Tud valaki segíteni? Triptamin

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Sziasztok!
Tehát Iv próbáltam dekarboxilálni triptofánt, hogy triptaminhoz jussak, csak én folyamatosan kudarcot vallok.
Láttam egy nagyszerű módját annak, hogy a triptamint az oldatból kiütöm, miután végre oldatba került (a benzoát só használatával, majd a használat előtt sótlanítva).
Mindenesetre megint csak gunk lett belőle!
Ez annyira bosszantó, hogy kísértésbe estem, hogy vegyek néhányat - csak egy unciát akarok belőle, bár még a felét sem akarom megvenni egy kilót... is vagyok az Egyesült Királyságban.
Mindenesetre; Biztos vagyok benne, hogy meg tudom csinálni a reduktív aminációt, ha már van triptaminom. Sokkal jobban érdekelnek a DMT-anológok, mint a DMT - ez csak egy hatalmas bónusz!
Különben is, köszönöm iv már használ terpentin, mint az én oldószer és az én katalizátor iv már használ különböző mennyiségű ciklohexanon - vagy én csináltam egyszer egy felesleges a mentaolaj. Futtatom, amíg nem alakul ki több Co2, és ez megy minden tiszta, de piros. Iv még nem sikerült visszanyerni használható triptamin bár....kérlek segíts nekem!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Miért is bajlódjunk? Bocsánat, elébe mentem, tudom, hogy elérhető, de nem látom a lényeget, amikor a tényleges triptamin nem lehetetlen találkozni, és közel sem olyan drága, mint a dekarboxilációs készítmények reprodukálása, amelyek a Trp tekintetében tapasztalatom szerint nagy idő-, erőfeszítés- és reagenspazarlás. Csak azért, hogy segítsek az Ön útját, tegye ki a termikus dekarboxilálást a terveiből, és menjen a katalitikus módszerekhez, valamint tartsa szerényen a reményeket a reduktív aminációhoz, a triptamin kémia némi szakértelmet igényel. Egészségünkre!
 
Top