Az isten szerelmére, segítségre van szükségem

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Istenre esküszöm, hogy az elmúlt 4 hónapban fel-alá jártam az interneten, hogy világos és tömör választ kapjak a problémámra.

Keresek egy receptet arra vonatkozóan, hogy hogyan lehet a lítium akkumulátorokkal/coleman üzemanyaggal stb. módszerrel rázni és sütni.

A következőkkel rendelkezem:
Colemans kemping üzemanyag
amónium egy csomó hűtőcsomagból
litihum elemek
lúg
szóda patakos üvegek
pszeudo
Különféle tartályok
folyékony tűz és só (gázosításhoz)


Ezt már legalább tízszer próbáltam, és nem tudok rájönni, miért nem működik. Én a lúgot amónium és lítiummal bronzosítom, és a pszeudómat hozzáadom a keverékhez, majd egy tartályba szűröm. Aztán elgázosítom a folyadékomat és nézem, hogy havazik. Szóval im gondolkodás édes működött! Aztán kiszárítom és még acetonban is mosom néha de nem füstöl. Nem olyan az íze, mint a drognak. Nem csinál semmit. Ez szemét. Mit csinálok rosszul? minden segítséget megköszönök, mert Im elvesztem az eszemet itt.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
87
Reaction score
68
Points
18
Deals
18
Az oldalon rengeteg videó és téma található, szinte minden metával kapcsolatos témában. Nem vagyok kémikus, így nem tudnám megmondani, de régebben úgy emlékszem, hogy az első lépés legfontosabb összetevői a lítiumcsíkok, az ál- és a vízmentes ammónia voltak. Írd be a shake and bake kifejezést a keresősávba, és rengeteg témát találsz arról, amit keresel.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
87
Reaction score
68
Points
18
Deals
18
Az oldalon rengeteg videó és téma található, szinte minden metával kapcsolatos témában. Nem vagyok kémikus, így nem tudnám megmondani, de régebben úgy emlékszem, hogy az első lépés legfontosabb összetevői a lítiumcsíkok, az ál- és a vízmentes ammónia voltak. Írd be a shake and bake kifejezést a keresősávba, és rengeteg témát találsz arról, amit keresel.
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
ez az, amit mondok, néztem és olvastam és olvastam és olvastam és olvastam olyan sok különböző hozzászólást és blogokat és más weboldalakat, és úgy érzem, hogy mindannyian vagy hiányzik egy lépés, rossz összetevők, vagy csak sima rossz szándékosan, hogy kárt okozzon azoknak, akik megpróbálják.... Egy másik válasz szerint itt, azt hiszem, rossz ammóniumot használok, ami lehet az oka az ismételt kudarcaimnak. Megyek, hogy kitaláljuk, hogyan lehet a megfelelő típusú, és próbálja újra. köszönöm a segítséget!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
A hidegtálak, mit mondanak az összetevőkről? Sokáig kerestem, de nem találtam ammónium-nitrátos hűtőcsomagot. Már több mint egy évtizede nem gyártanak ilyet. Ha kalcium-ammónium-nitrátot vagy karbamidot írnak rá, akkor nem fog működni. Cserélje ki ammónium-szulfátra vagy bármilyen ammónium Lewis savra.
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
az én emberem.... azt hiszem, megfejtetted a kódot. köszönöm! Nekem határozottan van kalcium-amóniumom. Hogyan lehetne beszerezni a szulfátot vagy a "lewisi savat"?
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Az én folyamatomban a következőket teszem (ha érdekel, ha nem, akkor elnézést kérek a felesleges információkért)

-kimérem a coleman üzemanyagot (mindez le van írva btw, és most nincs kéznél, hogy 100 százalékos pontossággal tudjam, de pontos méréseket írtam le).
-tegyük bele a szódavizes palackba
-Mérjük ki az ammóniumot, tegyük a szódavizes palackba.
-az akkumulátorokat lecsupaszítom, külön tartályba teszem a coleman üzemanyagot, hogy megmaradjon.
-vegyük a kevert pseduo-t, tegyük a szódavízbe.
-mérjük ki a lúgot, tegyük a szódavízbe.
-vegyél lítiumot, tedd a szódavízbe.
-kezdjük el a reakciót egy ici-pici-pici-pici-pici vízzel, és azonnal zárjuk le.
-keverjük, ne rázzuk, amíg a keverék keményen gurulni nem kezd.
-várjunk a lehető leghosszabb ideig a büfiztetés előtt.
-rázd a szart, mint a fene, böfögj, ismételd, addig folytasd, amíg az összes lítium bronzszínűvé nem válik.
-szűrjük át vattapamacsokon és egy sor kávéfilteren keresztül egy új edénybe.
-folyékony tűzzel és sóval gázosítjuk a folyadékot csöveken keresztül, amíg "havazik".
-szűrjük a fehér anyagot és szárítsuk meg

-végeredmény használhatatlan szemét. ez mind az ammónium miatt van?? esetleg vehetem ezt a szemét port és beletehetem egy új főzőbe és akkor működhet? vagy használhatatlan és ki kell dobni?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Ezen még gondolkodnom kell, de amíg nem dobott ki semmit, valószínűleg vissza tudja szerezni. Többnyire ez a recept jónak tűnik, kivéve az ammóniaforrást. Úgy gondolom, hogy nem akarja rázni vagy erőteljesen keverni, kivéve, ha a reakció lassul, vagy egy emulzió fenyeget, hogy meghaladja a palackot. Nem lehetetlen, hogy ez a reakció lefut és komoly problémákat okoz. Tény, hogy a legtöbb ember így égeti le a házát. Azok a szódavizes palackok kurva kemények. Amikor a hüvelykujjaddal nyomod, és egyáltalán nem tudod behorpasztani, engedd el a nyomást. Ha úgy néz ki, mintha a palack vonaglana, akkor valószínűleg a nyomástól nő, engedd el!
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Én már katasztrófa csapás elég sokszor a szóda patakok azonban. a kis gumi tömítések a fedelek, ive volt az enyém szó szerint felszakad, vagy részben feloldódnak, és ha egyszer az összes nyomás enged egyszerre, egy vulkán kitör. Egy kivételével minden alkalommal, amikor nagyon figyelek, és van egy tartalék kupak a közelben, ahol megakadályozhatom a katasztrófát. egyszer lefújt engem üzemanyaggal és az egész garázsomban. Hála Istennek semmi sem gyulladt ki, különben szuper ropogós lettem volna.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
A Lewis-sav csak konjugált anion-kationt jelent. Szulfátok, hidrokloridok, karbonátok, acetát formátumok. Ezek Lewis savak. Ammónium-klorid= ammónia (anion) és klór (kation), ha egy erős bázissal, például NaOH-val ütközik, akkor a következő eredményt kapjuk
NA+, OH- + NH³+, CL- = NaCl( nátrium-klorid, konyhasó) Nh⁴ (ammóniagáz) és az OH- valószínűleg felvesz egy hidrogént, hogy H²O(víz) legyen.
Ez a konvenció a kémia nagy része, mint például egy A/B extrakció, vegyszerek tisztítása, funkciós csoportok védelme ect.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Tehát amikor a Lewis-savhoz, például az ammónium-nitráthoz hozzáadtam a bázist, az ammónium-nitrátot ammóniagázra és nitrátkationra bontotta, amelyek mindegyike reagálhat valami mással is
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Amikor a víz kivételével mindent hozzáadtál, hagyd egy pillanatra kihűlni. Ez teszi az önindítást, ami jobb, mert kevesebb vizet használ. Ha vizet kell hozzáadni, használjon egy csődarabot, és dugja a végét a lítium alatti porba. Próbálja meg elkerülni, hogy a lítium nedves legyen. Csak a lúgra/ammóniára van szüksége vízre. Ez az a reakció, amit vízzel indítasz el, az ammóniagáz felszabadul. A reakció vizet termel, így ha egyszer elindul, akkor magától tovább fog menni.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Ha elküldi a tényleges mennyiségeket, akkor végigmegyünk az egyenletek kiegyensúlyozásán és a sztoichometria ellenőrzésén. Ez a tűzpróba. Bárki írhat receptet a megfelelő vegyszerek felhasználásával, de a megfelelő mennyiségük használata a különbség a met és a semmi, vagy egy felgyújtott ház és a börtönbüntetés között.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Ezért hallani mindig arról, hogy a metamfetamint a fürdőkádban készítik. Haa pulton túlfut ez a reakció, vagy elfújja a palackot, jobb, ha már megvásárolta az útlevelét és a jegyét. Vagy készülj fel a halálra. Amikor az a palack 150+ psi-nél kipukkad és forró ammóniát spriccel mindenhova, lehet, hogy ott halsz meg, ahol állsz, ha nincs ppe. Lehet, hogy halálos sebet kap és néhány órán vagy napon belül meghalsz, ha nagyon szerencsés vagy, akkor túléled, de vajon leszel-e abban a helyzetben, hogy eloltsd a konyhádban keletkező mérgező tüzet, mielőtt az irányíthatatlanul leégne, vagy a szomszédok kiszagolnák? HA MINDEZT TÚLÉLED, A KONYHÁDNAK ANNYI. Nem könnyű eltitkolni, hogy a konyhádban nincs padló, a falak és a mennyezet kibelezve, és egy vegyi tűz okozta. Ne vedd félvállról ezt a dolgot, a kémia brutális tanár.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Üdvözlet - Én vagyok az önjelölt, nem hivatalos rezidens SnB asszisztens.
Nem tudom, hogy túlságosan is sokat keresgéltél-e az SnB tanulmányaid során, mert egy ponton bele kellett volna botlanod belém, és fel kellett volna venned a kapcsolatot ;]
Ez nagyjából az egyetlen reakció, amit hónapok óta csinálok. Sok siker, még több kudarc - minden alkalommal valami mást csinálok, próbálom optimalizálni az eljárást. Segíthetek megmondani, hogyan lehet a helyes útra térni és sikeres csökkentést elérni. Dolgok, amiket figyelembe kell venni, megjegyezni, keresni és vigyázni a faszba. Tekintettel ennek a különleges feladatnak az autonóm és művészi jellegére, meglepően temperamentumos és nehezen kivitelezhető, ha nincs meg a megfelelő tudás/értelem - az improvizatív szabadság és a helyettesítési képesség ellenére még mindig sok dolog nem fog működni, és még több dolog fog elromlani.

Jó feltételek/ellátás mellett viszonylag könnyen kivitelezhető, ha tudod, mit csinálsz. Emellett fele annyira sem veszélyes, mint amilyennek mindenki beállítja. De azért ne kényelmesedjetek el, baszd meg! Van egy srác, aki azt mondja, hogy a hálószobájában csinálja, boxerben stb. - nem tudom, hogy ez mennyire így van... de én elég közel vagyok ahhoz a magabiztossági szinthez. Ezt bárhol csinálhatod, ahol biztonságosan ki tudod engedni a levegőt. Miután ezt mondtam, nem szükséges PPE, de ne legyél olyan idióta, mint én. Segít, hogy van néhány kesztyű, bár - különösen, ha a kezeddel dolgozol a megélhetésedért, alapvetően minden belekerül a vágásokba / sebes foltokba és pokolian éget - néha nem tudsz elég gyorsan eljutni egy mosogatóhoz, és a kézmosás sem mindig segít. Ismerd a savakat és a bázisokat, és tudd, hogyan semlegesítsd őket, és alapvetően elérhető közelségben legyenek.

Nem akarok döglött lovat rugdosni, ezért nem fogok megismételni semmit, amit korábban már írtam. Viszont azt már korábban is mondtam, hogy van egy hozzászólás a bb felhasználó Douda-tól, ami jócskán igazságot tesz az eredeti receptnek. Egy másik bb felhasználó másik PDF-je, amit "Flatline nem írt" - ez tényleg segített nekem kitalálni/problémamegoldani. Van még egy-két videó is a SnB-ről - a 2 literes palackban a rendfenntartó erők által ellenőrzött főzésről. Szintén a Hamiltons Pharma.. - "hogyan ne főzzünk metet" - írtam az én SnB sikertörténetemet, mint egyfajta kulcsot, amely mindezeket a forrásokat összefogja, és gyakorlati értelmet ad nekik. Nem önálló receptnek/utasításnak szántam. Én mindent kitaláltam, második főzni, hogy az általam javasolt információkkal, mint egy teljes noob semmilyen kémiai képzéssel / tapasztalattal, kivéve, hogy átfutott egy "kémia a dummies" körülbelül 15 évvel ezelőtt, így ne add fel - ez nem nehéz. Én csak tényleg tanultam és figyeltem, és eltökéltem, hogy megcsinálom. Persze nem mindenki játszik ugyanazzal a paklival. Csak ne feledd, ha efedrin/epszeudo, methet csinálsz belőle, az szinte kizárólag "egylépéses redukció", ha SnB Li/Al vagy RP/I2 főzéssel - az eredmény ugyanaz. A jövőben azonban az RP / I2 módszer felé fogok hajlani, mivel könnyebben ellenőrizhető az egész folyamat.

Ennyit fogok javasolni: Ez a reakció erősen változik az alábbiak alapján: A használt tabletták, hogyan/ha tisztították őket.
Hogyan adtak mindent az RV-hez (a sorrend stb.)
Az RV kezelése a reakció során (különösen kezdetben) ((próbáld meg békén hagyni!)).
Oldószerek? Éter/aromás/alifás vagy keverék ? A tisztítás/szárítás körültekintő elvégzése - mosás vízzel/sós lével és szárítás Mg2SO4-mal.
bizonyos lépések előtt és után.
Ajánlott extra NaOH használata. 1/4 AA Li csík dobozonként több mint elég sztöchiometrikusan ahhoz, hogy a pszeudónkat meténnyé redukáljuk - én szeretek egy kicsit több Li-t hozzáadni kb. 3/4 vagy egy egész AA elemcsíkot, hogy kompenzáljam az esetleges veszteségeket, vagy esetleg ha a reakcióidő nem volt elég.
Én egy 1,5 literes palackot használok - nem kell szellőztetnem vagy kinyitnom, amíg be nem fejezem.

Ha garantált sikert akarsz, találj valamit, ami működik, és ragaszkodj hozzá pontosan! Megpróbáltam optimalizálni és újítani, így sok hibát követtem el, és sok tételt tönkretettem, amikor különböző összetevőkkel/mennyiségekkel játszottam, és megpróbáltam kihagyni bizonyos lépéseket stb.
A tanácsom? Szánj rá időt, és csinálj mindent helyesen és megfelelően. Kristályosítsd át a pszeudo FFS-t, érted, mire gondolok? Menjen mindenre extra mérföldet, és tegye szokássá. A készségeid és a terméked nem fog szenvedni, ígérem! Nem tudom, hogy pontosan mit csinálsz rosszul, így nem tudok semmit javasolni a módszereiddel/összetevőiddel kapcsolatban, minden jónak tűnik.
Tudom, hogy a reakció finomabb pontjait nem tudod megemészteni, Ha szeretnéd, akkor DM-et küldhetsz nekem, és kitalálhatjuk.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Néhány hónappal ezelőtt a vécén baszogattam, és füstöt láttam. Lenéztem, és egy csepp rooto márkájú kénsavat cseppentettem a nadrágomra. Azonnal felugrottam levetkőzve, és szódabikarbónát öntöttem rá, és azonnal elkezdtem öblíteni. 1/4" mély lyukat fúrt a térdembe.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Egyszer ( AZ ELSŐ ÉS UTOLSÓ) puszta kézzel gázosítottam a freebase-emet. Ez 100%-ban kémiai üveg, zsírozott illesztések és kek klipszek voltak. A kezem 3 hétig vörösbordó volt ( ez sem esett jól).
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
hogyan "baszik ki" az ember a vécén? vagy úgy érted, hogy a szaráson kívül mást is csinálsz? haha
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Nos, itt mindenki olyan....kedves. Sok seggberágásra és lealacsonyító sértegetésre számítottam, amiért ilyen idióta vagyok. Köszönöm, hogy legalább látjátok, hogy tanulni akarok.

Részletesen, lépésről lépésre elmondhatom, hogy mit csinálok. Én nem tisztítom az ált (nem igazán tudom, hogy kell ezt csinálni. Általában egy kávédarálóban őrlöm őket rendkívül finom porrá).

-Egy 1 literes szódavíz-patakot használok
-Aztán veszek 1 csésze (néha porrá zúzott) ammóniumot *ezek a hidegtálakból vannak, amik a kalcium ammónium, amiről tegnap este megtudtam, hogy a helytelen fajta*.
-Adok hozzá 1 és fél csésze Coleman kemping üzemanyagot
-Adok hozzá X mennyiségű pszeudo finomra kevert finom port (jellemzően 4-5 doboz 24-es, 30 mg.... a kis piros szemétládákból).
-Adok hozzá egy csésze lúgot, igyekszem a lehető legjobban bevonni a tablettákat. Néhány próbálkozásnál még egy kis rázást is adtam, csak hogy mindent egyenletesen összekeverjek.
-----Ezzel a ponttal hallom, hogy valami sistergés történik, és még szagolom is, hogy minden határesetben reagál. feltételezem, hogy ez annak köszönhető, hogy hozzáadtam a lúgot a keverékhez, és ez teszi a dolgát.
-Adjunk hozzá 1-2 elem értékű lítiumot.


most ill elismerem, hogy ez az, amikor hozzáadom azt az apró kis spriccelt vizet a palackba, és mindent megteszek, hogy elkerüljem a lítiumot a vízzel való heves reakciója miatt, de az idő nagy részében elkerülhetetlen, és ez néhány kis lítiumdarabot nedvesít, amelyek fehérré válnak. ezen a ponton úgy érzem, hogy a záróizmom olyan szoros lesz, hogy kiszívja az összes levegőt a szobából, és ill kupakot a SOB és adjon neki egy gyengéd kavarást. Legtöbbször alig kezd el gurulni. ha egyáltalán. egyszer vagy kétszer kezdett el gurulni nehéz, hogy a ponton, ahol én voltam rettegett a dolog. maradjon nyugodt, és én büfögött néhányszor, amikor szükséges. ill ezt csinálni legalább egy-két órán át, amíg az összes lítium bronzos és végül eltűnt (hová ment? reagált valamivel, de én nem kémikus.) akkor szűröm, gáz, nézni a hóvihar történik a tartályban, szűrés és szűrés, száraz. kész. szemét. szemét.

Nem tudom, hogy a megfelelő összetevőkkel rendelkezem-e. Buchner rámutatott az ammónium flubomra, amiért nagyon hülyén érzem magam. de ott olvastam, hogy több *forrásból* szerezzem be őket. nem tudom, hogy a lépések vagy a folyamat helyes-e, ismét látok különböző méréseket, mikor kell hozzáadni a cuccot, még láttam egy "water pull" technikát a gázosítás helyett, ami a PH szintek csíkokkal történő tesztelését jelentette. kipróbáltam ezt a módszert, és rájöttem, hogy bamboozled, hogy elpazaroltam egy szakácsot.

Úgy érzem, hogy rengeteg dezinformáció van odakint, hogy az emberek szándékosan elbukjanak vagy kárt tegyenek magukban. Már nincs kapcsolatom, és hetente egy szilárd zip-et égettem el. nem túlzás. Szóval az elmúlt három hónapban száraz voltam, és próbáltam kitalálni, hogyan lehet szólózni.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Igen, tönkretettem a kedvenc terepszínű nadrágomat és egy kapucnis pulóvert, valahogy lefröcsköltem magam H2So4-gyel, és nem gondoltam sokat róla. Mikor legközelebb megláttam a ruhákat, olyan rongyokban voltak, mintha egy molyhorda kapta volna el őket. Volt egy csepp a kezem hátulján, és nem gondoltam sokat erről sem, ami egy beteg heggé változott... A H2So4 elég durva... minden más csak éget, és hosszú ideig irritál. HCl+CaCl2-vel még nem próbáltam gázt csinálni... talán legközelebb.

Szóval, a múlt héten csináltam egy doboz SU-24-et (10*240mg) [észrevettem néhány furcsa dolgot, majd részletezem] ... festékhígítót rögtönöztem naftalin/toluol helyett... minden kóser volt, amíg el nem jött az ideje, hogy acetonnal öblítsem a forgattyút (hidegen, szárazon, persze.) Az aceton feloldotta az összes forgattyút.. és teljesen tanácstalan voltam, mert erre nem számítottam. Szerencsére egy tiszta tálba mostam, hogy elpárologtassam és megnézzem, hogy mi maradt, és pont ezt tettük... A végén egy borzasztóan pici hozamot kaptam, .4 kristályjeget - de ez volt a legjobb jég, amit valaha is szívtam, kezek lefelé. (Én a mexi-racemichez szoktam hozzá)

Tegnap elkezdtem egy doboz wal-phed (walgreens brand generikus sudafed) 96*30mg=2.88g PSE-t - a 'red hots'. Ezeket a tablettákat választom, mivel ezek biztosították az első sikeremet, de ezeket, az SU-24-eket és a walphed 12-eket (20*120mg = 2,4g PSE), hogy működjenek, vagy legalábbis havat csináljanak a gázosításkor, ami nem feltétlenül jelent semmit, de tudom, hogy a mintavételkor sikeres volt a metamfetaminra való redukció.
Mindegy, szóval elgázosítottam ezt a szart, minden rendben jött ki, de észrevettem, hogy ezúttal, mint amikor az SU-24-eseket csináltam, az összes kurbli feloldódott az acetonnal való öblítéskor. Szóval hagytam megszáradni és összegyűjtöttem, és innen vettem mintát. Szörnyű. Borzalmas íz, semmi aktivitás. Szóval most elmentem xtalizálni %99 IPA-val (száraz) és hasonló terméket kaptam, mint az acetonnal, vöröses/barna/rózsaszínes piszkos szín, fura oldószer szag, borzalmas íz, valamiért nagyon savas, a legfontosabb... nincs pszichoaktivitás. Eléggé irritált ezen a ponton...

Szóval visszatértem a tervezőasztalhoz... Úgy döntöttem, hogy A/B-t csinálok, bármi is legyen a kibaszott "termékem". Fogtam a régi üzemanyagot is, elgázosítottam, semmi nem csapódott ki. Szóval visszadobtam a reakció cefréhez. Az egészet beledobtam egy kávédarálóba az üzemanyaggal együtt, és gondoskodtam róla, hogy kiválóan porlasztva/keveredjen. Miután ezt a keveréket feltettem egy főzőlapra alacsony/közepes fokozaton kb. egy órára, itt-ott kevergetve. Hozzáadtam az alapot, bármi is volt az én "termékem" a szűrés/szárítás alatt álló üzemanyagkeverékhez. Újra elgázosítottam az egész mocskot, ezúttal a csapadék sokkal ígéretesebbnek tűnt. Szóval leszűrtem, semmi nem maradt hátra ...hiába láttam szilárd anyagot. A gázosító edény belsejében is volt csapadék, amit acetonos öblítéssel szedtem össze. Tehát az acetonos öblítéssel dolgozom, az "oldott crank?" ismét. Úgy döntöttem, hogy egy kis %99 IPA-t dobok a keverékbe, és egyszerre csak xtallizálom az egészet. Szóval most a tányéromon ül és várja, hogy megszáradjon. Majd szólok, hogy milyen lesz...

Bármilyen gondolat erről a kényszerhelyzetről?
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Ive csináltam egy acetonos mosást a cuccon a múltban, hogy megtisztítsam (epsom só a sütőben, acetonnal keverve, hogy biztos legyen, hogy száraz aceton) és úgy érzem, hogy nem számít, hogy mi fog feloldani a legtöbb jeget. de mindig ezt egy tiszta tartályba teszem, és hagyom, hogy átkristályosodjon. ha valamit, akkor nekem ettől jobb lesz az íze. haha nem tudom hol lehet toluolt kapni.....de én néha a HEET flakonokat használom (sárga flakonok) nem biztos, hogy az a megfelelő, vagy egyáltalán a megfelelő oldószer.....

A te kis kényszerhelyzeted úgy hangzik, mint amit szinte minden egyes próbálkozásomnál kapok. Ígéretesnek tűnik. De olyan íze van, mint a benzinnek por alakban és (én hülye) még el is próbáltam szívni. SZÖRNYŰ ÖTLET. Nagyon fájdalmas. Szörnyű az íze. Azonnal olyan lett, mint egy fekete kátrány a buborékomban. Nagyon feldúlt és nagyon borzalmas íze volt órákig a számban.

Általában Walgreens márkájú vagy a tényleges Sudafed-et veszem (szar, mint 10 dollár egy doboz. őrület), minden attól függ, hogy aznap kivel beszélek, és hogy érdekli-e őket, hogy megnézzék, van-e generikusuk.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Elnézést a késői válaszért...
Szóval, hogyan jött ki? Nos.... körülbelül ugyanolyan szarul, mint elsőre. Miért? Nem vagyok benne biztos. A generikus wal-phed 96*30mg-os "red hots"-t használtam, amivel már korábban is sikerrel jártam. A különbség ezúttal az volt, hogy tél helyett nyár van, és nem extraháltam a tablettákat metanollal előtte. Úgy döntöttem, hogy csak összetöröm őket, és bedobom a lakóautóba. Az acetonos mosás feloldotta az összes kurblim, mint az SU-24-eseknél, de amikor ezt elpárologtattam, szar maradt. Az SU-24-eseknél egy kis bombajéggel végeztem. Ezúttal viszont semmi, szóval nem tudom, mi romlott el.

Amint láthatod, a próbálkozás, hogy ezt egy szilárd munkamódszerré alakítsam, kissé összezavart és frusztrált. Bármennyire is szeretem ennek a módszernek a művészi és improvizatív szabadságát és készenlétét/elérhetőségét... Kezdek mindenki más álláspontja felé hajlani a témában: "Csak csináld a helyes módon az RP / I2 módszerrel." ... Kevesebb találgatás. Kevesebb változó. Kevesebb dolog, ami elromolhat. Minden bizonnyal kevésbé veszélyes és sokkal "újoncbarátabb".
 
Top