Kas NaBH4 / CuCl2 redutseerimine toimiks TMA puhul?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Hei, poisid,

Iv tegin mõned b-nitrostüreeni (peamiselt), kuid ma tegin ka TMA-le vastava nitropropeeni, kuna ma niikuinii ***** meskaliini.
Plaanin jätkata nitrostüreeni redutseerimist NaBH4/CuCl2 kaudu, olen lihtsalt uudishimulik, kas see oleks okei 3,4,5-TMOnitropropeeni redutseerimiseks lõplikuks TMA-ks, mida ma otsin?
chatgpt ütleb, et see on okei, kuid siis on mulle paar korda andnud kahtlasi nõuandeid 🤣

aitäh!
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Noh, see töötab P2NP amiiniks, seega peaks see töötama ka teiste nitropropeenide puhul. Kuid Vesp on postitus, kus kirjutatakse, et DOM, TMA-2, reduktsiooni puhul on probleem kristalliseerumisega. Hangi mingi õli, mis ei kristalliseeru. (võib olla vale soola valik)

Samas postitus ainult ühe liikme poolt. Soovitan registreeruda Vesp. ja võtta aega uurida ja otsida seal ringi.

Siin on vastav postitus:

Peab def. töötama IMO.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Huvitav - ma arvan, et see hakkab tööle. On kindlasti väärt proovimist... Mul on LAH, kuid ma natuke kardan seda kasutada selles etapis TBH, kuid ma arvan, et halvim, mis juhtub, on see, et ma fudge see 5g nitropropeeni üles ja teha rohkem - mul on nagu 480g algset aldehüüdi jäänud nii meh.

See on sisuliselt see, mida ma mõtlesin niikuinii lol
Ma proovin kõigepealt 1g skaalal vist.....

Kui aus olla, siis proovin selle meetodiga kõigepealt meskaliini redutseerimist, nii et vaatame - uuendan, kui mul on rohkem uudiseid selle kohta....
 
Top