Question Keressen olyan kémiatanárt, aki jártas a met.

Pinkbay

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Szüksége van egy kémia tanárra, és a segítséged nem ingyenes.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Csak egy bolond fogadná el a fizetését. Rengeteg törvény lép életbe, amikor valaki fizet azért, hogy valami illegális dolgot tanítson neked. Minden információ itt van, és amit megpróbálsz tondo már csináltak olyan emberek, akiknek abszolút 0 tudásuk volt, egyszerűen csak pontosan követték az utasításokat. Ha kétségeid vannak, írj egy hozzászólást, vagy kérdezz a chaten. Ha valaki itt felajánlja, hogy pénzt fogad el azért, hogy tanítson téged,akkor ki akar téged szedni. jelentsd őket.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Elméletileg szinte bármiről lőhetünk egy nagyot. Ha fizetsz valakinek, hogy konzultáljon vagy tanítson, elvárható, hogy megóvd őt a bajtól. Ha valaki elfogadja a fizetségedet, hogy tanítson téged, az mindenképpen összeesküvés a gyártás elkövetésére, ami itt ugyanaz, mint a gyártás. 6 év, ha még soha nem volt bűntetted, 12, ha volt, 20, ha már volt egy korábbi gyártási vád, és életfogytiglani börtön, ha a fickó felrobbantja magát. Átlagosan. 52 törvény van érvényben. 50 az 50 államban, szövetségi vádak, és a Columbia kerületnek is megvannak a saját törvényei.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Ez az országtól függ,itt az, hogy valakinek receptet adnak ingyen, szintén bűncselekménynek számít, ők ezt "strafbare voorbereidingshandelingen" fordításnak nevezik: Büntetendő cselekmény az elkészítés. Ugyanazt a büntetést kaphatja, mint a laboratóriumot vezető ember.

az útmutatásért való fizetésről: azt kívántam, bárcsak fizethetnék valakinek, hogy adjon nekem információt, amikor egy 100kg-os, tételenkénti 4mmc laboratóriumot akarok létrehozni. 100g teszt nem probléma, 1kg teszt nem probléma. 25kg teszt, teljes kudarc , hőmérséklet probléma, és igen dupla falú reaktor visszahűtés. Ez kost nekem 200kg bromo és az összes vegyszer és 2 hónap bérleti díj (80k), mielőtt megtaláltam a trükköt. Ha valaki megkért volna, hogy fizessek neki 10k-t a trükkért. Még csak nem is kételkedtem benne, hogy megteszem.
De ez az én elképzelésem...
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Egy másik kérdés, napi 100L meth freebase-t szeretnék készíteni, melyik receptet kövessem? A fórumon találhatót? Én 10L-t készítek 40 perc alatt al/hg. Fizettem a srácnak a receptért... mert nem találtam ingyen egy nagyszabású receptet, és mint mondtam, a próbálgatás és tévedés sokkal többe kerülne nekem (a helyszínek minimum 10k €-ba kerülnek hetente).
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Nem lenne jobb a NaBH4 redukció?
 
View previous replies…

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
A termék akkor gyengébb, ha az emberek használják. Én készítettem, valaki szívja el. És azt mondja, hogy ez gyenge. Adtam neki egy kis al/hg-t, és azt mondta, hogy ez tökéletes, tudom, hogy elméletben ugyanolyan kell, hogy legyen. És többször beszélgettem erről vegyészekkel...
Van egy vevőm, aki csak azt akarja, amit ő "mexikói metnek" hív, még csak nem is pto/hidrogén.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Az efedrin met, hogy az ügyfél is megvásárolja, de ez 2/3kkal drágább. Nem fizetne ennyit.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Az izomerek szétválasztása után is gyenge volt?
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Hollandiából származom, és a legtöbb metán most platinával/hidrogénnel készül. Néhány évvel ezelőtt még sok mexikói gyártott al/hg-t, a vásárlók a mexikói terméket részesítik előnyben.
 
Top