Kanada a megálmodott ország!

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8


 

roths*****33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
nah a legtöbb helyen, ahol a kábítószereket legalizálják és megadóztatják, a feketepiaci árak olyan alacsonyak, hogy az engedéllyel rendelkező eladók nem tudnak versenyezni.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
43
Points
28
akkor a feketepiacnak kellene felhasználnia a nagy pénzeket, amit megkerestek és remélhetőleg lefoglaltak/teremtettek valamiféle puffert, hogy átrepülhessünk az országok felett és ingyen a plafonig tömjük őket... meglátjuk, kinek van a leghosszabb lélegzete... a népnek magasan és boldogan (de életre szóló vásárló) vagy a kormánynak, amely egy évig nem szed több adót, a költségvetések és előrejelzések nem működnek... radikális? igen, de végül is mi vagyunk a felelősek, nem azok a merev zöld teát cipzárral cipzározó, gyerekmolesztáló, adócsaló faszfejek...
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
43
Points
28
Hollandiában van a "gedoogbeleid" a kannabiszra... ez azt jelenti, hogy nem legális és nem illegális... a koffieshop eladhatja és adót fizet... de legális forgalmazóktól kell megvásárolniuk... de nem léteznek, mivel a termesztés nem engedélyezett..... Soha nem értettem, hogy mi áll mögötte, de azt hiszem, tudom... 1. És a gazdaságnak szüksége van lehetőségekre a feketepénzre, mint az olyan országoknak, mint az USA, amelyek már nem országok, hanem kooperációk. A cégeknek szükségük van a fekete pénzre... Én Hollandiából származom, nagyon professzionálisak vagyunk, szinte minden virág, zöldség vagy bármi nő a földeken egy fán, mint növény. Még a koka növényeket is jobban termesztettük, mint Peruban... de a kormány mégsem tud olyan füvet termeszteni, amit a fogyasztó követel... és nem akarják, hogy legális legyen. Nem akarják termeszteni. Sokkal inkább az alkalmazottaiknak vagy az úgynevezett állampolgároknak kell, hogy legyen lehetőségük önálló jövedelem megteremtésére, mivel végül is kifejlesztettük a kereskedelmet, a Wallstreet-et, még a dollár is a daalder (2,5 gulden) közvetlen fordítása.
..
A drogokkal az a helyzet, hogy ha mindig ugyanannak a gyártónak a termékét használod, pontosan ugyanazokat a termékeket újra és újra, egy idő után olyan toleranciát építesz fel, hogy már nem ad többé olyan hangulatot, ami legendát keres....

Ha eladsz egy kiló kokaint a végfelhasználó termék mennyiségében, az utolsó 200gr annyira fejfájást okoz neked. Az emberek azt hiszik, hogy megvágtad. Más az íze. Más az illata. Az utolsó jobb volt, minden ilyen szarság, de ez csak azért van, mert a szervezetednek szüksége van valami új toxikus anyagra, vagy nem tudom mi az, de mint a szar, amint egy McDonald koncepciót kap, rábasztunk.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Azt akartam mondani, hogy figyelték, mit csinált az USA a fűvel, és tetszett nekik az ötlet. Fizetni kell egy orvosi kártyáért, amit az orvosok árulnak, de nem ismerik el ( ha megbuksz egy drogteszten a fű miatt, akkor is elveszíted a tablettáidat, kártya ide vagy oda). Adóztassák meg a termesztőket, adóztassák meg az eladókat, adóztassák meg a vásárlókat. Nem birtokolhatsz fegyvert, ha van Mmj kártyád. A marihuána drágább, és az összes profit a kormányhoz kerül.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Jelenleg ez működik Kanadában?
 
Top