Question Hogyan lehet megkülönböztetni a koffeinnel vágott amfetamint a tiszta amfetamintól?

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
68
Reaction score
35
Points
18
Magam fogok válaszolni a kérdésre lol. Az én módomban a különbség az első számú: A SZÍVVERÉS... Ha tiszta koffeinnel vágják, akkor a szíved annyira száguld, hogy az rendkívül kellemetlen érzés. Kettes számú: A szag: a tiszta amfetamin szaga (és íze) tipikus aminszagú, amit nem lehet eltéveszteni, míg a vágott amfetamin szaga furcsa, halas, olajos, vagy egyáltalán nincs is szaga. Három: A PSZICHOLÓGIAI HATÁSOK: amikor a tiszta anyagot szeded, energikusabbnak, produktívabbnak és egy kis eufóriának érzed magad, míg amikor a vágott anyagot szeded, nyugtalannak, kedvetlennek és idegesnek érzed magad, ami nem túl kellemes.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Teljesen egyetértek veled, de még egy dolgot hozzá kell tennem, a comedown brutálisabb. Mert a koffein nem hagy aludni, miután az amfetamin hatása elmúlik, így másnap szarul érzed magad, mert nem tudtál aludni az amfetamin agyra gyakorolt hatásán felül. Sült agy+nem alvás= a legrosszabb kombináció.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
68
Reaction score
35
Points
18
Elfelejtette igen ez igaz!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Im itt, hogy mindent hozzáadjak, amit elfelejtettél :D Maradj biztonságban, testvér!
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 14, 2022
Messages
77
Reaction score
44
Points
18
Azt olvastam, hogy ha koffeinnel vágod, növeli az aktivitást és szociálisabbá tesz. Amikor kipróbáltam, néha így éreztem, de többnyire csökken az amfetamin aktivitás és fáradtnak érzem magam (az amfetamin és a koffein aránya nagy különbséget jelent).

A tiszta amfetamin-szulfát szagtalan, míg az amfetamin alap (olaj) aminszagú (halszagú).
 
Top