Question Sikertelen 4mmc szintézis, segítségre van szükségem

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Kérjük, olvassa el és segítsen

Először is 4mp -> 2b4mp

Az általam használt vegyi anyag

4-metilpropiofenon
Hidrogén-bromid 46-48%
Hidrogén-peroxid 37%
Nátrium-hidrogénkarbonát

(Ezt a szintézist követtem - https://bbgate.com/threads/preparation-of-2b4mp-precursor-for-mephedrone.7042/ )

Hogyan csináltam -
Először 50ml 4mp-t adtam a lombiküvegbe, majd 40ml 48%-os brómsavat adtam hozzá, elkevertem, majd lassan cseppenként 18 ml hidrogén-peroxidot 37%-ot adtam hozzá, miközben kevertem az oldatot.
Ezután hideg vizet adtam hozzá
Majd leszűrtem a kristályt.
Ezután a kristályt szódabikarbónás vízzel mostam, majd megszárítottam a kristályt.

Így nézett ki


D54swG7eYM


Aztán 2b4mp -> 4mmc

Ezt a szintézist követtem -(https://bbgate.com/threads/the-simplest-recipe-for-crystal-mephedrone.7031/)

Használt vegyszer -
2b4mp* - 50gg
Benzol - 100ml
Metilamin 40% - 70ml
Sósav - 20ml
Hűtött száraz aceton - -

Hogyan csináltam -
Hozzáadtam 100 ml benzolt a lombikba, majd hozzáadtam 50g 2b4mp-t a lombikba, keverem, amíg feloldódik, majd lassan hozzáadtam 70ml metilamin 40% -ot a lombikhoz, lezártam a lombik fedelét és 2 órán keresztül megnetikus keverővel kevertem, majd 6 óra után úgy éreztem, hogy elaludtam 6 óra után ismét 2 órán keresztül kevertem, Ezután még 2 órán keresztül kevertem, a keverék mostanra zöld lett, ezután adtam a keveréket, mint minden 2 órában 30 percig kevertem, amíg 20 órát nem töltöttem, a keverék még mindig zöld volt.

(Nem használtam a fűtési módszert)


2P9JsVNeR5




Ezután az oldatot az elválasztó tölcsérbe öntöttem és hozzáadtam 500 ml meleg vizet és összekevertem, majd vártam a szétválást, majd kiöntöttem az alsó réteget, majd ismételjük meg ezt a folyamatot újra.
(A szintézisben azt írják, hogy sárga színű oldatot kellene kapnom, de nekem zöldes-kékes színű volt az oldatom, miért van ez?)


VNh0lFcsjH





Ezután folytattam a savanyítási lépést




Hozzáadtam a lombikhoz a szabad bázis 4 mmc oldatát, majd hozzáadtam a hűtött száraz 200ml száraz acetonhoz, összekevertem, majd cseppenként hozzáadtam a hcl-t az oldathoz, amikor elkezdtem a ph-szint 9 volt, de amikor elkezdtem a sav hozzáadását, úgy tűnik, hogy a ph-szint emelkedett (nem biztos, hogy ellenőrizze a picket) egy idő után úgy tűnik, hogy a ph-szint elérte a 3-4-et, így nem tudtam, hogy mit tegyek, így újra kerestem, és rájöttem, hogy növelhetjük a ph szintet a soudim bikarbonátos vízoldat hozzáadásával a keverékhez, így kb. 30ml-t adtam ebből az oldatból a keverékhez, ez nem működött, így cseppenként adtam még több hcl-t, kb. 20ml hcl-t adtam hozzá, és ezután valahogy elérte a ph 5-6-ot, leállítottam a savanyítást, és még 10 percig kevertem.


EUywTdBhR1

YVCaJIXErb


(Az oldat még mindig folyékony volt, csak a színe változott zöldről pirosra, amikor hozzáadtam a hcl-t, az oldat nem lett sűrű vagy valami ilyesmi).

Aztán kiöntöttem az oldatot, és üvegedénybe csomagoltam, és műanyaggal csomagoltam, és a fagyasztóba tettem, 6 óra után kivettem a keveréket, és papírszűrőn keresztül szűröm, és semmi sem történt, nem volt ott egy csepp 4mmc por :(

Olyan csüggesztő érzés, miután ennyi várakozás és kemény munka után nem működött, mit gondolnak srácok, mi ment rosszul?

Azt hiszem, talán 4 oka lehet.

1. A metilamin hozzáadása után fel kellett volna melegítenem, ahelyett, hogy 20 órát vártam volna.
2. El kellett volna készítenem a száraz Acton és a hcl keverékét, majd hozzáadni a szabad bázist ahelyett, hogy a szabad bázist összekevertem volna a száraz Actonnal, majd hozzáadtam volna a hcl-t.
3. Nem kellett volna hozzáadnom a savanyítási lépésben a soudim bikarbonát vizes oldatát.
4. Lehet, hogy túl sok az oldat, el kellene párologtatnom a felét és újra próbálkozni?

Kérem, mondja meg, hogy mit javíthatok és mit rontottam el, és dobjam ki az oldatot, vagy ebből az oldatból még kaphatok 4mmc-t?
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Még egy fontos dolog temprature az én városomban körülbelül 30-35 fok, amikor én voltam szintézisek
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Kezdetben az egyének többsége DCM-et használ.

Másodszor, kíváncsi vagyok arra, hogy miért gyártja a saját BK-4-et. A kezdeti kísérlethez ki kellene küszöbölnie ezt a további lépést, és egyszerűen csak előre elkészített BK-4-et kellene használnia.

Továbbá, az arányok helytelennek tűnnek. A metilamin körülbelül 100 ml kellene, hogy legyen 50 g BK-4-hez (feltételezve, hogy ez valóban BK-4).

A következő kérdés ismét a savanyítás arányaira vonatkozik. 200 ml aceton túl sok. Ezenkívül nem használ elégséges mennyiségű HCl-t. A HCl és az aceton arányának 10:1 kell lennie.

És most ezeket a komponenseket rite előtt egyesítse, és lassan adagolja őket, miközben megvárja, hogy a pH-szint stabilizálódjon az egyes adagolások között. Nekem úgy tűnik, hogy a metilamin hozzáadásakor nem volt reakció. Lehetséges, hogy ez annak köszönhető, hogy valójában nem készítettél bk4-et?

Honnan szerezted be a metilamint? Megfigyeltél exoterm reakciót? Emelkedett a hőmérséklet a metilamin hozzáadásakor? Erős metilamin szagot éreztél?

Általában ezek mind a reakció jelei. A szag is megszűnik, miután 2 órán át keverted valamivel 40 ºC alatt.
 
View previous replies…

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Nem találtam 2b4mp helyi kereskedő az én országomban, ezért készítettem, de azt hiszem, ez helyes, mert a reakció megtörtént, mert amikor megkaptam a port, sírni kezdtem, és a kezem viszketett, 2. benzolt használtam, mert ez az, amit a szintézisben említettem, nem tudtam, hogy a dcm sokkal jobb lehetőség, 3. igen, amikor hozzáadott metilamin temprature emelkedett, szoktam hozzáadni cseppet, amikor a hőmérséklet 35-40 körül volt, miután a metilamin hozzáadása után 50-55 ° -ra ment, majd vártam, hogy a hőmérséklet lemenjen.
 
View previous replies…

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Az 55 túlságosan forró. Ha az alaphőmérséklete 25, lassan hozzáadva, miközben lassan kevergetve tartja 35 körül lebegve. Amikor a teljes 100 ml-t hozzáadta, és biztos benne, hogy a hőmérséklet még mindig nem emelkedik, akkor 2 órán keresztül 37-38-as hőfokot alkalmazhat. Túlfőzni sem akarod, mert az koszosabb termékhez vezet. Én úgy tapasztalom, hogy nagyon jó hozamot kapok, ha ezeket betartom.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Tiszta csapadék, majdnem fehér.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Nagyon vékony piros felsőt kapok, amit könnyen le tudok vakuumozni, és minimális mosásra lenne szükségem acetonban, miután
 

Attachments

  • xhGi0yY4SR.mp4
    12.2 MB · Views: 0

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Ez két, 24 órán át fagyasztott tétel összehasonlítása. A piros tetejű tételt magasabb hőmérsékleten és hosszabb ideig főzték, nem sokat törődve a DCM és a hő hozzáadásával. A metilamin hozzáadásának pontos időzítését sem figyelték gondosan.
 

Attachments

  • pfbE*****VGFM.jpg
    pfbE*****VGFM.jpg
    4.4 MB · Views: 52

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Vékony piros felső 🤩IA9TovcNHm
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Én viseltem a maszkot, így nem éreztem sok szagot, nem volt ez a' rossz azt hittem, de rossz volt.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28

Biztos vagy benne, vagy rossz a recept?

0ivytl8buL
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Különböző ph lvl
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
A fehérből tiszta ez
 

Attachments

  • w4*****TmBYWu.mp4
    21.2 MB · Views: 0

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Tiszta csapadék kiváló minőségű 4mmc
 
Last edited:

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
189
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
1. Mindenekelőtt csak 2b4m-t kell tennie 4 MP-ből csak úgy, hogy azt egy oldószerben hagyja a 4mmc szintézishez. Úgy értem, ez egyszerűbb lenne.
Ha így akarod csinálni, ahogy te csináltad, akkor kristályosítani kellene valamilyen oldószerben, hogy megszabadulj a szennyeződésektől. Tiszta bk4-re van szükséged.
Valószínűleg nagyon tisztátalan volt, és nem akart reagálni, ezért kaptad azt a zöld színt, de ezt nehéz megmondani.
biztos, hogy nem adhatsz hozzá meleg vizet, mindig hideg vizet adj hozzá, amikor megszabadulsz a metilamintól, az hatékonyabb.
Legközelebb használj jéghideg acetont a savanyítás előtt, és keverd meg a keveréket.

de szerintem a 4bk nem reagált, biztos vagy benne, hogy 50 gramm volt? vagy 50 gramm volt, mint a képeken? akkor valószínűleg 10g:70ml arány volt a lombikban.
Nem tudsz 4mmc-t kapni onnan, sikeres reakciót kell végrehajtanod BK4 + MMA, hogy később megkapd a mefedront :) ezt nem tetted meg, úgyhogy próbáld meg újra!
fókuszálj, hogy tiszta bk4-et kapj, úgy kell kinéznie, mint a hókristályoknak, ha kristályosítani akarod, de nem kell, hagyhatod az oldószerben, amit a 4mmc szintézisben fogsz használni.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
50 gramm nedvességgel, nem tudom, miért nem száradt meg, ha több mint 6 órán keresztül a levegőn hagyom.
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
189
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Meg kellett tennie néhány hibát, csak próbálja meg újra, és olvassa el figyelmesen hozzászólások, hogy a szakértő megosztott, meg fogja találni a problémát biztosan
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
189
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Biztos, hogy betartotta a szükséges lépések időkereteit? például ügyeljen arra, hogy ne adjon hozzá peroxidot, mielőtt a bromidot elég jól megkeverné. A hőmérséklet nem volt túl magas?
Ellenőrizte, hogy milyen volt a ph-értéke a nátrium-hidrogénkarbonát használata után?
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
A hőmérséklet magas volt, amikor peroxidot és metilamint adtam hozzá, mindkét lépésben, mi a szükséges hőmérséklet?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
189
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Hmm nem néztem meg a videót. Azt hiszem, itt az ideje megkérdezni egy szakértőt.
Talán @G.Patton szeretne segíteni. Én is szeretném tudni :)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
189
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
a probléma a 2b4m maga itt, ez nem is reagál, talán az EA-ban ez lenne
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Mit értesz az alatt, hogy bk4-ben hagyhatom? Elmondanád a folyamatot, vagy megosztanád a linket?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
189
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
A 2b4m-t úgy kaphatja meg, hogy Br2-t ad a 4MP-hez egy olyan oldószerben, amelyet később a 4mmc szintézishez használ majd.
 
Top