A-Olaj to Hcl amfetamin

mental

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Van-e valamilyen útmutató, hogyan kell elvégezni az (A-Oil)n-formyamphetamine-t az amfetamin hcl-hez? Köszönöm, hogy
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Üdvözlöm, pontosan amfetamin HCl-t vagy METHamphetamine HCl-t szeretne beszerezni?
 
Last edited by a moderator:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Igen, a végtermék az amfetamin-szulfát lenne, nem a HCl.
A formilamfetamint HCl hozzáadásával kezelné, hogy amfetamin keletkezzen. Ezután bázissá alakítod, átkristályosítod és gőzzel desztillálod a szabad bázist. Ezután kénsavat adunk hozzá, és voilá: amfetamin-szulfát.
 

mental

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Ok azt hittem, hogy ez ugyanaz, vagy mint a kokainnál, hogy a végtermék a hcl. Nem vagyok kémikus, úgyhogy remélem megbocsátasz nekem. Lehetséges, hogy megtanulom ezt az eljárást, ha lépésről lépésre útmutatót kapok, és először kis léptékben óvatosan csinálom? Valaki hajlandó megosztani vagy eladni ezt a tudást? Ja és amfetaminra gondoltam nem metamfetaminra.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
A HCl amfetaminsója nagyon instabil (hidrofób). A HCl sói a metamfetamin, a kokain és sok más anyag stabil formája.
 
Last edited by a moderator:

mental

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Oké, akkor hadd kérdezzem meg a megfelelő módon. Van valakinek egy útmutatója vagy tud egyet készíteni, hogyan kell átalakítani az a-olajat amfetamin-szulfáttá? Köszönöm
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63

mental

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Köszönjük! Most is zavarban érzem magam, hogy nem találtam meg magamtól.
 

Dis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Üdvözlök mindenkit!
jól értettem, hogy helyesen....
Csak 15%-os tisztaságú kénsavval lehet A-Olajból (amfetamin bázis) amfetamin-szulfátot előállítani?
Mi a helyzet a sósavval 30-33%-os techn. 250ml? Mit kapunk a sósav használatának eredményeképpen, ha egyáltalán lehetséges?? amfetamin-sósav....
És mi a helyzet a 39%-os tiszta foszforsavval? Az valószínűleg amfetamin-foszfát?
Vagy teljesen félreértettem és mindig a legnagyobb tisztaságú savakra van szükséged, azaz 96-99%-osra.
Mi kell még ahhoz, hogy A-Oilból amfetamint készíts? Hallomásból úgy hallottam, hogy tiszta metanolra is szükség van, ez igaz?
Van egy jó forrásom a tiszta metanolhoz, talán a legtöbben már ismerik, "Tankpatronen" / "üzemanyagkazetták"....
Németországban nem lehet ilyen nagy tisztaságban kapni ezeket a vegyszereket... Vagy vannak kapcsolataid a megfelelő emberekkel....
Van valahol a fórumban Útmutató a folyamat lépésről lépésre történő kivitelezésére, vagy tud valaki küldeni egy linket pl.?
Azt tudom, hogy A-Olaj + kénsav = amfetamin-szulfát.
De nem tudom, hogyan működik az egész folyamat, nem lehet, hogy csak két dologra van szükség, A-Olajra és kénsavra.....
Nagyon jó lenne, ha valaki felvilágosítana!
Mert most van egy kis A-Oilom, de nem tudom, hogy mit kezdjek vele :)
kedves üdvözlettel
Dis

Ok, néhány kérdésre választ kaptam, láttam a videót, ahol amfetamin freebase-t készít, majd acetont kever kénsavval és ezt cseppenként önti a freebase-be, amíg ki nem csapódik és a pH megfelelő nem lesz.
Ez azt jelenti, hogy nekem csak kénsavra és acetonra van szükségem ahhoz, hogy A-Oilból amfetamin-szulfátot készítsek?
De mi a helyzet a fent említett összetevők tisztaságával, tudna valaki válaszolni nekem ezekre a kérdésekre, csak kíváncsiságból.....
 
Last edited:

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
A-olaj?

Az amfetamin olaj?

Volt más neve is?

Ezek a termékek ugyanazok?
A-olaj | BMK-olaj | Fenilaceton | PMK-olaj | MDP2P-olaj | P2P-olaj
 
Last edited:

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3

Analit neve N-formilamfetamin
CAS-szám 22148-75-0
Molekularitási képlet C10 H13 N O
Molekulatömeg 163,20
Pontos tömeg 163,2163
IUPAC N-(1-fenilpropan-2-il)formamid

https:// en.m.wikipedia.org/wiki/Formetorex

Szerintem ez az, ugye? Mi a helyzet a saját aktivitásával? Megyek kutatni.
 

drpepperz2!

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
A kérdés megválaszolásához, meglehetősen egyszerű, a hcl nem olyan hidoszkópos, mint feltételezhető, az a-olaj eltérő minőségű, így pontos képletet nem tudok adni.

Ha beszerezhető, akkor max. 37%-os hcl oldatot kaphat, lehetőleg metanolban. Vízben is működik, de sokkal macerásabb.

Tehát, ha 37% hcl metanolban elérhető, akkor tudod, hogy mennyi moll bázist tartalmaz az olajod. Hígíthatod a Hcl-t több metanollal, számolj egy kis hcl túllépéssel, ~6,7-es pH-ra.

Adja hozzá cseppenként, miközben van egy kis örvény, miután hozzáadta a metanol + hcl akkor alapvetően, ha szükséges, adjon hozzá több metanol és keverjük egy wile.

A termék nem vörös. A szárításhoz. Mérje meg a száraz por ph-ját 20 ml desztillált vízhez adva, ha ez woeverytingr a pH 7, akkor még mindig metanol és olaj hozzáadásával, vagy metanol±hcl hozzáadásával, amíg meg nem kapja az amf-hcl-t, a PH-értéket.

Ha regulair HCL-H20 oldattal készül, mindig a legmagasabb % HCL-t használja, amit könnyebb megtalálni, használjon kb. 1,5x annyi metanolt, mint az A olaj térfogata, cseppenként adja hozzá a HCL-t, a víztartalom miatt, látni fogja, hogy a csapadék valószínűleg eltűnik, mielőtt elérné az alját. A növekvő temp. A hőmérséklet emelkedése még inkább vízkénessé teszi. Folytassa addig, amíg a desierd ph vissza nem áll.

Így nem lesz szép paszta, és ether kell forralni le lassan a vizet, vagy ad kb. 60%-a térfogat metanol, 48 H a fagyasztóban, az A++ amf-HcL, hogy ülepedjen, távolítsa el a liqid és hagyja megszáradni, akkor ellenőrizze, hogy a ph a licqid még mindig a specs, és forraljuk le a maradék liqid, hogy a maradék amf hcl.
 
Last edited:

MagikalFlashTrax

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 24, 2021
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Biztos vagy benne, hogy a 70%-os H2SO4 vagy HCl egyébként is elég tiszta lesz az optimális körülményekhez? mert igen, arra gondoltam, hogy a H2O megöli az Amph molekulát, és például az acetonnal való mosást tiszta száraz acetonnal kell végezni!
... Im csak most még mindig zavaros itt kedvesem*$*
 
Last edited:
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
301
Points
63
Lehetőség van vizes savas oldatok felhasználására az amfetaminsók előállításához
Meg kell érteni, hogy az ott lévő víz zavarja a termék kicsapódását
Száraz acetont használunk a felesleges víz megkötésére, és a termék kicsapódik
Jobb, ha nagy koncentrációjú savakat használunk
 
Top