Question Ab extrakció vagy elválasztás és tisztítás

browsing123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Néhány csészét használva keverőberendezésként és aceton citrom ammónia sárga palack heet muriatikus sav víz és kávészűrők. Ebben az esetben epsom só lesz elválasztva és tisztítani az első lépés tudom, hogy félig víz fele citromos ammónia, majd adjunk hozzá három csepp savat. A következő lépés egy másik csészében azt hiszem félig citromos ammónia félig aceton hozzá három csepp sav egy másik csészében adjunk hozzá félig sav félig aceton majd adjunk hozzá három csepp savat. Tudom, hogy az első lépés helyes, de emlékszem a megfelelő lépéseket a folyamat tudom, hogy részt vett 7 különböző keverő csészék és egy feles pohár és sütni az Epsom só, amíg fehér, majd őrölni őket porrá és keverjük az első oldat. Néhány keverés után mindent összekeverünk egy csészében és alig kell látni két réteget egymáson az egyik a másikra öntsünk egy kis sárga üveg heet és a két réteg összekeveredik és kis hópehelyszerű részecskéket látunk lebegni az oldatban az oldatot felmelegíthetjük. amíg látja, hogy sárga olaj képződik, és összegyűjti a keverőpálcával, vagy nem melegítheti az oldatot, és várjon néhány órát, és látni fogja, hogy kis kerek fehér gömbök képződnek, és egy kávéfilterrel kiszűri őket, majd öntsön egy kis muriatikus savat, és most tiszta és viaszmentes Epsom-só átkristályosodik. Nem tudod véletlenül a reakció hiányzó lépéseit? Fel tudom tenni a scientif neveket az összetevőknek ha nem érted az írásomat is ha kell egy kicsit több részletet is megpróbálhatok emlékezni a lépésekre egy kicsit jobban elvesztettem a diagramomat amit használtam amikor ezt az elválasztó tisztítást csináltam. És kérem, bocsássák meg a nyelvtani és helyesírási
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Magnézium-szulfátot tisztít Epsom-sóból? Nincs szükségünk kódszavakra és szarságokra, mert mindenki ismeri az átkozott kódszavakat.
 

browsing123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Igen, ez az, amire törekszem. De csészékkel a szeparációs tölcsér helyett.
 

browsing123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Dam senkinek nincs meg a tudása ehhez, azt hittem, hogy valaki biztosan tudja lol
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Senki sem érti, hogy miért, mert a kereskedelmi forgalomban kapható Epsom-só rohadtul tiszta, és az emberek többnyire szárítószerként használják, így nem kell annyira tisztának lennie. A poharakkal a szeparáló tölcsér helyett csak dekantálást jelent, és egy pipettával vagy fecskendővel az utolsó darabot is megkaphatja. Oké, tehát az ms oldódik vízben, tehát ott kezdjük, most egy nem poláros szolra van szükségünk...bármit is próbálsz csinálni, biztos van jobb módszer...
 

browsing123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Csak válassza ki a viaszt, hogy tiszta Epsom-sót készítsen. És csak arra van szükséged, amit én írtam. Talán valaki más tudná, gondolom
 
Top