Question Millistest retseptita ravimitest saab valmistada psühhoaktiivset ravimit?

juu

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tere! On teada, et metamfetamiini saab valmistada pseudoefedriinist, mind huvitab, milliseid muid käsimüügiravimeid/retseptivabu ravimeid saab kasutada meelelahutuslikul eesmärgil või psühhoaktiivsete ühendite valmistamiseks.
Tänan teid
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
679
Points
93
Arenenud riikides väljastatakse psühhoaktiivse toimega uimasteid või lähteaineid retsepti alusel. Need võivad olla kodeiini köhasiirupid, metüülfenidaat (ritalin), ergotamiini sisaldavad ravimid, adderall, xanax, lyrica ja paljud teised.
 

juu

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
kuidas on ilma retseptita?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Olen varem postitanud kokaiini ja mõnede analoogide sünteesi D-riboosist, kuid isegi mina olen skeptiline. Siiski on olemas patent
 
  • Like
Reactions: juu

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Miks üldse vaadata otc-ravimeid? Sünteetiline mandliõli sisaldab bensaldehüüdi. Sünteetiline vanilje lõhna- ja maitseaine sisaldab vanilliini. Bensaldehüüdist võib saada amfetamiini või metamfetamiini. Vanilliin võib lõppkokkuvõttes anda meskaliini. Must pipar sisaldab piperiini. Piperiinist võib saada piperonaali. Piperoonal võib anda MDMA või MDA. Muskaatpähklis on igasuguseid häid aineid. Loetelu jätkub ja jätkub ja jätkub. Mõnda aega. Aga see oleks palju tööd ja ei oleks kulutasuv. Te olete iga päev ümbritsetud lähteainete ja katalüsaatoritega. ... pallaadium teie auto katalüsaatoris... alumiiniumfoolium teie köögis... haridus põhikeemias ja ravimikeemias avab teile tõesti silmad teoreetiliste võimaluste suhtes, mis teid ümbritsevad (enamik neist ei ole kulutõhusad).
 

juu

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
just eriti huvitatud otcs
 
Last edited:

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Dekstrometorfaan. Te olete siis üsna piiratud, kui te ei hakka vaatama selliseid toidulisandeid nagu L-trüptofaan. Ei ole midagi, mida ma ütleksin, et saaks kasutada kulutasuvas ja praktilises mõttes, kuigi. Ma võiksin näha, et ma teeksin seda uudsuse pärast, kui mul ei oleks tegelikku tööd teha, aga see on kõik. Ma vaataksin enne looduse poole, kui ma vaataksin OTC-ravimite kui eellaste poole. Loodus on helde. FDA? Mitte nii väga.
 
  • Like
Reactions: juu

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
14
Brother u dont vaja retsepti ravimid 😁 lihtsalt küsida 😉
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Ma ei tea, miks te ei ole Dr. Feelgood, kuid see laul ei olnud vist väljaspool Ameerika Ühendriike populaarne
 
Top