Mida te reede õhtul teete? (Pildid)

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Ma töötan selle vaakumseadistuse välja ja kui mul on 1/2L destilleeritud vett, siis kavatsen käivitada mõne kloroformi, mis vajab destilleerimist tulevase projekti jaoks. Ma ***** selle kohta korraliku kirjutise, kui ma olen valmis.
Kruf9BGsO5

PIZhgv9Kzj
HUscBrw16m
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Teisel teemal, kas keegi teab, kuidas pilti üleslaadimisel keerata? Mul ei ole kunagi varem sellel foorumil seda probleemi olnud 😔
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Ma näen, et see on paar kuud tagasi, nii et kui te ei ole veel aru saanud, avage oma pildid paintis ja te peaksite suutma neid keerata päripäeva 90. Muide, kena värk :}
Ma ei taha mingeid turvaküsimusi esitada, aga kas sa saad oma varustust netist tellides või leiad asjad kohapealt? Näiteks "hobipoest". Mu aju ei lase mul minna ilma, et ma prooviksin kõigepealt improviseerida, aga ma õpin kiiresti, et see on halb lähenemine, kui tegemist on keemiaga.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Amazon ja eBay kõik see. Mul on Amazonist pärit klaasitükid, mis on tarnitud Hiinast. Suurepärased pakkumised, kui saate oodata 3 nädalat või kuu aega. Ma sain kena 3-neck ja alihn kondensaator $ 20 / PC nad on Deschem brändi. See on hirmutav, kuni sa vaatad kraami ja näed, et sel kuul müüdi 200 ja see on ainult 1 konkreetne tükk 1 brändi poolt. Eelmisel kuul müüdi 1000 erlymeyeri kolbi. 900 eralduslehtrit. 350 täielikku destilleerimiskomplekti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
On asju, mida saab improviseerida, kuid ei saa improviseerida vaakumdestillatsioonikomplekti või inertgaasi all refluksi seadistust. Hankige endale 20-30-osaline komplekt. Lihtsalt ostke see. Laske see oma vanaema juurde saata, kui teil on vaja. Seda saab konfigureerida 100 reaktsiooni jaoks. Saate selle põhjal üsna palju improviseerida. Mul on umbes nii ja ei ole palju, mida ma ei oska teha.
Teisel märkusel, minu suurimad kintsud olid;

A) see kuuma plaadi segisti on prügi. See on odav, mida näete kõikjal müüdud umbes 40 dollari eest. Jätke see vahele. Sellel on termistor, mis ei lase tal kuumemaks kui 100 ° C saada. Ta väidab, et tal on 250 vatti kuumutusvõimsust, kuid ma kinnitan teile, et vaadates elementi, ei ole võimalik, et see on 250 vatti. Sellel on umbes 5 mähist õngejada suurusega traat ümber pappringi, mis on ühelt poolt aluminiseeritud ja teiselt poolt paljas papp. See ei keeda tassitäit vett. Mitte kunagi! Ma sain eBayst kasutatud tõelise, 650 vatti ja see keedab vett 2 minutiga. Sellel puudus paar kruvi ja segamismehhanism vajas natuke tööd, nii et ma kaebasin ja sain selle poole hinnaga, 50 dollarit tarnitud. Märkus; kui teie segamismehhanism ei lähe aeglaselt, on selle sees muutuv takisti, mida saab reguleerida lamepea kruvikeerajaga. Keerake see üles.

B) Ma soojendasin seda teistmoodi ja 3 korda järjest keetsin vett kondensaatorisse. Vaakumliini ei saa maha tõmmata, kui see hakkab jõuliselt käima. Sellel on vaakum peal dumby! Sul on vaja ventiili, aga kuni sa seda ei ole, töötab termomeetri korpuse lahti keeramine ja sa saad isegi kontrollida, kui palju sa lased ja säilitad mõningase vaakumi
 
Last edited:
Top