5cl-adb sikert egy új szakácsnak

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
A TGRC-től 1 kilogrammos készletet rendeltem, amely 4 reagensből állt. A 4 reagenseket szobahőmérsékleten egy 5 literes lombikba adagoltam. Ezután egy fej fölötti keverővel homogenizáltam az oldatot. Körülbelül 5 perc elteltével az 5l-es fűtőköpenyemet használtam 2 különböző hőmérsékletmérővel, hogy a hőmérsékletet 6 órán keresztül 79 Celsius-fokra emeljem folyamatos keverés mellett. A 6 óra elteltével hagytam az oldatot 60 Celsius-fokra lehűlni. Ezután az oldattal teli 5l-es lombikot megkevertem és egy tiszta bőséges méretű edénybe öntöttem. Ezután 5 liter nagyon sós vizet adtam az oldathoz (amelynek alján nem ülepedett le só, de nagyon sósnak tűnt). Ezt nagyon lassan adtam hozzá, hogy az olajos oldatom szétváljon a sűrű sós víz tetején. Ezután egy 100 ml-es fecskendővel kivontam az összes olajat. Az olajat egy nagy szilikonedénybe tettem, és hagytam, hogy az olaj kikristályosodjon és kiszáradjon. Bármilyen olaj, amit nem tudtam kivonni, végül megszáradt és lebegett a sós víz tetején, és képes voltam ezt a kristályt kapni, de volt némi só a kristályban. Az 1000 grammos készletből 1200 grammot kaptam.
 

r*****recursorUSA

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
5
Reaction score
14
Points
3
Gratulálunk tesó! Sikerült szilárd terméket kapnod a végén, vagy még mindig olajos volt?

Szintén megtennéd, hogy megadod a teljes leírást az általad követett szintézisről, ha van?
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Van u kell hozzáadni a sós oldatot, miért kérdezem, mert soha nem hallottam, hogy a lépés, sem u nem csináltam a jéggel, hogy a végterméket kapja meg
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Köszönöm az információt, hamarosan megkapom az 5cl-adba-t, amit a fórumról rendeltem.
 

Marc-BenzoScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Tudna valaki KÉRLEGESEN adni nekem egy jó hírű szállítót az 5CL/5F prekurzor készletekhez?
 
  • Like
Reactions: pvp

Mazerakam

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Keresem, hogy túl bro...
 

aabiokan

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 17, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Helló barátaim, kérem, tudnának segíteni nekem egy megbízható eladó prekurzorok 5CL/5F készletekhez ?
KÉRLEK
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Hé, én vásárolok tőle jó üzlet
 

serum207

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Mit jelent a TGRC ?
 
Top