a legjobb ételek a csámcsogás ellen?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Személy szerint imádom a sushit, ha van egy kis csemegézni valóm. most próbáltam ki a sakura mochit is, miközben be voltam tépve, és makulátlan volt, ez inspirált arra, hogy ezt a szálat létrehozzam. lol
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Alig van munchies de sushi jó
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Ah nem értek egyet, szeretem a csokoládét Hagen das vagy a 30-as évek végétől a 40-es évek elejéig teljesen szőrtelen punci, negyedik lenne tallhouse csokis sütik és 5. a német csokoládétorta. Az utolsó kettőhöz feltétlenül szükséges a teljes tej, a másodikhoz pedig a metamfetamin és egy pohár bushmills, a másodikhoz pedig az igazi tejszínhab, az elsőhöz és potenciálisan a másodikhoz is.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Ezek mindegyike nehezen megy, kivéve a metamfetamin evést. mindig hányok, amikor megpróbálom lol
 
  • Like
Reactions: vis

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
ajánlom neked a káposztát, viccből, ha nem szereted a zöldségeket, idk, de a zöldségek könnyen kitölthetik az üres gyomrodat, azt mondom neked az empirikus bizonyítékokból, nem tudományos is.
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
A használt drogoktól függően ez is befolyásolja, én inkább a kannabisz kérdésében vagyok.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
A fű az egyetlen olyan drog, amitől megéhezem ^^;

semmi mástól nem tudok enni, kivéve talán az alkoholt, de nem szeretek inni. általában mindig csak sírni szoktam, amikor berúgok...
 
  • Wow
Reactions: vis

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Először látom, hogy valaki más teljes tejet mond. Nagyszerű! Esküszöm rá - folyékony étel! És az az állati zsír, annyira jót tesz! Én vagyok a leghullajtottabb fickó az utcán, de van egy literes kancsó teljes tej a papírtáskámban, amit elszürcsölgetek. Általában tej az 1. és 2. napra, ha egyáltalán van valami. Utána valamennyire kialakul az étvágy, nehéz megmondani. A méreg az adagban van, amíg nem szorítom a fogaimat, addig szinte bármit meg tudok enni. Néha eljön a munkaidő, és rájössz, hogy péntek óta fent vagy munka óta. Légy felkészülve. A tej és a pedialyte megmenti a segged! Néha egy redbull és egy csomag skittles a bajnokok reggelije.

A füvön, szar, minden nagyon ehető a füvön, ez általában akkor van, amikor az édesszájúság beindul, vagy megkívánsz valamit (sós, fűszeres, mogyoróvajas stb.).... Könyvet írhatnék, de ha választanom kell, akkor a terriyaki csirkés rántott csirke pelyhes fehér rizzsel, vagy a rizs és bab a kötelező "különleges szósszal" ;] ... ... ... Egy pár kaliforniai tekercs azonban mindig jó. Reggeli étel nagyon késő este/kora reggel, általában ivás, talán egy jó utazás után, ki tudja... Imádom a sült krumplit, palacsintát, szalonnát, omlettet, az egészet. Hideg gyümölcssaláta mézzel vagy egy bogyós turmix és végül gyümölcslé az emésztésért, és itt az ideje egy jó kis szunyókálásnak - bár alkoholt nagyon ritkán iszom. Az ivás szívás... de megvan az ideje és a helye. Általában választanom kell a visszaélés fázisát, az alkoholt vagy az ópiátokat, nekem általában az utóbbit. Ez azonban egy teljesen más kukacos doboz.

Többnyire vegetáriánusnak prédikálok, de ritkán gyakorlom. Egyenesen gyümölcsök és zöldségek, vagy egyébként bármi feldolgozatlan, más szóval, olyan közel a természetes formához, mint amikor betakarították. Tojás, hal, bab, diófélék, hüvelyesek stb. Kerüld a tenyésztett halakat. Mondtam már, hogy teljes tej? Túró és joghurt. Próbálja meg elkerülni a vörös húst és a sertéshúst, amikor csak lehet. Egy jó sajtburgernek azonban sosem tudok nemet mondani... A csirke és a pulyka nem túl káros az Ön számára, de próbálja meg takarékosan, konzervatív adagokban fogyasztani. Az utóbbi egy hónapban pirítóson éltem, de próbálok nem enni semmilyen gabonát, ez mind feldolgozott vagy BS, üres kalóriák káros adalékanyagokkal. A zabpehely talán az egyetlen kivétel. Hagyd ki a vajat, a cukrot és a tejszínt, adj hozzá olívaolajat, mézet, ecetet és annyi fokhagymát, borsot és fűszernövényt, amennyit csak akarsz, és máris arany ponyboy vagy. Ez nyilván nem egy egészségmániás szálnak vagy posztnak szántam, de ezek az én bölcs szavaim. Próbálj meg vigyázni magadra. Nem mindig akarod vagy kell, de néha muszáj, és muszáj végigcsinálnod. Jó tudni, hogy hogyan. Nem a metamfetamin tesz tönkre ilyen gyorsan, hanem az alvás és a gondoskodás hiánya. Fester elég öregnek tűnik a korához képest, de ahhoz képest jól csinálta. Moss fogat, amikor csak tudsz - még jobb, ha van nálad egy készlet a kocsiban vagy bármi másban. Folytathatnám a sort, de meghagyom egy másik posztra.

Az egyik kedvenc mondásom: "Az éhség a legjobb fűszer".
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
annyira igaz. ur válasz szuper átfogó!!!! csinálnék egy jobb választ, de im sült, mint im gépelés ezt ^^;

És igazad van, tényleg valami édeset akarok T_T
 
  • Like
Reactions: vis

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
46
Points
18
S
😂😂🤣sushi ,egy jó joint és a Doors szól a rádióban,
Ó, Istenem... igen, megértelek.
 
Top