Tudja valaki, hogy miből tudok re-x triptamint rexelni?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Nagyjából minden benne van a címben a következő alacsony hőmérsékletű reduktív aminációmhoz más pszichedelikus triptaminokhoz... ezúttal n,n-DET, de nem ez a lényeg.

Azon is elgondolkodom, hogy nem kéne-e csak kisózni valamennyit, hogy jobban tárolható legyen. Esetleg a benzoátként? Azt hiszem, ez volt az, ami elég stabil volt... akkor kis mennyiségben kiszabadíthatom a sós börtönéből minden alkalommal, amikor valóban szükségem van egy RXN-re... ez bosszantóbb, de nem óriási.
Biztosan nem olyan bosszantó, mintha 400+g megy kárba! Ha
 

gnbarsh3463_11

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 11, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Mire törekszik? N,N-DET vagy szubsztituálatlan triptamin átkristályosítása a tisztításhoz? A DET esetében egy forró heptán/hexán extrakció megteszi a trükköt, akárcsak a hagyományos DMT esetében. A triptamin esetében ez még egyszerűbben megoldható, a felhasznált mennyiségtől függ, 400 g triptamin sok, és talán ebben az esetben a vákuumdesztilláció jobb lesz. Egy Soxlet extraháló is használható, ha van ilyen, de ha tényleg 400 g triptamint kell tisztítani, akkor könnyebb jó vákuum alatt desztillálni.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Bocsánat igen, az eredeti triptaminra gondoltam, valójában elég jó eredményeket értem el az etil-acetát használatával a re-x-től....itől kis átlátszatlan/barna/sárga kis kristályból nagyobb áttetsző "cukros" kinézetű kristályokba ment át.....és miért? Csak azért, hogy biztosítsam a tisztaságot a dietilezés előtt, mivel amikor eddig megpróbáltam a dimetilezést, elég rossz hozamokat kaptam, és próbálom kitalálni, hogy hol tudok javítani az általános kémiai gyakorlatomon. Úgy döntöttem, hogy alapvetően feltételezem, hogy a legtöbb dologban van egy kis szennyeződés, és ezért először csinálok egy egyszerű re-x-et, hogy lássam, mi a helyzet....Mondjuk, biztosan nem csinálhat semmi rosszat végül is...

Szintén nem azt mondtam, hogy fogok re-x az egészet egyszerre - ez az a fajta dolog, amit meg lehet tenni, ahogy használom, az éjszaka előtt csinálok egy reakciót, vagy az előző nap, és van, hogy szárítsuk meg az exszikkátorban az éjszaka folyamán....

Ez nem SZUPER piszkos anyag, amit én magam dekarboxiláltam triptofánból vagy ilyesmi. Ez valami, amit Kínából vettem, de meg akartam nézni, hogy milyen tiszta és nagy kristályt tudok belőle csinálni lol

Nem, őszintén szólva csak gondoltam, hogy jó ötletnek tűnt beépíteni az általános technikámba....

Apropó, desztillálás cuccok tönkretétele nélkül én csak vettem egy rövid út desztilláló fej... ez volt olcsó tho, vettem coz, hogy, hogy, nem valami konkrétan.

Rengeteg triptaminom van, mert minél több különböző aldehidet és az azt követő redukciót dolgozom végig, és nem adok el semmit. Iv sok n,n-DMT-t csináltam életemben, de nagyon kevés más triptamint, és így csak kis reakciókat csinálok egyszerre - egyszerűen azért, hogy kipróbáljam ezeket a vegyületeket.

Jó tudni, hogy bármilyen alapvető triptaminná alakíthatom, amennyit csak akarok, amíg a megfelelő aldehidet meg tudom szerezni. Szerintem ez király...

Nekem is van 500g 3,4,5-trimetoxi-benzaldehidem - miért? Mert még sosem próbáltam meszkalint vagy TMA-t.
Közel 250g-ot fogok készíteni mindkettőből? Biztosan nem egyszerre, de az egész életem során? ...valószínűleg lol

Továbbá nehéz vásárolni Kínából, hacsak nem veszel 500g vagy 1000g-ot, mert hatalmas mennyiségeket adnak el.

Igazából az egyetlen reagens, amit kisebb mennyiségben láttam eladni, az a 2,5-DMOBA volt, amiből 50g-ot kaptam, de valószínűleg nem kellett volna eladnia nekem lol Azt is átkristályosítottam....mért? Fekete vagy szürke piaci források...
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Bejegyzés a Purification of Laboratory Chemicals, 6. kiadásból:


Az oldhatóság nincs megadva. Van némi 5-MeO-Triptaminom, és úgy tudom, hogy a triptaminnál többnek fehérnek és tisztának kell lennie, mielőtt folytatná a reakciót.

Arra gondolok, hogy megpróbálom a Hailstorm módszerét:

Sikerrel jártak az 5-MeO-T-vel is.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Az etil-acetáttal volt némi szerencsém, hogy igazságos legyek... a végén...

Csak apró szilánkkristályokból inkább áttetszővé és cukros szemcsés kinézetűvé változtatta.

Megértem, hogy a 99%-os cucc egyenesen a zsákból működik, csak gondoltam, hogy nem árthat, ugye.....

Tapasztalatom szerint csak jó gyakorlat a reagensek újraxilálása...
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
23
Reaction score
20
Points
3
A DET instabil triptamin, függetlenül attól, hogy milyen sót készít. A DPT a sokkal jobb, ha hosszú ideig kell tárolni.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ó, ez érdekes. Biztos vagyok benne, hogy az évek során RC-ként adták el, és eléggé biztos vagyok benne, hogy a fumarátot eladták, de nem szándékozom megtartani, hogy néhányszor kipróbálhassam... ennyi.
Csak megtörtént, hogy tudtam szerezni acetaldehidet, ez minden, ami tényleg...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Azt tervezem, hogy átdolgozom, ha lehet
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
@DavidNichols

Oh my god! Épp most kerestem a propionaldehid félig kétes beszállítóit, hogy saját szememmel láthassam, hogy a DPT mennyivel jobb, mint a DET.
Mindig csak feltételezem, hogy a szintézisekhez szükséges reagensek nem állnak rendelkezésre ebben az országban, de valójában az egyszerű aldehidek közül elég sokan valóban elérhetők...

Fogalmam sem volt róla! Micsoda idióta...

Csak azt mutatja, hogy megéri ténylegesen kutatni, hogy mit néznek, mit nem, és mi az, ami csak könnyen elérhető! 😱
 
Top