Question Hogyan tisztítsuk meg a 4-MMC-t

Neozion420

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Szeretnék 4-mmc-t készíteni, de azt akarom, hogy a lehető legtisztább legyen, így ha egyszer elkészítem a 4-MMC-t, amely biztosan tartalmaz szennyeződéseket, hogyan járnék el a tisztítással és vagy az átkristályosítással kapcsolatban. Nem szeretnék semmit sem venni vagy eladni, ami nem csúcsminőségű, csak a biztonság kedvéért. Köszönöm.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
45
Points
18
Vannak erről szóló cikkek, érdemes ezeket és az alatta lévő beszélgetést elolvasni.

 

DragonLabz

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇳🇱
Joined
Sep 13, 2023
Messages
8
Reaction score
66
Points
13
Deals
109
Mossa ki acetonnal és kristályosítsa át :)
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
45
Points
18
Mi lenne a leghatékonyabb technika ehhez? Láttam olyan videókat, ahol acetont öntöttek a Buchner-szűrőn lévő porra/kristályra, és azonnal leszűrték. Láttam azt is, hogy valaki egy vitában azt javasolta, hogy a 4-MMC port keverjük össze acetonnal egy edényben/pohárban, hogy jobban feloldódjanak a szennyeződések a szűrés előtt. A por acetonnal való rázása egy zárt edényben a legjobb módszer lenne, mint a keverés legagresszívabb formája?
 
View previous replies…

DragonLabz

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇳🇱
Joined
Sep 13, 2023
Messages
8
Reaction score
66
Points
13
Deals
109
Pm nekünk, és mi segítünk Önnek !
 

Neozion420

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
A Buchner-szűrőbe öntsek acetont és keverjem meg, hogy segítsem a szennyeződések feloldását minden egyes vákuum előtt? Az acetonnak is hidegnek kell lennie, ha igen, mennyire hideg fagyasztó vagy hűtőszekrény hideg? Köszönöm.
 

Neozion420

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Azt is tervezem, hogy mindezek után átkristályosítást végzek, csak azért, hogy a lehető legtisztább terméket kapjam, de a biztonság kedvéért előtte a legtöbb szennyeződést ki akarom szedni.
 
Top