Question hogyan lehet egy új gyógyszert forgalomba hozni a városban? (P*****)

holly_shit

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Tehát van a forrásom, hogy nagy tisztaságú és nagy mennyiségű P***** Freebase kristályok , de a probléma az, hogy ez nem is ismert az én országomban, így im kíváncsi vagyok, hogy hogyan marketingelnek egy teljesen új drogot először.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Adjon ingyenesen egyszerű, jó áron magas minőséget, készítsen eredeti, egyedi csomagolást,...
 

holly_shit

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Adtam néhány ingyenes mintát néhány ember a városban, de nem működött, és megpróbáltam forgalmazni a terméket online, és ez nem működött, valamint, annak ellenére, hogy én kínálom azt nagyon jó áron ig bc én nem találtam a jobb hely, hogy a piacon, így most im próbálja forgalmazni külföldön, de idk ha ez, ez egy jó ötlet bc a szállítás és az összes, hogy stuffs , do u van valami ötlet?
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
az online értékesítés imo a legjobb megoldás
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Egy piaci rést keresel, tesó. Én személy szerint minden mártogatóst szeretnék, amit csak meg tudok szerezni, de ez vagyok én. A név már megfertőződött, nem fog sok új embert szerezni, csak a régiek...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Szerezzen be néhányat olyan embereknek, akik sok barátot használnak. Keressen olyan embereket, akik szeretnek új dolgokat kipróbálni. A szájpropaganda a legjobb fogadás
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Ne próbálja megváltoztatni a helyi gyógyszerpiac szerkezetét, ez egy hosszú folyamat, és valószínűleg személyesen Ön személyesen nem fog ebből nagy hasznot húzni.
Csak kezdje el a kereskedelmet világszerte, és valószínűleg egy idő után kap néhány viszonteladót, akik olyan helyekről származnak, ahol jó kereslet van erre a cuccra.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Ennek a válasznak sok értelme van
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Nagyon nagyszerű lenne, ha megfontolná, hogy valamilyen promóciós ajándékozást végezzen. Küldjön néhány embernek egy-két mártott cigit. Én magam még sosem próbáltam porozni, de mindig is szerettem volna. Az én környékemen ez ismeretlen, és mindenki azt hiszi, hogy ez valójában balzsamozó folyadék vagy formaldehid. Már nincs türelmem azt mondani, hogy "nem, seggfej, ez P***** - phencyclidine".

Ha ez egy jó termék és jól fogadják. Egy teljesen kiaknázatlan piac közepén vagyok.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Az ingyenes minták és az ügyfelek bizalmának elnyerése a legfontosabb. Volt egy hasonló tapasztalatom egy gyógyszerrel, senki sem akarta, mert nem volt igazán ismert, és senki sem tudta, hogy milyen a minősége vagy biztonságos-e. Természetesen egyetlen gyógyszer sem biztonságos, de manapság sajnos nem lehetsz biztos benne, hogy ha csak egyszer csinálsz valamit, az végzetes lehet. Adjon ki néhány kis mintát az embereknek, hogy kipróbálhassák, ha tetszik nekik, biztosan megkeresik Önt. Ha nem, akkor csak tudod, hogy mindig szem előtt tartják, hogy nagylelkű és legális eladó vagy. Wich nagyon fontos az üzleti életben.
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
IM az USA-ban van néhány ppl, akik élvezik, de ők egy olyan városból származnak, ahol ez népszerű... Én nem hétfőn minta csak azért, hogy lássam, hogy ez egy jelző, ahol én vagyok .. csak egy mártogatós és látni, ha ppl üldözik a cigit.
 
Top