Question A Crystal Meth reakcióról

DanteFox

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlök mindenkit!

Megpróbálok metet készíteni Shake'n Bake módszerrel. Párszor próbáltam megtenni. De mindig van egy probléma a reakcióval. A reakció soha nem történt meg. Nem tudom miért?

A módszerem a következő. Amónium-nitrát (egy csésze) és pszeudoefedrin tabletták (3-4 doboz) hozzáadása, majd benzol vagy etanol hozzáadása.

Sajnos a városomban nincs ilyen dolog; Coleman üzemanyag vagy indítófolyadék.

Ezután hozzáadok egy lítiumcsíkot. És lúgot (1/4 csésze). De az a helyzet, hogy tudom, hogy a reakció azonnal beindul. De az én esetemben nem. Semmi sem történik, Szóval tudnom kell, hol a probléma! Mivel az első alkalommal csináltam a reakciót. Működött!!! Akkor Kerosone-t használtam.

A port úgy füstöltem el, hogy csak betettem az edényt a fagyasztóba HCL gáz használata nélkül. Miután leszűrtem a folyadékot csak.

Tehát végül, a kérdésem az, hogy a reakció hogyan fog újra megtörténni, csak az én korlátozott szegényes eszközeim használatával lol.
 

Multivitamin

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Nos, szükséged van szénhidrogén oldószerre, mint a Coleman/toluol/xilén/kerozin.Amikor a met a NaOH-alapú a palackban, akkor szénhidrogén oldószerbe akar menni, nem fog etanolba menni.Soha nem használtam benzolt, így nem tudom, hogy az egyik, de ne feledje, hogy még egy kis víz a reakció palackban megállíthatja a reakciót.Mindig győződjön meg arról, hogy a választott oldószer a lehető legszárazabb, mind az ammónia gáz és a NaOH a palackban bázikus, amikor a palackban lévő nyomás felhalmozódik, akkor az efedrin hcl bázissá alakul, így a reakció megtörténhet.Én ragaszkodnék a kerozinhoz.Próbálta már a zippo öngyújtó folyadékot, ez valószínűleg a legtöbb országban a legkönnyebben elérhető oldószer ehhez.

Ne feledje, hogy a barkácsboltból származó oldószerek és savak használata a termék rossz minőségű eredményéhez vezethet.A shake and bake olyan módszer, amely potenciálisan szennyezett terméket eredményezhet.Ha jó efedrinforrással rendelkezik, próbálja meg a klasztikus nyír reakciót helyette vízmentes ammónia kondenzálásával.Ez sokkal tisztább terméket fog eredményezni, mint az s/b valaha is tudna.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
959
Points
113
Deals
1
Az Ön által említett módszer borzalmas, és valószínűleg nem fog működni. Van linkje a tényleges módszerhez? Ha nem extrahálod azokat a tablettákat, a bennük lévő keményítő el fogja rontani az egészet. Olvastam már 100 variációt a módszerekről, és egyik sem volt ilyen titkos. Megjegyzem, hogyan mérgezheted meg a barátaidat nem reagált Sudafeddel és lítiummal 😅. Láttam, hogy ez a szál régi, de már válaszoltam rá, így kénytelen voltam vele menni. Az én 😞
 
Top