Question BMK glicidát Európában

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Helló, a BMK glicidát legális az Európai Unióban, és valaki meg tudná osztani a P2P-re való átalakítás útvonalát. Köszönöm.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Az amfetaminok szekcióban van egy ennek szentelt szál.

A kiírt módszerrel ellentétben én úgy találtam, hogy a port forró, forró vízben feloldom, amíg NINCS szilárd anyag, majd kénsav-koncentrációt adok hozzá, amilyen gyorsan csak tudom (VIGYÁZATOSAN MEGFELELŐEN NAGY TARTÁLYBAN), miközben elkerülöm a túlzott fröccsenést is. addig adagolom, amíg nem növekszik a szerves réteg, amely azonnal felúszik a tetejére.Keverés alkalmazzuk egy kicsit, és hagyjuk, hogy leülepedjen, extraháljuk bármilyen nem poláris van kéznél, és elválasztjuk a szep. tölcsérben.A maradék vízréteget ismét extraháljuk oldószerrel, a frakciókat összevonjuk, néhányszor vízzel és sós lével mossuk, majd MgSO4 felett szárítjuk. Ha akarja, ezt gőzzel desztillálhatja, vagy elpárologtathatja az oldószert a tárolás érdekében.
A kiírt módszer is jó, nagyobb hozamot fog élvezni, ha utána egy kicsit refluxolsz.Én azonban a kénsavat ajánlom, szemben a HCl-lel.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Helló Ismétlem magam, mert nem találtam egyértelmű választ. A BMK glicidát sók/éterek CAS 5449-12-7 ; CAS 41232-97-7 és CAS 80532-66-7 közül bármelyik legálisan importálható Európában (Európai Unió országa) . Azért akarom importálni és nem magam szintetizálni, mert a kínai srácok nagyon jó árakat adtak. Köszönöm.
 

skyechem_newmaterial

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Bocsáss meg a durvaságomért, kedves, csak kíváncsi vagyok, hogy milyen áron kapod meg ezeket a srácoktól?
 
View previous replies…

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
Kínából származó beszállító vagyok. Őszintén szólva, nagy árkülönbség van a különböző beszerzési mennyiségek között. Az 1 kg-os és az 500 kg-os beszerzési mennyiség közötti árkülönbség 2-szeres.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Szóljon, ha szüksége van rám
Kémiai prekurzor anyagokkal kapcsolatos kutatásokat tudok végezni
Az áram nagyon kedvező
Mintákat biztosítok az Ön számára a teszteléshez

PMK etil-glicidát (CAS; 28578-16-7)
120¥/kg árat tudunk ajánlani Önnek.
bmk 70¥/kg
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Bemásolom beillesztem a korábbi válaszomat más hasonló szálhoz

''Attól függ = a jog nem olyan egyszerű, mint ahogy az emberek gondolják.
Úgy értem - vagyis az, hogy valami nem szerepel a szabályozási listán, nem jelenti azt, hogy nem büntethető érte - minden országnak megvannak a módjai arra, hogy bajba sodorjon a legális vegyi anyagok megrendeléséért = ez azt jelenti, hogy még a legális vegyi anyagok megrendelése is kábítószer előállításának kísérleteként vagy hasonló bűncselekményként kezelhető - sok olyan embert ismerek sok országból, akik hozzám hasonlóan vállalkoznak, és most börtönben vannak m8.
VIGYÁZZ MAGADRA!''
 
Top