hogyan kell gyógyítani a kokain fordított tolertance

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
8
Points
3
ismernem kell a dopaminreceptorokat downreguláló vegyi anyagokat,kokain, crack, metilfenidát és amfetamin felhasználó vagyok, és nemrég fordított toleranciát alakítottam ki, kevesebb adagra van szükségem ahhoz, hogy pszichotikus szünetbe kerüljek, hogyan építhetem fel újra a toleranciámat?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Üdvözlöm! Ez egy érdekes kérdés. Kérem, részletezze - mióta használja ezeket az anyagokat, és milyen adagokat ért el, mielőtt a fordított tolerancia megnyilvánult? Mikor kezdődött körülbelül? Van valamilyen krónikus betegsége? Esetleg a gyógyszerek szedésének kezdete?
 

Willaim2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
hi, csökkentse a következő ital előtt elfogyasztott ételek mennyiségét, csökkentse az intenzív testmozgást és az aktív gondolatokat, és hagyja abba a dohányzást, az ivást és a fűszeres és stimuláló étkezési cikkek fogyasztását.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Úgy tudom, hogy ezeknek a vegyi anyagoknak a hosszan tartó használata, a receptorhely receptív méretének csökkenését okozza a túlzott stimulációtól. Nem vagyok benne biztos, hogy ez hogyan fordítható vissza?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Igen, a tolerancia részben emiatt alakul ki. De ennél sokkal több oka van, és ezek egy fontos részét nem tudjuk teljesen felfogni. Ennek ellenére kevéssé megerősített bizonyítékok vannak arra vonatkozóan, hogy a tolerancia csökken a hosszú (valóban hosszú) szünet után és/vagy bizonyos farmakológiai gyógyszerek, például a memantin használatában. Ismétlem, ez még csak nem is tudományos adat, hanem inkább az egyes emberek visszajelzései, miután kísérleteztek önmagukon.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Ezzel 100%-ban egyetértek, én konkrétan a kokainnak nevezett vegyi anyagra vonatkoztattam. Elolvasva, amit írtam, világosabbnak kellett volna lennem ezzel kapcsolatban, ettől függetlenül a függőségek, a kihagyott használat és a tolerancia mind érdekes, és nem kap elég gondolatot vagy időt a megvitatásra. Nemrégiben 25 év használat után leszoktam a nikotinról, ez volt az 5. próbálkozásom, ezúttal olyan volt, mintha meg sem próbáltam volna leszokni, csak abbahagytam. Ez elgondolkodtat engem, hogy a függőség 50%-ban az emberi állapot kérdése.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Rosszul olvastam ezt? OP aggódik, hogy pszichotikus lesz. Mint a pyros okozta problémák. Nem a tolerancia miatt aggódik.

Ha nem olvastam félre, azt tanácsolnám, hogy keressen fel egy pszichiátert, és találjon egy neuroleptikumot, amit vagy szedhet, ha ur egyre szuper mániás, vagy hogy vegye be, amíg youbtske egy kis szünetet ez a második lehetőség nehéz lesz I'm on the same meds as u and i couldn't stop Ritalin and unless il broke cocaines even hardder) if these drugs are making u pduchotic seek professional help (but I'd advise u to keep this from wholever is writinhng ur Ritalin scripts buy thats up to u).
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Igen, a vita a tolerancia irányába mozdult el, de ahhoz, hogy az OP legalább megközelítő választ adhasson az ügyre, több részletre van szükség. Általánosságban persze érdemes orvoshoz menni, kivizsgáltatni és esetleg gyógyszereket szedni. Ezek nyilvánvaló ajánlások.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
8
Points
3
paracelsus szerinted a bpc 157 segíthet nekem?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
A BPC 157 egy nagyon érdekes és potenciálisan ígéretes anyag. A kutatás során azonban olyan hatásokat mutat, amelyek az Ön kérésének ellentéte, amennyire én megértettem. Így a BPC 157 ellensúlyozhatja a dopaminnal kapcsolatos nigrostriatális neuronális károsodás, a dopamin vezikulák kimerülése, a dopaminreceptorok blokkolása és a csökkent dopaminerg aktivitás következményeit. Mindezek a felvetések a gyomorpeptid és a dopaminerg rendszer különleges kölcsönhatására utalnak, és arra, hogy a BPC 157 képes ellensúlyozni egy károsító ágens hatását a központi dopaminerg rendszeren belül, és a dopaminon keresztül a más rendszerekkel való kölcsönhatást is. Ezenkívül a BPC 157 más neurotranszmitterrendszerekre is hat. Nehéz megjósolni, hogy az Ön neurokémiája hogyan fog reagálni a szedésére.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
8
Points
3
Sok kokaint, Ritalint és cracket használtam 3 éven keresztül, és most egyfajta fordított toleranciát érzek a doopaminerg receptorok szenzitizációjával, pszichotikus epizódokat tapasztalok kisebb dózis mellett, mint korábban, Ön szerint a memantin megoldhatja a problémámat? olvastam néhány cikket, amelyek szerint a dopamin agonisták segíthetnek, de én olyan anyagokat szerettem volna, amelyek újraindítják a receptoraimat?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Meg tudja határozni, hogyan jelentkeznek a pszichotikus epizódok? Pontosan hogyan változtak az adagok? Vannak pszichiátriai diagnózisai? Ha kényelmesebb, írhat nekem privát üzenetben.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
8
Points
3
Úgy gondoljátok, hogy a bpc 157 segíthet nekem?
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
A ketotifén-fumarát és a difenhidramin tisztítja a dopamin- és szerotoninreceptorokat, valamint növeli a sűrűségüket.

Ketotifene fumarát 2mg minden nap alvás előtt
Difenhidramin 50mg befote alvás.

1 nap múlva érezhető a különbség, ha egy egyszerű kávét veszel.
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
A ketamin és a dextrometorfán stimulálja az NMDA-receptorokat, növelve a dopamin- és szerotoninérzékenységet.

A tirozint kombinálhatja a stimulánsokkal a hatások fokozása érdekében.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
8
Points
3
Igen, de azt hiszem, a problémám az agyam bizonyos pontjain lévő szuperérzékenység, nem tudom, ki a jobb érzékenyítő vagy érzéketlenítő szer, azt hiszem, a bpc 157 segíthet nekem.
 

Emelrich

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 6, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Deals
1
miből gondolja, hogy a bpc-157 hasznos lehet?
 
Top