Question Huvitav, kas on olemas väikesemahulisi tootmisseadmeid

Harmony

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 21, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Soovin alustada teatavate asjade tootmist ja kasvatamist.

Kõik peab olema väikesemahuline, kui keegi võiks mind aidata, soovitades kohti, mida otsida jne. Mul on keemia ja laboratoorne taust, nii et see ei ole siinkohal probleemiks. Ma lihtsalt ei leia siit ühtegi juhendit, mis oleks suunatud kodustele / väikesemahulistele seadeldistele.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Hi Harmony,

Ausalt öeldes ei saa ma teie loogikast päris hästi aru, te ütlete, et teil on keemia ja laboratooriumi taust, kuid te ei tea, kuidas seadistada kodus / väikesemahulist seadeldist?

Aga jätame selle kõrvale, kõigepealt, mida sa oled huvitatud sünteesimisest? Milline on teie eelarve?

Esimene koht, kus otsida oleks alamfoorum, mine ja loe bb-foorumi keemikute artikleid ja sünteese. Seal on nimekirjad lähteainete, konkreetse sünteesi jaoks vajalike laboriseadmete ja sünteesi enda juhendi kohta.

Parimate soovidega
 

Harmony

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 21, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tänan teid, ma hindan teie vastust.

Mis puutub minu keemia ja laboratoorsete oskuste taustaga, siis see pärineb peamiselt klassiruumist, mitte töölt.

Minu peamised huvid oleksid stimulandid ja/või empatogeenid. Minu eelarve ei ole kõrgeim ilmselt loodan kulutada vähem kui £ 500, kuna see on ainult minu ja mõne teise jaoks.
 
View previous replies…

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Minu mees,

500£ suuruse eelarvega ütleksin, et sünteesi asemel on parem osta ravimeid.

Parimate soovidega
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Uudishimust, mida te ütleksite, milline on eelarve täielikule algajale?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Minu mees,

Ei ole midagi pistmist sellega, kas olete algaja, algaja või proff.

Asi on sünteesis, teie eesmärgis jne.

See on natuke nagu küsida, kui pikk on minu köis ilma seda nägemata.

Ma olin algaja, olen ikka veel, aga minu eelarve, kui ma alustasin, oli 15 000$.

Nagu ma ütlesin, alustage sünteesi lugemist, ärge laske lusikaga ja tehke uuringuid.

Parimate soovidega
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Mida te täpselt vajate? Millist sünteesi te mõtlete?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Ma arvan, et nüüd vajab ta seadmeid ja siis reaktiivide ja muude sünteesi värkide
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Ma oleksin ka huvitatud selle teadmisest, ma tahaksin teada, mida ma vajan väikese labori jaoks ~100g maksimaalse skaala jaoks, kuna ma olen sellest huvitatud ainult hobina ja mitte ettevõttena, et *****ida tonni raha.
 

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Ma ütleksin, et kõik, mida on vaja teada, on teile öeldud ..... selle valdkonna ekspertidelt ja algajatelt ...

loe seda foorumit .... Midagi muud ei ole vaja .
Kulutada aega sellele, ja siis sa said oma vastuse kõigile oma küsimustele on
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
See sõltub tõesti sellest, mida te üritate teha. Kui soovite tõmmata üle 100 g enamasti midagi väärtuslikku, siis odav seadistus ei ole piisav. Püüdke kõigepealt madalamale.

Mis puudutab seda, kust te seda saate, siis see sõltub lõppkokkuvõttes sellest, kus te asute. On mõned rahvusvahelised tootjad ütleme klaasist, kuid ma väldiksin alguses veebist tellimist. Kui võimalik, proovige osta kõik kohapeal.

Te määrate, mida vajate projektipõhiselt. Valige midagi, mida soovite teha, uurige, kuidas seda teha, mis ütleb teile, mida peate hankima. Ainuüksi siin foorumis on palju põhilisi teemasid.

Nagu teised on märkinud, kui teil on tõesti kitsas eelarve, võib olla lihtsalt lihtsam osta tegelik toode, selle asemel, et seda ise teha. Aga hei me teeme seda lõbu pärast ei?
 
Top