időm magamra. Szükségem van némi pénzre, mert majdnem 2k USD-t vesztettem el teljesen, és elég volt azokból a mother*uckers. Igen, átvertek. Talán valakinek van valami ajánlata? Köszönöm. Lengyelország
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Egy levél lehet, hogy túl kicsi az ésszerű mennyiségű gyógyszerhez. Szeretem, hogy a tisztességes, hogy halott cseppeket csinálok, ez is kihívás, de legalább az árut ellenőrizni tudja, és nem hagy annyi nyomot, ellentétben a szállítással.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Valójában 2 dolgot kell elolvasnia. A darknet bibliát és a vendor bibliát. Ezek a Dread-en voltak. Próbálom megtalálni a linkeket
 
Top