Question Titkos A-Oil laboratórium Belgiumban.

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Üdvözlöm!

Én vagyok Belgiumból és van egy stabil forrás apaan és szeretnék kezdeni apaan a bmk hogy A - olaj és metamfetamin az egyetlen probléma az, hogy szükségem van egy partner egy helyet a labor és a pénz, hogy fektessenek be nekem is kapok koka levelek ömlesztve, így mi is tudunk készíteni halszálkás kokain!
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Egy appartementben élek, szükségem van egy partnerre, hogy legyen egy hely, ahol mindent megtehetünk...
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
465
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Használja a konyhai területet. Győződjön meg róla, hogy elegendő szellőzéssel rendelkezik, és ne felejtse el kitakarítani, miután befejezte, vagy vásároljon egy növekedési sátrat, és dolgozzon a növekedési sátorban.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
465
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Szép 8"-os ventilátoros szénszűrőnek jónak kell lennie
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Körülbelül 500 kiló kokalevélre van szükség körülbelül egy kiló kokain HCI előállításához... Míg a kokalevelek illegálisak Európában az SA-ból történő importáláshoz, addig értelmetlen, és senki sem teszi meg emiatt...
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Másodszor, a kokaleveleket a betakarítás után a lehető leghamarabb fel kell dolgozni, a kokalevelek oxidációja és a lúgos hatáserősség elvesztése és sok más ok miatt, amiért ez a munka csak az Andok hegyvidéki SA számára készült.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Tudom, hogy Peruban születtem, és hivatásos techno DJ, producer és művész vagyok, így hozzáférésem van egy magánrepülőgéphez...
 
View previous replies…

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
38
Reaction score
52
Points
18
Deals
65
Barátom, kérlek, nem bírom tovább! Első osztályú hazug vagy, sok jó embert ismertem meg ezen a fórumon keresztül, mint eladó. Ne tedd tönkre ezt az oldalt a hülyeségeiddel. Személyesen meglátogattalak és még egy esélyt is adtam neked azzal, hogy adtam neked egy liter olajat. Egy éve már, és egyszerűen nem reagálsz a hozzászólásaimra. És még mindig nem fizettél. Te tényleg olvasod amit írsz. Egy szánalmas kis lakásban élsz, de top DJ vagy és magánrepülőgéphez van hozzáférésed. Még egyszer, ne tedd tönkre ezt az oldalt a komoly emberek számára. Először is, kezdd el kifizetni a tartozásodat nekem. Köszönöm.
 

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Tesó, azt mondod, hogy van egy magánrepülőgéped, tehát van pénzed a karbantartásra és az üzemanyagra, de nincs pénzed arra, hogy vegyél egy elég nagy lakást a szintézisek készítéséhez, és még arra is szükséged van, hogy valaki befektessen beléd, ez annyira nyilvánvalóan és nevetségesen hazugság.

És még ha nem is lenne az, az ötlet, hogy a leveleket Európába kell repülni, hogy itt végezzék el a kivonást és a cuccot, gazdaságilag rosszul hangzik, mivel a már kivont, ezért kisebb tömegű kokain közvetlen szállítása sokkal olcsóbb lenne. Különösen azért, mert a szükséges anyagok stb. költségei itt sokkal magasabbak, két fő okból kifolyólag: 1. nincs tömegtermelés, mint a kartelleknél, és 2. csak az európai árak, vagy ha máshonnan vásárolsz, a szállítás és a többi...
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Szóval néhány tonna kokalevelet akarsz a magánrepülőgéped belsejébe tenni? :)
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Ez nem az én jet lehet bérelni őket, és én nem akarok üzletelni kartellekkel szeretem tartani a fejemet, és tudnék bérelni egy házat vagy valamit, de az az én nevemen lenne, és ez nem egy lehetőség, és én soha nem kértem senkit, hogy fektessenek uram
 
Top