luia

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 5, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Keresek néhány 3mmc-t (nem 3cmc-t) az EU-ban.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Lehet, hogy képes lesz összekapcsolni Önt egy jó eladóval :) Ha havent talált, nyugodtan érintse meg, és tudassa velem a mennyiséget!
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Szia, én szállítok KU kristályt, kérjük, lépjen kapcsolatba velem, ha érdekli.Tudok csomagokat küldeni az EU-ba, körülbelül 10 napra
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Kérjük, hagyja abba a katinon-analógok ffs gyártását és invázióját, a nyilvános DNM-ek eladóinak 95% -a most hirtelen REAL PRE BAN 4-mmc-t hordoz hamis véleményekkel a boltban és hamis véleményekkel fizetett a rettegésen és más közösségeken - Valószínűleg a Vásárlók, akik soha nem próbálták ki a valódi 4-mmc-t, még a NAGYON jó RC-ket is megtalálják (néhány valóban OK, de tisztán stimulánsként, és semmi sem közelíti meg a Mephedrone HCL-t).

Úgy értem, nincs semmi ellen - az analógok szempontjából, amelyeket néhány tisztességes kutatással vagy legalább egy teljes farmakológiai elemzéssel szintetizálnak, mielőtt "nyomtatják" és eladják őket, hogy megkerüljék a tilalmi / jegyzékben szereplő törvényeket - mindaddig, amíg a megfelelő névvel és ugyanazzal a névvel újraértékesítik őket. De gyakran látunk 2 betűs kódneveket vagy "XX analógot" és egyetlen információt sem a szerkezetről.

Sajnos a valóság az, hogy az EU-ban az eladók csak átcímkézik a 4-mmc-t vagy a 3-mmc-t (az egyetlen tisztességes, még mindig mérföldekre van a 4-mmc-től, és csak akkor tisztességes, ha ilyen analógot szájon át szednek), és olyan eladóknál értékesítik, akik általában más, jó minőségű mainstream gyógyszereket árulnak. A hamis információk spamje a színhelyen és az ilyen divatos 4-mmc népszerűségének növekedése - csak hozzon ágyakat és analógokat helyette.
A 3-mmc amúgy is be van tiltva, mi a bökkenő a keresésben?

Nem állítom, hogy aki 3-mmc-t akar, ne kérje/vásárolja meg, a droghatások mindig szubjektívek, de nagyon ritka kivételtől eltekintve olyan emberek esetében, akik nem szeretik a mefedron empatogénebb részét, és inkább csak a stimulációt/könnyű eufóriát kedvelik (hiányzik a meph orgazmikus testmagassága) - ebben az esetben a 4-FA-t választanám ilyen jellegű igényekre - nem találtam olyan vevőt, aki egy analógot preferálna a 4-mmc helyett.

A szubjektivitás ellenére, az a tény, hogy a 4-mmc világszerte elismert, hogy a legsikeresebb (ebből az osztályból úgy értem) - és az analógok soha nem jutottak közel a hasonló hatások megismétléséhez - bizonyára nem csak az én személyes véleményem.

Mint az MXE, évekig tartó bukások és tavaly néhány jó alternatíva - de úgy tűnik, itt a szubjektív vélemények határozottan különböznek egymástól, és az MXE nyilvánvalóan a dobogón marad.

vége a rant, bocsánat, hogy eltérítettem a hozzászólásodat, semmi személyes ellened vagy a kérésed ellen!!!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Egyetértek azzal, hogy a 4MMC és 3MMC minőségének piaci helyzete borzalmas!!!


Úgy értem, a kokain is be van tiltva... :D :D
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Hello!

A 3MMC-ben biztosan tudunk segíteni Önnek.

A mefedron ellenőrzött gyártója vagyok, és biztosan meg tudom csinálni a 3MMC-t, mivel ez hasonló a mefedronhoz, és egyszerűen elvégezhető.

Ha megnézi a csoportomat ezen a fórumon, és megnézi a BB piactéren lévő listáimat, látni fogja, hogy sok elégedett ügyfelem van, akik jó véleményeket hagynak.

Csatlakozzon a csoportunkhoz, hogy ellenőrizzen minket.

[GROUP=73][/GROUP]

Lőj nekünk egy üzenetet a fórumon, vagy üzenj nekünk a következő platformokon. Nem ajánlom a telegramot, mert vannak éretlen kis faszok, akik megpróbálják kiadni magukat nekünk, és még egy hamis csatorna is van a @ASbbgate_cartel felhasználónév alatt.

Protonmail: [email protected]
Session messenger: 056728f3b34bbc4618ca085a7c0973888bc579e6c1f391348b4da405f17304ec10

ÜLÉS LETÖLTÉSE: getsession.org
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Az eredeti mefedront is meg tudja csinálni?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Igen, mi képesek vagyunk erre. Van egy gyártói státuszunk a mefedronhoz.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Valódi 4mmc
 

Attachments

  • hrM8jVEZCB.jpeg
    hrM8jVEZCB.jpeg
    314.3 KB · Views: 137

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
@Heineken A kép alapján határozottan jónak/legálisnak tűnik. Kár, hogy a szállítási országod eléggé forró nekem - legalábbis nem éri meg elégetni azt a néhány legális tiszta címet, ami nem az én személyazonosságom alatt van, amit csak a saját használatomra hagytam meg :/
Ha van hivatalos viszonteladói szállítás más EU-s országból pls szóljatok.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Kizárólag Lengyelországban postán küldöm postai postafiókon keresztül
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Ó, én azt hittem, hogy NL -> EU szállításra gondoltál.
Kár, szívesen leadnék egy kis rendelést, kevés viszonteladót érdekel a valódi 4 mmc rendszeres ellátása.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Csak Lengyelországból Lengyelországba küldök
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Igen, megértem, hogy inkább megtartja az Opsecet és a biztonságot. Megpróbálok találni egy Lengyelországban található viszonteladót, ha nem találok más forrást. Ez határozottan úgy néz ki, hogy egy csodálatos tétel.
Minden jót
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Mivel a 3cmc-t a legtöbb országban úgy kezelik, mint a 4mmc-t, ami sokkal erősebb és könnyebben előállítható, az emberek abbahagyták a szállítást (ismerek embereket, akik 3mmc-t gyártottak, és a törvényi változás miatt visszatértek a 4mmc gyártására is, mert a kereslet nagyobb és a büntetés is ugyanolyan most).
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Azt mondta, hogy a 4mmc erősebb? :)

Én csak most ismerkedem ezzel a termékkel, és arra gondoltam, hogy hamarosan magam szintetizálom.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
@Constantylious777
Majdnem pontosan, a feltételek után a maradékok elfogytak, a nagykereskedők, akik a 3-mmc-t szokták szállítani a partnereknek, akik nem "nélkülözhetetlenek", az volt az ötlet, hogy elhozzák a még mindig rendelkezésre álló vagy piszkos olcsó áron vásárolt kínaiakból vásárolt randon katinont. A 3 nagy RCs gyártó cégek az EU-ban, mivel a legnagyobb atm nem képes ellátni - hivatalosan, kellett leállítani függetlenül 3-mmc termelés, mint mondta, hogy elkerüljék a pereket.

De az eredmény az, hogy az emberek, akik egyébként is kipróbálták a 3-mmc-t, "OK'ish" 3-CMC-t vagy 3-CEC-t vagy a 15+ elérhető katinonok egyikét találták. Mint tudod a legtöbb nagy eladó / viszonteladó nem igazán próbálják ki magukat a drogokat, amiket eladnak, és ha egy megbízható partnertől jön, aki talán még nem is tudja, hogy ez nem 3-mmc, akkor lehet, hogy csak tesztelik az alapkészlettel és látják, hogy ez egy katinon, kk legit tegyük fel a listákat.

Teljesen elrontott helyzetbe kerülve. Igazad van a 4-mmc előállítása önmagában nem nehéz és prekurzorokat is lehet találni túl nagy küzdelmek nélkül - mégis, az amatőr, aki megpróbálta piacra dobott valami oldószerekkel teli szemetet és olyan alacsony tisztasággal, amit még csak 4-mmc-nek sem lehet nevezni IMO :D

szerintem innen sem:
- 4-mmc (vagy 3-mmc) megint veszíteni fog a népszerűségből.
- a random katinon továbbra is megvásárolható lesz, de olyan vásárlók által, akik tisztán stimuláló hatást szeretnek (lásd NEP) - kár, hogy a legtöbb újonc azt fogja hinni, hogy ez 4-mmc vagy 3-mmc.
- remélhetőleg: az eladók és a szállítók rájönnek, hogy valami furcsa / a vevők panaszkodnak, és végre rendes 4-mmc jön a piacra, nem csak az Egyesült Királyságban (mert a 4-mmc kultúrája soha nem állt le, sem a tiltás előtt, sem utána) és a keleti országokban, ahol a hazai gyártás/felhasználás viszonylag olcsó és nagyszerű drog, megtartotta jó népszerűségét (de kevés eladó szállít más országokba DNM-eken).
 
Top