Question Minden, amit a napokban tanultam a metamfetaminról (javítsatok ki, ha rosszul értettem, még mindig tanulok)

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
Hígított sósav-> Ez megvásárolható egy barkácsáruházban. Blokk- és járdatisztítóként árulják. Muriatikus savnak nevezik.

Nátrium-hidroxid-> Ez valószínűleg már megvan. Ezt hívják "szóda" maró" vagy fehérítő a legtöbb helyen; ez mosogató tisztító és lefolyók.

Etil-éter-> Valószínűleg neked kell majd előállítanod. Ne aggódj, ez egy Soft. Csak menjen a helyi élelmiszerboltba vagy autóalkatrészboltba, és vegyen fel egy doboz "indítófolyadékot", amely spray-ben van. Ezt benzinmotorok hidegindítására használják.


Orrinhalátor "VICK"-> Más nem működik, amíg nem tudok róla. Bármelyik drogériában vagy élelmiszerboltban stb. You You'll need about 12 of them, de ne vegyél egy tucatnyit, mint ez, kivéve, ha Ez a tél, így lesz képes lesz mondani, hogy ez a gyengélkedő, ami a készlet a betegek számára. Egyébként, ha lehet, vegyél kettőt egyszerre. Hívj egy barátot, hogy segítsen neked. A gyógyszertár gyógyszerészei általában tudják, hogy mi a helyzet, ha nagy mennyiséget vásárolsz.



A felszerelések listáját később postázom, javítsátok ki nekem az esetleges hibákat ebben a bejegyzésben, kérlek, sokat tanulok tőletek, nagyon szerettem a fórumot, @Berlin777 sokat segített nekem, befogadott, jól éreztem magam itt
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Az a fő célja, hogy a legtöbb vegyszert OTC (OTC=Over The Coutner) formában szerezze be? Ha nem, akkor ezeket a vegyszereket közvetlenül egy beszállítótól szerezheti be, és időt takaríthat meg :)

Jó szórakozást a tanuláshoz, és üdvözöljük a fórumon!
 

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
Tehát jobb lenne, ha közvetlenül egy beszállítótól vásárolnék?

Köszönöm, nagyon élvezem a fórumot.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Mindig a legjobb :) Manapság még lopakodóbban vásárolhat egy beszállítótól, mint OTC, a darknet-en keresztül.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Az eladóktól függ, de ez a fórum az egyik legjobb hely a vegyi anyagok gyors megtalálására. Általában csak a fórum által kínált letéti rendszerrel érdemes vásárolni. :)
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Egyes országokban, például Dél-Amerikában még az USA-nál és az EU-nál is szigorúbb előírások vannak érvényben.

Így a vegyszerek vásárlás útján történő beszerzése igazán drágává és potenciálisan veszélyessé válik, ezért általában az OTC a járható út.

Dicsérem az OP-t, hogy ilyen messzire ment a kutatásában az OTC termékekkel kapcsolatban, mint a tényleges vegyi anyagok helyettesítésére.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Örülök, hogy segíthettem valakinek, mivel én is ugyanebben a helyzetben voltam, és azt sem tudtam, hol kezdjem, mert túl sok az elemzendő információ egy teljesen kezdő számára, valószínűleg még néhány felhasználónak is fájdalmat okoztam, akik szar kérdéseket tettek fel.😅
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Az etil-acetát a barkácsáruházban kapható tsp helyettesítő festékhígítóként. A kénsavas lefolyótisztító 95%-os tisztaságú a hardverben. Vm&p naftát egy sokoldalúan felhasználható nem poláros oldószer. A tiszta(izé) aceton körömlakklemosóként gyakorlatilag bárhol kapható. A klórozott karburátortisztító dcm, metilén-klorid. Körülbelül 75%. A motorindító folyadék gyakran etil-éter és vagy hektár vagy hexadecimális. Az epsomi só jó szárítószer, ha egyszer elkészült. A 91%-os izopropil-alkohol konyhasóval közel vízmentes állapotba sózható. 🤔 Pyrex pite serpenyők 3 $ és jól működnek a pitékhez és az átkristályosításokhoz is.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
A motorindító folyadék dietil-éter és hexán vagy heptán. Vannak videók arról, hogyan lehet etanolból dietil-étert előállítani. A Devil Springs és az Everclear nagy százalékban tartalmaz etanolt. Lehet, hogy van laboratóriumi etanol az interneten. A dibutil-étert fel lehetne használni az etil-magnézium-klorid Grignard-reakciójához acetonitrillel és sósavval történő feldolgozáshoz, hogy P2P-t (fenil-2-propanon) készítsen.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
329
Reaction score
274
Points
63
Benzilmagnézium-klorid és acetonitril Gondolom, vagy hiányzik az aromás gyűrű. Bár ha sikerül működnie, mondja el, hogyan, akkor elmondom, hogyan lehet az amfetamint közvetlenül a köztes termékből előállítani, anélkül, hogy a P2P-n keresztül kellene mennie. ;)
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
329
Reaction score
274
Points
63
Késő szerkeszteni, most láttam, hogy már javítottad.

THF, ami PVC a cementben/ragasztóban, gyakran használják Grignardban oldószerként, köszönöm, hogy felhozta a di-N-butil-étert, ami új nekem, és elég könnyűnek tűnik az előállítása, nagyon hasznosnak tűnik, azt hiszem, ismerek egy csomó olyan reakciót, amelyek csak jobban futnak éterekben, mint az Al/Hg.

Ultrahang és egy jódkristály hozzáadása többet segít, mint a világ összes szárítása és a levegő kizárása, amikor egy Grignard-ot akarnak indítani.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Nagyszerű, ha jóindulatú felhasználásra szánt tiszta vegyi anyagokat kaphat. És ha helyben, készpénzzel lehet hozzájutni. A nátrium-hidroxidot lúgnak hívják, és ez lefolyó ckeaner. A maró hamu a kálium-hidroxid és nagyon nagyon hasonló, de nem olyan könnyű megtalálni.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
@Gusfring666 Könnyen megtalálható az interneten, csak éppen nincs sok közös felhasználási módja. Stabilizátor, hogy a festékfestő pólók ne fakuljanak ki, ez minden, ami eszembe jut. Nem sok okot tudok elképzelni, hogy használd, hacsak nem kell csak a kálium fém megjelölte, mert válaszoltam a rossz dobozban
 
Top