Question Tudna nekem tanácsot adni/segítséget nyújtani az MDMA laboratóriumommal kapcsolatban?

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Üdvözlöm a BB munkatársait,

Segítséget keresek olyan emberektől, akik mdma laboratóriumokban képzettek, mivel szeretném megtanulni az mdma kristályok készítésének folyamatát.

Nem bánom, hogy mikroszintetikusokat futtatok a kezdéshez, ha ezt tanácsolják nekem, de szeretném felépíteni az utamat a havi 10kg előállításához.

Jelenleg elolvasom az összes információt, amit találok, és megpróbálom összeállítani a szükséges laboratóriumi berendezések listáját, hogy elkezdhessem.

A listámon jelenleg a következők szerepelnek:
1x 32 darabos VEVOR kémiai laboratóriumi készlet.
1x 3 nyakú RBF 3 dugóval.
1x elválasztó tölcsér.
1x mágneses keverő főzőlap.

Tudna valaki tanácsot adni, hogy milyen egyéb laborfelszerelésre van szükségem az első szintetizátoromhoz.

Továbbá, amikor a laboratórium nyitva van, kell-e szénszűrőt csatlakoztatnom a kivezető/elszívó ventilátoromhoz, mint például egy olyan szűrő, amelyet a kannabisz előállításához használnak? Vagy ez nem szükséges?

TIA
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Sok mindent kell átgondolni. Ha a sassafras fa kérgéből készíted, akkor sokkal több erőfeszítést igényel, mintha MDP-2-P-t kapnál, ha ez a helyzet, akkor ugyanazok az útvonalak, amelyeken a p2p-ből meth-et készítesz, az MDP-2-P-ből mdma-t készítenek. Az Ön határozottan szüksége lesz néhány ph-papírra, és egy buchner-tölcsér nagyon hasznos. Szükség lesz egy vákuumforrásra, és ne spóroljon a főzőlapon. Semmi sem ér kevesebbet, mint 150 dollár újonnan. Az ebayen olcsóbban is lehet kapni használtat, de azok az 50-120 dollárosok többnyire még vizet sem forralnak.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Köszönöm Osmosis Vanderwaal, megpróbálom beszerezni az MDP-2-P-t.

Nem tudtam, hogy a sassafras fa kérge felhasználható, szeretek növényekkel és fákkal dolgozni, de megpróbálom majd beszerezni az MDP-2-P-t, hogy megkönnyítsem a munkámat.

Tudna ajánlani egy olyan MDP-2-P mennyiséget, amelyet be kellene szereznem (hogy meg tudjak ismerkedni a folyamattal)?

Köszönöm a segítségét, ha szüksége van bármilyen tanácsra a kannabisz termelésével kapcsolatban, nyugodtan küldjön üzenetet nekem, hogy van tudásom, még egyszer köszönöm.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Hű, érdekesnek tűnik. Rögtön belevágok, egészségére.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
552
Reaction score
299
Points
63
A PMK néhány védett formája, mint például a glicidátok vagy a brómaril és a propilén-oxid alkalmasabbnak bizonyulhat egy nagy tervhez, a természetes erőforrások megbízhatatlanok.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Köszönöm HerrHaber, nagyra értékelem a hozzászólását.

Igazi buzit kapnék egy természetes erőforrás használatától, és ezt mindenképpen kipróbálnám.

De nekem is szükségem van megbízható, konzisztens összetevőre / összetevőkre, amelyeket remélhetőleg könnyen meg tudok szerezni. Ezzel együtt, lenne egy konkrét, nem természetes erőforrást ajánlana nekem, hogy használjam, kérem? A laboratórium az Egyesült Királyságban lesz,

Kérem, küldjön nekem üzenetet, ha bármilyen információra van szüksége a kannabisz előállításával kapcsolatban, szívesen segítek Önnek.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Csodálatos, köszönöm, hogy az Osmosis Vanderwaalra tettél.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
552
Reaction score
299
Points
63
Van ez az új, FDA által jóváhagyott vizsgálati módszer, amely az 1-bromobenzo-3,4-dioxollal kezdődik, majd propilén-oxiddal, és a kapott alkohol könnyen oxidálható pmk-ra.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Köszönöm HerrHaber, érdekesnek hangzik, el fogok olvasni néhány infót róla
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Üveg piteformák, használtan. Vegye meg az összeset, ha 2 font/db. A párologtatóedények drágák, ezek olcsóak. Vagy az anyukád casarole edényei.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Köszönöm, nagyra értékelek minden javaslatot és minden darabka segítséget az irányítással kapcsolatban.
 
Top