Question Mennyit fizetnének az emberek egy gramm pszeudoefedrinért?

sideofpills

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 31, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Mennyit lennének hajlandóak fizetni az emberek egy gramm tablettákból kivont pszeudoefedrinért? Azt tervezem, hogy a jövőben itt fogok eladni, amint megtanulom a kémiát.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Egy gramm? 0,30-1,00CAD, talán. Ha ezer darab lenne belőle. És ha megbízható eladó lenne. És ha meg tudna győzni arról, hogy ez az útvonal jobb, mint a borohirid útvonal.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Tudom, hogy a kínaiak sok olcsó efedrint árulnak. Ott a legalacsonyabb a termelési költségük, mivel a villamos energia a legolcsóbb világszerte, és olyan tényezők is, mint a rabszolgaság stb.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Kína titokban elfoglalta az országomat, és titkos szintézisek bázisává tette. Valóban egy újabb aranykorba léptünk. Kíváncsi vagyok, hogy van-e valahol helyi raktáruk, vagy kizárólag Európából szállítanak?
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Mit értesz ezalatt, mert nem értem
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Elnézést kérek. én csak arra gondoltam, hogy sok kínai vállalat hazai reagensboltokat hozott létre tiltott anyagok számára. Vajon vannak-e raktáraik különböző országokban a belföldi szállításokhoz, vagy csak a nemzetközi szállításokról van szó? Kanadából származom, ha ez bármit is tisztáz.
 

Joyce-JH

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Van raktárunk Kanadában, jelenleg megérkezett készleten PMK 28578-16-7 NaBH4 16940-66-2, milyen termékeket szeretne jelenleg?
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Csak Lengyelországból szállítunk - nagy raktárral nem jó, mivel könnyen megfigyelhető és nyomon követhetőek a csomagok -> a hülye beszállítók nagy szar rakományt tárolnak, és könnyű megtalálni őket.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Talán. A lengyelországi csomagok még nem gyanúsak? Hasonlóan a néhány évvel ezelőtti NL-ből történő RC megrendeléshez? Lehet, hogy tévedek, és félreértem a kockázat lehetőségeit.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
''Akinek'' ? Sajnálom, hogy nem értem - talán azért, mert lengyel vagyok, és nem ismerem a szavak rövidségét stb.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Im sorry, ez azt jelenti, hogy "ugyanúgy" vagy "hasonló" vagy "ugyanúgy".
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Csomagjaink nem gyanúsak, mert tudjuk, mit és hogyan ellenőriznek. Évekkel ezelőtt NL cég voltunk, de abbahagytuk a munkát ott, mivel NL postaköltséget 5x többet ellenőriznek, mint innen. Lengyelország nagyon jó - tapasztalatból tudom.
 

biotechwix

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Nem sértés ember, de mit jelent, hogy eladom sudo, amikor én fogom tanulni bout kémia, wow úgy nézel ki, mint én, amikor csináltam a karosszékben szakács a földalatti kaptár vagy a wetdreams / zonez években.
Először is, hogyan gyűjtenéd be a prekurzorokat? ha az EU-ban vagy, akkor tudod, mint én, hogy mivel nincs nagyobb d-meth kereskedés a cseh köztársaságon és néhány thaiföldi közösségen kívül, akik csak thai embereknek használják és árulják a shaboo-t és a pink yaba tablettákat.
Az rc szcéna is hatalmas volt itt az eu-ban, és én nem manapság beszélek, hanem az uk szcéna kezdetétől, az uk tilalomtól, és akkoriban a szcéna sokkal homályosabb volt, úgy értem, majdnem megöltek a bromodragonfly-tól, amit akkoriban újdonságok boltjára használtam, mert a kínai tilalom előtt itt az EU-ban voltak lengyelországi internetes boltok és e-mail eladók, mint a till.i.come, amelyek tablettákból kivont pse-t árultak, de úgy értem, nem lehet pénzt keresni a pse gyártásával.
azt se felejtsd el, hogy a legtöbb módszer, amit találsz, már nem használható, különösen az USA-ban.
a legjobb a fehér 60 vagy a 120 mg, személy szerint én csak a 60 mg-os pse 2,5 cetirizine-t használom, amivel jó élesztőket lehet húzni, vagy a 120-ast povidonnal.
azt se felejtsd el, hogy az itteni legendás srácok írásai, akik megosztják ezt az isteni munkát, mindig egy hosszú, sikertelen kísérletekkel és próbálkozásokkal teli hosszú út befejező folyamata.
és szintén a minimun pse, hogy egy jó újonc főzni a tapasztalatom szerint 8/10 gramm pse fb,
 

yim1984

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
Én új vagyok erre a bro.may tudom cetirizine tabletta, tudjuk kivonni?
 

Arti3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 1, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Megkérdezhetem, hogy a wite 120-asokat (Povidon stb. sok szarral a belsejében) hogyan lehet kivonni. itt clarináznak hívják...?
 
Top