anabolikus szteroidok, hgh, inzulin, peptidek. Továbbá hogyan bio hack a tested a hosszú élettartam és a pct érdekében.

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Hé mindenki, a nevem Nucky én voltam és ki a fogaskerék és az összes peds a jobb része egy évtized. akarok kezdeni egy szál a ped világ, Ebben a szálban én lesz válasz és kiküldetés a szteroid ciklusok, A férfiak és a nők is beszélni fog arról, hogyan kell maradni egészséges, miközben fut a nehéz ciklusok. én is kiküldetés a földalatti labor indítása. én is beszélni fogok kiegészítők, amelyek segítenek az egészség és a kognitív funkció. Ha bárkinek kérdése van üzenetet nekem itt. Izgatott, hogy ezen a fórumon.
 

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
@G.Patton, köszönöm, hogy tetszik a témám. Im új itt, én csak azt akarom mondani, hogy az emberek ezen a fórumon is hasznát vehetik ennek a témának, nem csak egészségügyi szempontból, hanem kémiai szempontból is. A hormonok előállításának folyamata érdekes. De mindenesetre ill lesz kiküldetés hetente a hormonok, hogyan kell maradni egészséges őket, és a sötét oldal őket lol. Azt is meg fogom vizsgálni, hogyan kell felállítani egy földalatti laboratóriumot a helyes módon, és a legjobb módja annak, hogy a radar alatt maradjon.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Szerintem érdekes lenne, folytassa!
 

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Sziasztok, im fog kezdeni ezt a szálat a hormon testoseron. Most sokféle testoseron van, de ebben a bejegyzésben im fogok beszélni a teszt cypionate. Ezt a hormont 1935-ben fejlesztették ki, hogy növelje a testoseron szintjét a szervezetben, hogy a férfiak erősebbek legyenek és fiatalosabbnak érezzék magukat. Ez csak egy kis történet a hormonról, most pedig jöjjön a móka. A teszt cypionátot még mindig használják az orvosi területen hormonpótló terápiára, heti 20mg, 50mg, 100mg dózisokban. Most az izomépítéshez testépítői szinten az adagolásnak 500mg-tól 2000mg-ig kell lennie hetente. Ilyen dózisok mellett mellékhatások jelentkezhetnek. Az 500mg-nál ez ritka lenne, de észrevehető a vízvisszatartás az izmokban, így teltebbnek fog tűnni. Most 1000mg-nál és feljebb lehetnek ösztrogén mellékhatásai, mint például a gyno. Ez könnyen rögzíthető egy anti ösztrogénnel. ill átmegy az anti ösztrogéneken egy másik posztban. a felezési idő ebben a formában 14 nap, így az injekcióknak nem kell olyan gyakoriaknak lenniük, mint a teszt cyp előnyei az erőnövekedés és a méretnövekedés. Szintén jelentős nemi vágy növekedése lesz. nos, ez megteszi ezt az egyet. üzenetet küldjön nekem bármilyen kérdéssel.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Érdekes téma :) You got my follow
 

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
nagyon érdekes :)
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
68
Points
28

Ez a tesztoszteron legjobb formája? Vagy miért döntött úgy, hogy bemutatja nekünk a cypionát formát, ha megkérdezhetem?
Van más módja is a fogyasztásnak a szervezetbe történő befecskendezés helyett?
Hányszor kell beadni havonta? És mennyi idő alatt kell látni a különbséget?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Kíváncsian várom, mit jelent ez az inzulintermelés és a vércukorszint-szabályozás szempontjából.
 

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Szia srácok, Hogy őszinte legyek, csak azért választottam ezt a hormont ezzel az észterrel, mert a Cypionate az egyik egyetlen olyan tesztoszteron, amelyet orvos ír fel, miért kérdezheti jól az FDA és a bürokrácia. A legjobb típus, hogy őszinte legyek, hogy függ a hormonpótló terápia teszt cypionate vagy teszt enanthate lenne a legjobb választás, mert a hosszú felezési idő. enanthate felezési idő 4-5 nap és cypionate 8 nap. Most a valódi témához a legjobb az izomépítéshez gyors ütemben a sustanon 20, a teszt enanthate vagy a teszt propionát lenne. a teszt propionát egy rövid észter 3 napos felezési ideje. 750mg vagy 1000mg hetente kell a milligrammja. ill csinál teszt propionát témát a következő. Most az inzulin vagy a vércukorszint kezelésének témájában a teszt nem befolyásolja ezt. Ami hatással lenne ezekre az alanyokra, az a HGH (emberi növekedési hormon), az IGF (inzulin növekedési faktor) és az inzulin. Hogy valóban válaszoljak a kérdésére, a vércukorszint és az inzulin a diéta és az aktivitás, az edzés vagy a fizikai aktivitás.
 

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Sziasztok! Új témát írtam a Test Propionátról. Nézzétek meg
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Hello! Érdekes dolgok. Im keres, hogy fusson egy ciklus Sustanon 250mg minden 5. napon és HGH 2.5iu a 3iu naponta. A sustanon esetében meg kell tartanom, hogy 4 hónapnál hosszabb ideig maradjak? A GH-t 6 hónapig fogom futtatni. Meg kell hosszabbítanom a sustanont, hogy megfeleljen a GH-ciklus hosszának? És PCT-ként a nolvadexen kívül másra is szükség van?
 
Top