Question A szállítók valóban 100%-ban vámmentesíteni tudják a vámot?

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Egy EU-n kívüli szállítóval fogok üzletet kötni (csak néhány gramm egy adott vegyi anyagból a laboratórium számára).
Az eladó azt mondja, hogy a felelős a termékek vámkezeléséért. Továbbá, tökéletes lopakodást alkalmaznak. Azt mondják, hogy 100%-os a szállítási sikerességük.

Felajánlják a visszaszállítást is arra az esetre, ha a vámhatóság lefoglalná a terméket, de nem ez a lényeg: nem akarom, hogy a vámhatóság egyáltalán lefoglaljon valamit. Ez fontosabb, mint a pénz.

Mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban? Tényleg el tudják vámoltatni és 100%-os a szállítási siker?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
NEM! Nem tudják.

Még mindig át kell mennie a vámon az Ön országában...

Még ha úgy tűnik is, hogy a csomagot az EU-n belül küldik, a vámhatóság szúrópróbaszerűen ellenőrizheti a külföldi csomagokat...

Semmi sem 100%-os.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Én is így gondoltam.
Mennyire lehet jó a lopakodás? (néhány grammnyi nem reaktív vegyszer esetében, amiről a legtöbb ember még csak nem is hallott)
Van valakinek tapasztalata ilyen lopakodó szállítással kapcsolatban?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
néhány grammot könnyű elrejteni, akkor beszéljen és egyeztessen a küldővel a lopakodásról.
 

crazyinmate

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 28, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Nos, hasonló helyzetbe kerültem egy CN eladóval, aki egy szép RC-t kínált. Pontosan ugyanazt mondták, megragadtam a lehetőséget, és kifizettem 230$-t, és 7days után adtak nekem egy Tracking számot, amely 14napig nem volt aktivitás, majd hirtelen az EU-n belül volt, és 4-5 héttel a fizetés után megkaptam a levelemet, nem tudom, hogyan csinálták, de volt egy cég/személy az EU-n belül, aki újra az én országomba szállította.
12-13 nappal a TN kézhezvétele után azt hittem, hogy átvertek, mert nagyon lassan válaszoltak, és nem adtak sok információt, csak azt mondták, hogy majd felbukkan, csak legyek türelmes.

Amikor a levél átment a vámon, minden gond nélkül ellenőrizték és vámkezelték.

A levél tartalma 5 különböző anyagból készült rétegben volt lezárva. Valószínűleg a legprofibb tapasztalat, amiben valaha részem volt. Legalább 500+ vásárlás különböző DNM-ektől az elmúlt 7y évben. Csak egy lefoglalt (0,5g kokszminta) NL-ből, gondolom azért, mert elsőbbségi légipostával küldték. Általában a hosszú szállítási módokat szoktam választani, mivel inkább bízom a "tömeges" maszekolásban, mint a gyorsabbakban. Egészségedre
 

crazyinmate

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 28, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Alphapipe
Próbáltam válaszolni 5 alkalommal most, minden alkalommal, amikor megnyomom a post válasz csak fejemet a keresési oldalra, ez a fórum úgy tűnik, bugos.
Bosszantó tényleg, mivel szeretném megosztani a történetet veletek.
Mindenesetre dühös voltam az eladóra, amiért rávett, hogy vásároljak egy elég drága, jó minőségű mintát 3-5napos eu-s szállítást ígérve. Telt-múlt az idő, és hirtelen kaptam egy hivatalos levelet a rendőrségtől, hogy 0,54 g 92%-os tiszta kokaint foglaltak le a repülőtéren, és az ellenem folyó eljárást bizonyíték hiányában ejtették. Először nevettem azon, hogy megmérték a tisztaságot és ezt megemlítették, aztán elszomorodtam, mert a 92% elég tisztességes minőség, és ezért fizettem. De igen, a tanulságokat megtanultam, vegyük a hosszú és lassú szállítást, sokkal biztonságosabb a tapasztalatom szerint, és soha ne rendelj NL-ből. Nem emlékszem, mit írtam a többi 5 próbálkozásban.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Most látom a válaszát és a legérdekesebb történetet.
Tehát az ügyét "bizonyítékok hiánya" miatt ejtették?! Mi a fene... mi kell még bizonyítékként?
Tekintse magát szerencsésnek, vannak országok, ahol még akkor is elveszik a jogosítványát, ha hónapokig nem vezetett...
 
View previous replies…

crazyinmate

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 28, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Nos 0,54g nem sok, és ha megkérdeznék, hogy az enyém-e, akkor nemet mondanék.
Nem birtoklom a címet, ahová a levelet küldték, így több lehetőség is van. Bizonyítaniuk kell, hogy én vettem, és igen, hogyan tennék ezt? Ha ez 1 kg, azt hiszem, a dolgok másképp néznének ki 😂
Vicces dolog az, hogy én már voltam börtönben kokain eladásáért, így tényleg nem értem, hogy az ügyet ejtették, ha eljöttek a címre és házkutatást végeztek, biztos vagyok benne, hogy sok illegális anyag birtoklásáért bírságolhatnának. Azonban úgy gondolom, hogy a méret számít. 😂😂😂
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Hihetetlen...
Nekem egyáltalán nincs múltam a bűnüldözéssel kapcsolatban az anyagokkal kapcsolatban.
De esküszöm, hogy ha a vámosok lefoglalnak 0,54 g kokaint, akkor legalább a jogosítványomat elveszítem (nem vicc, ez a törvény egy uniós országban), x000 eurós bírságot kapok, és a jövőben megfigyelés alatt leszek.
Ezért kérdezem ezt a kérdést.... Van egy kínai árus, aki eladna nekem pár gramm vegyi anyagot. Nem olyan rossz, mint a kokain, de elég rossz, ha elkapnak.
Most vállalhatom a kockázatot? (Nincs olyan mail címem ami nem köthető hozzám).
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Természetesen semmi sem fog történni. Képzeljük el, hogy utálom magát. Pár dollár elköltésével küldök egy unciát, és te börtönbe kerülsz. Nem történne meg. Sokkal mélyebbre kell ásniuk egy valódi ügyhöz.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Nincs bro... De javaslom az egyedi csomagolást a sokkal jobb siker érdekében. A fóliazsákok elégtek...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
A helyes válasz az IGEN. Ha nem tudta volna, hogy az amerikai kormány mocskos, hát az. Egy tonnányi vagyonnal rendelkező szállítmányozó cégnek csak egy szövetségesre van szüksége, akit vámügynökként jóváhagynak. Valószínűleg nem túl nehéz. Az egész kínai kormánynak van egy embere a vámon belül? Még csak nem is kell, hogy bent legyen. Ne nézze a híreket, és ne lássa, hogy alapvetően mindenki szabadalmi technológiát és mindent, amit a kezébe tud, elad a kínaiaknak. Az USA eladó, és a kínaiak mindent megvesznek, amit csak tudnak.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Még mindig fennakadnak Brody.. lehet, hogy bizonyos cégeknél magas a sikerarány, de még mindig nem hibabiztos.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Szerintetek a kínaiak 3000 font béta-metilketont "csempésznek be"? Ez aztán a lenyűgöző lopakodás!
 

cookie

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 1, 2022
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Naponta több tonna vegyi anyagot szállítunk Európába. Az elmúlt két évben csak egyszer foglalt le a vámhatóság! Saját fejlesztésű logisztikai hálózattal rendelkezünk. Nem hagyományos logisztikai módszerek! Egy dologban hiszünk! A pénz mindent átjár. Mindenkinek megvan az ára!
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Valójában a különböző időszakokban különböző helyzetek lesznek, a szállítást a vámkezelésnek megfelelően rendezzük, de az idő körülbelül 98%-ában ez egyáltalán nem jelent problémát. A csomagok biztonságosan szállíthatók az ügyfelek számára, és saját módszereink vannak Európában és az Egyesült Államokban a biztonságos szállítás érdekében.
 
Top