hogyan fogom bevenni a ketamint

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Van ez a gyógyszertárból egy IM/IV injekció, hogyan fogom bevenni, kérem, válaszoljon gyorsan, szükségem van rá.
 

Attachments

  • t2oXzYwqZA.jpg
    t2oXzYwqZA.jpg
    2.3 MB · Views: 944

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Üdvözlöm!

A folyadékot természetes úton vagy külső fűtéssel kell szárítani, sokféle módszer létezik. Miután megszáradt, fehér K HCL port fog kapni.
 

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Nem tudom egyszerűen beadni?
 

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
És be kell vennem az egész 500 mg-ot?

és megoszthatja velem a k hcl por folyamatát?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Igen, megteheti.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Mondtam, hogy ki kell szárítani a folyadékot az üvegcséből.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
97
Points
28
Szia, beadhatod, valószínűleg ez a legegyszerűbb módja, és már elő van készítve a beadásra. A ketamin antidepresszáns hatásaira irányuló kísérletekben az intravénásan adott ketamin szokásos adagja körülbelül 50 mg, ezért azt javaslom, hogy ezzel az adaggal kezdje, majd szükség esetén növelje. Ebből és a ketamin orális biológiai hozzáférhetőségéből kiindulva (ami csak kb. 25%) egyszer kipróbáltam 200mg-ot rektálisan. Nos, a rektális biohasznosulása valószínűleg sokkal nagyobb, mint az orális, mert én egy úgynevezett K-lyukba kerültem, és kb. 20-25 percig nem tudtam mozogni. Teljes disszociáció volt. Kezdd alacsonyan, és a reakciótól függően növeld, attól függően, hogy mire akarod használni. Még egy dolog. Ne egyél használat előtt! A fenti tapasztalatom szerint szörnyű hányingerrel és hányással jöttem ki a disszociációból. Remélem ez segít.
 
Last edited:

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
256
Reaction score
279
Points
63
csak a rekreációs dózis érdekli, vagy valami más is?
 
Last edited by a moderator:

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
47
Points
3
A ketamin mint kábítószer erősebb hatással és kisebb aktív dózissal rendelkezik, mint utcai formái. Nem szabad túllépni a 40-50 mg-os egyszeri adagot a testsúlytól függően ennek a gyógyszernek az intravénás alkalmazásával. A nagyobb dózisok egyenesen a K-lyukba juttathatnak. Jobb, ha az intravénás ketamint egy sitter barát ellenőrzése mellett használod.
 
Last edited by a moderator:

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
97
Points
28
Igen, ezt az adagot én is megtaláltam az intravénás útvonalhoz. Az IM ugyanaz, csak lassabban hat. Valószínűleg szájon át (ebben a formában) is meg lehet inni, de ahogy korábban említettem, a szájon át történő biológiai hasznosulás meglehetősen gyenge, így a legtöbbet elveszítené így. A szájon át történő antidepresszánsként való alkalmazásról nem sok kutatás készült (bár hasznos lenne), csak orrspray-ként árulják.

Én azt javasolnám, hogy ne szárítsd és szippantsd be úgy, ahogy van, mert a pH-ja enyhén savas 3,5-5,5 és pokolian égetne.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Mi a baj az emberekkel ebben a témában? Természetesen nem szabadna beadni. A ketamin egy erős disszociatív érzéstelenítő, és ha nem tudod pontosan, hogy mekkora az adagod, könnyen eszméletlen lehetsz, ha intravénás úton veszed be. Nem veszélyes, mivel a ketamin nem nyomja el a légzést, a pulzust vagy a vérnyomást, mint a legtöbb más érzéstelenítő (ezért is egy CSODÁLATOS szer, amit katasztrófahelyzetben műtéteknél használnak), de nagyon kellemetlen lehet.

Csak öntsd az injekciós üveg tartalmát egy glss sütőformára, tedd be a mikrohullámú sütőbe, és forrald ki a vizet. Kaparjuk ki a fehér sót, és tegyük egy megfelelő edénybe. Fogj egy kis kést és kanalazz fel egy késhegynyi port, szippantsd fel. Pár perc múlva érezni fogod a hatást. Ne csinálj túl sokat egyszerre, különben a K-lyukba kerülsz, ami egy elég kellemetlen, erősen hallucinatív féltudatos állapot.

Nagyon-nagyon remélem, hogy végül nem vetted be az összes 500 mg-ot. Ha igen, nem várom, hogy egyhamar válaszolj...
 

En3ma

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Hűha, ez a szál egy káosz. Ti tényleg szeretitek a bulit, mi?

Komolyra fordítva a szót. Ez az injekciós üveg nem intravénásan alkalmazható. Egyetlen injekciós üveg sem az, mivel azokat intravénás bólusba történő titráláshoz kellene használni.

Most pedig... Lehet, de sűrű, szirupos lesz, és éget, mint a metadonlé...

50mg IM elég ahhoz, hogy hatalmas tolerancia nélkül is be lehessen lyukasztani. Egyébként szárítsd ki, és szippantva dolgozz felfelé. Figyelemre méltóan gyorsan inszuflálódik. Óvatosan megütheted a lyukat.
:)
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
OMG ez a szál srácok komoly .

Ha 500mg-ot lőtt, akkor ez volt az utolsó dolog, amit csinált.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Persze, de az ajánlás 50 mg volt, nem 500 mg, ami még mindig nem felel meg anélkül, hogy ismernénk a testsúlyát, méretét és több tényezőt.

Még mindig remélem, hogy ez a fickó még életben van, mert ilyen felelőtlenül használja a drogokat.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
32
Points
8
IV az egyetlen út ;) IM második, dugó 3.

500mg IV nem fog megölni, kivéve, ha a fürdőben van. Teljes pazarlás, mert csak egy teljes érzéstelenítő állapotban leszel, és nagyon zavarodottan fogsz kijönni.

Vietnámban 1000mg-ot adtak a katonáknak a terepen végzett műtétekhez. Az emberek ezt a cuccot egy pillangó fecskendővel csepegtetik.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
32
Points
8

Nem heroin, nem csökkenti a CNS-válaszát. IE szív és a légzés továbbra is működik, de minden más leáll. A legnagyobb kockázat és a legtöbb haláleset fulladásból származik, össze lehet rakni kettőt és kettőt.
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
10
Points
3
Szia

van szárított porom Buti szeretném beadni azt vagyok vagy SC

mi a legbiztonságosabb módja a por elkészítésének?

vettem sterilizált ampullákat az Amazonról membránnal

iwould használni egy 0,9%-os NaCl oldatot (sterilizáltan vásárolt) túl oldja fel a port 0,5ml/50mg arányban, és befecskendezi az ampullába egy mikroszűrővel (sice? 45 vagy kevesebb?) És utána a safteyreason iwould autoclave az ampullák egy ateampot a konyhában 30min 121C és tegye egy kis fecskendő a membean lezárt micropore szalaggal, hogy a gőz képes sterilizálni belül?

bármilyen probléma vagy javaslatok, hogy ez biztonságosabb?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Üdvözlések. Az Ön megközelítése ésszerűnek tűnik. A sértetlen csomagolású fecskendőket és tűket sterilizálni kell, és tisztának tekinthetők. Nekem is úgy tűnik, hogy a 30 perces autoklávozás túlzás. Csak néhány perc elegendő ahhoz, hogy minden, ami forrásponton bomlani tud, lebomoljon. Ne felejtsen el tiszta helyet, eszközöket és tiszta kezeket használni az előkészítés és az injekciózás során.
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 2, 2022
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Vagy intramuszkulárisan (IM) általában a combra, vagy intravénásan (IV) a karhajlatba adjuk be.
Több ideje van a tű kivételére és a felkészülésre (1-5 perc), amikor IM, míg az intravénás injekció azonnal hat, továbbá azonnali rohanást biztosít, míg az IM injekció finomabb lesz.
Ha ez az első alkalom, akkor az IM-et javasolnám, mivel az IV-et könnyebb elrontani, és veszélyesebb is, ha hibázik.
A biológiai hozzáférhetőség nagyjából ugyanaz (talán magasabb az IV-nél, de ez nem jelentős) Én jobban szeretem az IV-t, de lesznek olyan alkalmak, amikor a székemen ébredek fel, és a tű még mindig a vénámban van, amikor nagy dózisokat csinálok.
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 2, 2022
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Szintén nem kell melegíteni, de sót is adhatsz hozzá, ha nem oldódik jól (én nem használok).
Fogok egy üvegkupakot, ahová steril vizet öntöm, és körülbelül 0,4 ml vizet kapok a fecskendőbe, majd veszem a ketamint (0,1=fekete 0,07=átlagos adag) és a fecskendő narancssárga kupakjával egy üveg Petri-csészében összetöröm, majd hozzáadom a fecskendőből származó vizet.
Feloldom a ketamint és beviszem a fecskendőbe.
Tényleg csak 2 percet vesz igénybe.
Körülbelül 0,5-től az adag határozza meg az időtartamot és kevésbé az intenzitást.
Az IM injekciókhoz először keresse meg a vastus lateralis izmot, majd tisztítsa meg alkohollal, ezután lazítsa el, és 90 fokos szögben nyomja bele a tűt, szívja be a fecskendőt, és ha van vérvisszatérés, ez azt jelenti, hogy egy eret ért el, így vegye ki és gyakoroljon nyomást. Ha nincs vérvisszatérés, akkor nyomja meg a dugattyút egyenletes sebességgel, és adja be a fecskendőt, majd fertőtlenítse a területet, és masszírozza meg az injekció beadásának helyét, végül helyezkedjen el kényelmes helyen.
Az intravénás injekciókhoz fertőtlenítse a területet, ahol a medián cubitalis véna van, és nyomja be 45 fokban (a mélységtől függ).
Ellenőrizze a vér visszaáramlását, ha van, akkor a vénában van (ha érszorítót használ, oldja ki, különben a véna felrobbanhat, győződjön meg róla, hogy még mindig a vénában van, miután eltávolította az érszorítót) egyenletes ütemben adja be az injekciót, nem túl gyorsan, nem túl lassan.
Fertőtlenítse a területet.
Igyon sok vizet, vegyen egy forró zuhanyt vagy végezzen fekvőtámaszt, hogy jobban láthatóvá váljanak a vénák.
Ha úgy tűnik, hogy egy kihagyott injekció miatt csomó keletkezett, azonnal tegyen forró törülközőt az injekció beadásának helyére, és ezt folytassa a nap folyamán.
Folytassa a forró törölköző alkalmazását az injekció beadásának helyén körülbelül 6 óránként, amíg a csomó el nem tűnik.
Ha még mindig növekszik és 3 nap után is forró, akkor a tályog miatt kórházba kell mennie, különben más problémákat okozhat.
Mindig új, steril tűket használjon, és ne szemezzen az adagokkal!
 
Top