Kedveli a gyógyszerkombinációkat?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Melyek a kedvenc gyógyszerkombinációi?
Szóval az enyém butaság, de az amfetaminok és a nikotin. Meleg, bolyhos érzést ad, és szart se csinálok tőle.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Azt hiszem, még ha úgy döntenek is, hogy nem mondják ki, sokan (én is) egyszerűen imádjuk a kokain és az alkohol szinergizmusát. Sajnos ez tényleg szörnyű a szerveidnek. Van, aki tudja, van, aki nem, de amikor a kokaint és az etanolt kevered, a májad tesz egy trükköt, és egy új drogot szintetizál belőle. A kokainetilént. Amikor fiatal pszichonauta voltam, azzal dicsekedtem, hogy nem tudom, mi az a függőség, de ha megtalálom a drogot, amitől okos, jóképű és népszerű leszek, akkor nagy bajban leszek. Megtaláltam. Vagy legalábbis megtaláltam ezt az érzést.
TlRo2bAf4I
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Cocaethylene? Ez nem valódi, ugye? Sokszor kezdtem kólával, és sokszor végeztem alkohollal.
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
A kokain és az alkohol alapvetően kokaetilinné egyesül, amelynek megkülönböztethetően eltérő hatása van.

Ami mindig először felmerül, amikor ezt a kérdést felteszik nekem, az az intravénás kokain, a heroin és a ketamin. Az opioidok mindig is félelmetesek voltak a kokainnal együtt.

Újabban csak amfetaminok és kis mennyiségű benzo. Gombák vagy LSD MDMA-val. Egyszer elszívtam sima Salvia leveleket egy nagyon kis adag gombára, és elképesztő DMT-szerű élményben volt részem.
 
Last edited:

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Koffein és víz. Számomra ezek drogok, és mindig is azok lesznek!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Persze a koffein valószínűleg a kedvenc drogom, de a víz haha?
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Több liternyi ilyen italt meg tudok inni, számomra ez egy drog, még akkor is, ha a valóságban senki sem így látja.
 
Top