Question Mis saab varastatud rahaülekandest?

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
165
Points
43
selline teadaanne tumedas veebis on tavaline...
Mind on alati intrigeerinud selline lihtne raha...

Mis see tegelikult on? kas see on riskantne? pettus? tõeline?
1QC8uHxbXe


sama kehtib ka prepaid kaartide kohta... (anonüümsem vist)

0MnJSWv4Gp

see tundub mulle nii hullumeelne, et see on nii lihtne... et ma ei suuda seda uskuda
 

nob0dy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
1
See, mida me nimetasime rahapesuks
Põhimõtteliselt kauplevad nad teid räpase rahaga ja seejärel kaasatakse teid nende skeemidesse.
 

spaggydee

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 27, 2022
Messages
12
Reaction score
19
Points
3
Olen seda näinud nii nagu ka tegeliku sularaha ostmist *****usest, mis väidetavalt koorib hävitatavast valuutast.

Mul on olnud kiusatus proovida madalamat tasandit, kuid nagu te ütlesite, tundub see peaaegu liiga lihtne ja lihtne, et olla tõsi.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Tagasi päeva carding seotud teemasid töötas paremini kui täna, peamiselt seetõttu, et paljud pangad ja ka paypal kasutada 2FA nüüd, nii et isegi kui juhtub, et ei saa scammed, nagu pettused on enamus nende toodete rn, see ei pruugi olla võimalik, et võtta raha, kui te ei ole tuttav töö tehnikat.
 

leitoinha

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 8, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ma vaatan seda kogu aeg... enamus on kelmus. Ainult 2 saidid tunduvad reals. Üks neist on Sindycate market.

Tundub reaalne, kuna nad küsivad palju 3k eest, enamus on madalama hinnaga palju raha eest
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
kuidas on loodusteadus?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Ärge andke sellele tüübile genesis linki. Sellest ussist madalamale ei tule neid.
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
imema munni mees, mis sinuga on viga pussyboy?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Noh suur on nad ütlevad teile, et neil on master ülekandeterminal, mis Western Union jättis poes, mis oli suletud ja nad an saata teile lihtsalt 3 ülekandeid s kuu või mida iganes see kõik on jama. Ainus koht, kus ma leidsin legit oli Brian's Club ja sa pead teadma, mida sa teed. Enamik neist nagu CR ja CX on täielik petuskeemid kogu sait on võltsitud. Hea viis öelda ja mida me kasutame, kui me vaatame neid saite, kas kõik sõnumid saavad administratsiooni poolt läbi. Kui süsteem on pettus kindlasti nagu nad üritavad lukustada kõik hoiatused varem scammed üritavad saata kõigile teistele thereat selle saidi
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Olge ettevaatlik Tajira, mis on Alice from china ja kümmekond teist.
 

spacejam99

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
ive olnud nii suur kiusatus seda ka proovida, kuid see tundub lihtsalt liiga hea, et olla tõsi
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
See on liiga hea, et olla tõsi. TS pettus. Nad reklaamivad, et neil on Western Unioni terminal, kuid mitte kuidagi. Milline kaardistamise sait teil on?
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Nende eesmärk on tavaliste inimeste mugavus ja ahnus, see tundub intrigiung, kuid teie ROI on üsna negatiivne :D
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Et tegur identiteedi autentimine tappis selle iga kord, kui minu kaarti kasutatakse, saadab see mulle tekstisõnumi, et küsitakse, kas ma kasutasin seda, nii et kui sa ei saanud minu telefoninumbrit ja seda kinni ei saa kasutada minu kaarti ilma minu telefoni
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
76
Reaction score
46
Points
18
Kogu jama on hiiglaslik pettus, liiga lihtne, et olla tõsi, keegi ei anna teile kunagi tasuta raha. Tänapäeval on tõesti väga raske varastada cc ja kaardid, sest pangad lisavad turvakihid... nii et ärge usaldage kedagi, kes üritab teile midagi sellist müüa, nad on petturid!
 

Laduenda

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mis on TOR pood ?
esimene link peidetud wiki 2
Kas keegi ostab sealt midagi ? Ütleb, et see töötab koos esrcrow mis on ise...
 
Top