A LEGEGYSZERŰBB MÓDJA A BMK ÁTVÁLTÁSÁNAK BMK TO AMPH-RA.

BMKOILEY123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hé, emberek, egy kérdés....

Egy ideje veszek hollandból BMK olajat, amit 1:1 arányban izopropanollal kevernek, majd tömény kénsavval óvatosan kicsapják amfetamin-szulfáttá.


Most egy másik beszállítótól származó bmk olajat teszteltem és megpróbáltam a fent leírtak szerint amfetamin-szulfáttá alakítani. Most az olaj megérkezése után vettem észre, hogy nekem dietil(fenilacetil)malonátot (CAS- 20320-59-6) adtak el ... Már megnéztem a témádat, hogy hogyan lehet bmk-vá alakítani, sajnos nincs elég tapasztalatom és felszerelésem az átalakításhoz.


Most a kérdésemre : melyik CAS szám a megfelelő ahhoz, hogy csak az amfetamin kerüljön ki az olajból ?

Én a következő utasítás szerint tudom:


1:1 arányban keverjük össze izopronállal és cseppenként adjuk hozzá a kénsavat (96%+), amíg az oldatban szulfát képződik.


Tehát nem nehéz lépések és könnyen kivitelezhető egy kezdő számára.



A benzilmetil-keton alatt a következő CAS számot találtam:


Azonosítók
Egyéb nevek
benzil-metil-keton; metil-benzil-keton; fenil-2-propanon

CAS-szám
103-79-7



tudna valaki segíteni nekem... nagyon hálás lennék érte !
Ez az a CAS, amire szükségem van az amfetamin egyszerű előállításához ?

Elnézést a nagyon rossz angolomért, német vagyok :)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Bocsánat, a BMK-t (P2P) kénsav hozzáadásával alakította át amfetaminná? Ez nem lehetséges. A P2P-nek először reduktív amináción kell átesnie, hogy amfetamin vagy metamfetamin keletkezzen.

Úgy érti, hogy amfetamin freebase-t vásárolt? Mert erre van szükséged, ha amfetamint akarsz előállítani savasítással.

A-olaj. Tiszta, sótlan amfetamin. Azt hiszem, a CAS-szám 300-62-9. De ha megveszed, akkor gyakorlatilag illegális drogot veszel, nem prekurzort.

A BMK amfetaminná történő átalakításához keress rá a fórumon. A hozam valahol a 30%-os tartományban van, és némi kémiai ismeretet igényel.
 
Last edited:

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
Meg tudná adni a linket, hogy hol lehet megtalálni itt a fórumon ?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18


Tessék. de minek ennyi fáradság és alacsony hozam, ha lehet a fenil-kettő-nitropropén útját is választani? A ketonból kiindulva a metilamfetamin esetében előnyösebb, azt hiszem.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

Nem tudom barátom . ez nagyon nagyon nehéz megtalálni a megfelelő információt itt a fórumon.
Mindenki mást mond
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Nem mi nem. Ha amfetamint szeretne előállítani, kezdje a P2NP-vel. A szintézishez nézze meg a ... TA-DAAA... "Amfetaminok" szekciót ezen a fórumon.
Ha metamfetamint akarsz készíteni, kezdd a P2P-ből. Ennek a szintézisnek a leírását a fórum ugyanezen részén találod.
De a kémiai szintézisek elkészítéséhez szükséged van némi kémiai ismeretre, vagy annak megszerzésére, különben a szintézisek leírása nehezen érthető, és nagy a kockázata, hogy elbaszod. Ahhoz, hogy kémiai ismereteket szerezz, tanulj kémiát önállóan a neten, vagy keress egy tanárt, aki segít a technikák elsajátításában. Sok sikert!
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

A megvásárolt termékkel kezdem.
cas 5449-12-7
2-metil-3-feniloxirán-2-karbonsav
és igen, kedves Docx, legalább 4 különböző módszer van arra, hogy ezt a cas-t P2P-re konvertáljuk.
van olyan, ami teljesen rossz. rossz termékeket használnak.
Már háromszor rendeltem rossz terméket, amivel már nem tudok mit kezdeni. persze ha valaki kémia szakértő, akkor ez az egész nagyon egyszerű.
Szerintem rossz, hogy az emberek nem tudnak változtatni a tapasztalataikon.
Ezért van sok téves információ a fórumon.
Az egyetlen amit tehetsz az az, hogy minden alkalommal új témát hozol létre, mert másképp szinte lehetetlen megtalálni a helyes infót
egy meglévő témában.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Természetesen az emberek megoszthatják tapasztalataikat. Ez egy nagyszerű dolog. Nekem nincs tapasztalatom a 2-metil-3-feniloxirán-2-karbonsav fenil-2-propanonná történő átalakításáról, és a molekulákat elnézve nem tűnik túl egyszerűnek. Úgyhogy kíváncsian várom a tapasztalataitokat a kivitelezésről!
De már több mint egy kicsit összezavarodtam. Azt hittem azt kérdezted, hogy hogyan lehet BMK-ból amfetamint előállítani?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

Helló kedves DocX,

elnézést a késői válaszomért, nem voltam otthon eddig.
Szeretnék freebase olajat ( A olaj ) beszerezni a BMK porból.
az ok, amiért BMK porból akarom csinálni, az az, hogy nincs szükségem tiltott mérgező termékekre, mint a higany-nitrát.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Nos, az amfetaminhoz (az A-olaj az amfetamin-szabadbázis) vezető utat a BMK-ból fentebb már közzétették.
 
Top