Psilotsiini süntees ja psilotsiini transdermaalse plaastri väljatöötamine, millele järgneb in vitro permeatsiooniuuring värske inimnahaga (koos fotodega)

Agilent1100DAD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
30
Reaction score
75
Points
18
Hea küll, poisid! Aeg on jagada teiega teadmisi. Ma kirjeldan psiilotsiini sünteesi, mida ma tegin, koos fotodega. Kasutasin toodetud psilotsiini ja töötasin välja lihtsa kleepsu. Selleks, et testida psilotsiini läbilaskmist plaastris, kasutasime difusiooniaparaati, mille ma kokku panin. See hõlmab mitut membraani, kusjuures 1 cm^2 plaaster asetati 1 cm^2 värske inimese naha 400 umi paksuse tüki peale (annetatud kõhukirurgia keskusest). Naha all on pidev veevool, mille pH on 7,4 ja kehatemperatuur. Diffusiooniaparatuur suudab koguda 1mL fraktsiooni tunnis, mida seejärel analüüsitakse LC-MS abil. Psiilotsiini kogus 1mL viaalis annab voolu (mg/hr/cm^2). See määrab, kui palju psilotsiini läbib tunnis cm^2 suuruse plaastri korral.

See läheb sügavamale, sest psilotsiin on väga ebastabiilne. järgmises väljaandes Structure Elucidation and Spectroscopic Analysis of Chromophores Produced by Oxidative Psilocin Dimerization (Oksüdatiivse psilotsiini dimeerimise teel toodetud kromofooride struktuuri selgitamine ja spektroskoopiline analüüs) käsitletakse seda teemat. Kui dimeer moodustub, ei ole see HPLC-analüüsi ja ATR-FTIR-analüüsi abil tuvastatav, mis on kummaline. See annab uurimisrühmadele valepositiivseid tulemusi nende psilotsiini puhtuse kohta. Olen leidnud viisi, kuidas stabiliseerida psilotsiini plaasteris.

Igatahes, alustame! Ma tegin iga sammu ise, kasutades oma partneri abi, kes on keemiainsener. See oli siis, kui mul oli nimekiri1 ja 3 DEA litsents mitte ainult teadusuuringuteks, vaid ka tootmiseks.


I osa (Psilotsiini süntees)

1. samm: 3-[2-(dimetüülamino)-2-oksoatsetüül]-1H-indool-4-üülatsetaadi süntees
.

1a. 2000 ml neljakaelaline ümarpõhjaline kolb oli varustatud segisti, J-Kem temperatuuriregulaatori, 250 ml tilkumislehtri ja kummist vaheseinaga, mille kaudu sisestati kuivaN2 positiivse rõhu all. Septum eemaldati ja kolbi täideti võrdselt 1H-indool-4-üülatsetaadiga (5; 50,1 g, 285 mmol, 1 ekvivalent).
ja anhyd Et2O (700 ml). Kolb suleti uuesti septumiga ja loputati N2-ga. Suspensiooni segati 10 minutit ja seejärel
jahutati jääveevannis 30 min 0 °C-ni.


Id4ouCvj6H


1b. Tilgutuslehtrisse lisati oksalüülkloriidi (37,1 ml, 428 mmol, 1,5 ekvivalenti) lahus Et2O-s (60 ml). Oksalüülkloriidi lahust lisati tilkhaaval piisava kiirusega, et hoida temperatuur 5 °C või alla selle, et vähendada dimeeri ja muude võimalike kõrvalsaaduste moodustumist. Lisamise edenedes tekkis 10 kollane sete ja kui lisamine oli lõpetatud, segati segu 4 tundi.


2EKT3UJIRG


1c. Pärast seda lisati heptaan (400 ml) ja segu segati 30 minutit 0 °C juures. Saadud kollane tahke aine filtreeriti kiiresti ja loputati järjestikku heptaaniga (2 × 300 ml), mida kasutati kiiresti järgmises etapis. . Dimetüülamiini 2,0 M lahust THFis (175 ml) lisati tilguti kaupa piisava kiirusega, et hoida temperatuur alla 5 °C, et minimeerida kõrvalreaktsioone. Pärast seda, kui
lisati püridiin (46 ml) THFis (100 ml) tilkhaaval ja segu segati hästi 60 minutit. Lisati heptaan (600 mL) ja kolvi sisu filtreeriti Büchneri lehtri kaudu. Filtreeritud jääk viidi üle ümarpõhjalisse kolbi ja lisati deioniseeritud H2O (1000 ml), segati 30 minutit ja filtreeriti Büchneri lehtri kaudu. Valge tahke aine tritueeriti järjestikku 40 minutit EtOAc-s (600 ml) ja heptaanis (400 ml). Sete filtreeriti Büchneri nõela kaudu ja tahke aine kuivatati ahjus 40 °C juures üle öö, et saada 6 helekollase tahkisena; saagis: 66,1 g (81%); mp 205-207 °C.


N9JNbxe6Dg
GNiYVQdbT9
Tfc6E4BiH9




ATR-FTIR kinnitas 3-[2-(dimetüülamino)-2-oksoatsetüül]-1H-indool-4-üülatsetaadi sünteesi. Seda ühendit võib säilitada 4C juures mitu kuud!


2. samm: Psilotsiini süntees

Samm 2A: 2000 ml neljakaelaline ümarpõhjaline kolb varustati ülevalpool asuva segisti, J-Kem temperatuuri kontrolleri, J-Kem
250 mL tilgutuslehtriga ja kummist vaheseinaga, mille kaudu sisestati kuiva N2 positiivse rõhu all. Septum eemaldati ja
kolbi lisati järjestikku 3-[2-(2-(dimetüülamino)-2-oksoatsetüül]-1H-indool-4-üülatsetaat (6; 31,5 g, 115 mmol) ja 2-CH3-THF (1000 mg).
mL). Kolb uputati 0 °C juures asuvasse jäävanni ja lisati 2,3 M LiAlH4 lahus 2-CH3-THFis (140 ml, 322 mmol) läbi
250 mL tilgutuslehtrit. Tilgutuslehtrit loputati täiendava 2-CH3-THFiga (20 mL). LiAlH4 lahus lisati tilkhaaval
sellises koguses, et temperatuur jääks alla 20 °C. Pärast lisamist eemaldati jääveevann ja segu segati 30 minutit.
Helekollane lahus kuumutati kuumutusmantliga tagasilöögini (80 °C) ja muutus 3 tunni pärast elevandiluuvärviliseks.
täheldati kollaste tahkete ainete kogunemist ümarpõhjalise kolvi külgedele.

X9hloMg3JS
I1x9JGFsPE
PkDgxosibp





Samm 2C. Kuumutusmantel eemaldati ja kolbil lastakse jahtuda 50 °C-ni. Kolb oli taas
jahutati uuesti 20 °C-ni. Reaktsiooni jahutati, lisades järjestikku 3 tilka 1 M NaOH ja 3 tilka deioniseeritud H2O. Segu
lahjendati THFiga (500 ml) ja segati 20 minutit. Segu filtreeriti Büchneri lehtri kaudu ja filtraati hoiti N2 all.
Filtrikooki kuivatati kiiresti uuesti 200 ml [10%-lise (7% ammoniaagi lahuse MeOH-s) CH2Cl2-s] ja THF-ga (500 ml). Filtraadid
ühendati ja kontsentreeriti, et saada roheline tahke aine. Tahke aine tiisutati 1:1 EtOAc/heptaan (50 mL), seejärel filtreeriti läbi
Büchneri lehtri kaudu. Tumeroheline tahke aine kuivatati ahjus 40 °C juures üle öö, et saada kuiva psiilotsiini (7) tumerohelise tahkena; saagis: 20,7 %.
g (91%); mp 167-169 °C.


7VCiE2shuy
R63SqvG10C
Tq6Pv1HreF



Psilotsiin on sünteesitud.

II osa: Transdermaalse Psilocin plaastri väljatöötamine ja in vitro uuring (ETTEVAATUST: SINU TULEB NÄGEMA FRESH HUMAN FLESH, SEE GRASS
Seejärel lahustan psilotsiini patenteeritud akrülaatpolümeeri segusse (heptaanis), seejärel valan lahuse eraldusjoonele ja kasutan valunõela, et saada kleepuv kiht 100 umi suuruseks. Pärast kuivamist panen peale tugikihi ja löön välja 1 cm^2 suuruse plaastri. Seda plaastrit kasutatakse in vitro uuringus.

Järgmine foto on hetkeseisund difusiooniseadmest (plaaster naha peal, mille all jookseb vesi).

7HFyq0ZSIr
HnzRkT63bU



Loodan, et teile meeldis!
 

Attachments

  • c9nJR0egrm.jpg
    c9nJR0egrm.jpg
    1.3 MB · Views: 356
  • tbSxP5lEBY.jpg
    tbSxP5lEBY.jpg
    3.6 MB · Views: 347

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
ilus süntees, õnnitlused ja parimad tervitused!
 

Agilent1100DAD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
30
Reaction score
75
Points
18
Siin on mõned boonusfotod ja ka andmed ühe difusiooniaparaadiga tehtud sõidu kohta. Me saame korraga käivitada 16 proovi. lihtsalt lisada, et kõik see tehtud tehti DEA litsentsi alusel, incase tähestiku meeskond saab mingeid ideid. Sel ajal võisime olla üks vähestest, kes viis läbi in vitro uuringu, kasutades psilotsiini plaastrit. Psilotsiini ostmine eraettevõttest maksaks umbes 5000 dollarit grammi kohta. Paljud inimesed arvavad, et psiilotsübiin on parem kandidaat transdermaalseks või sublingvaalseks manustamiseks, kuid see suur fosfaatrühm vähendab oluliselt selle läbilaskvust.

E3NmaJHbSP

(Foto meie naha läbilaskvuse laborist)


(Meie analüüsiruum, mis sisaldab HPLC-detektorit koos DAD ja fluoromeetriga, LC-MS/MS ja ATR-FTIR).
O9LVhn2Krt



X0knNgxjwa

(Näide plaastri kohta, hõbedane kiht on "plaastri esiosa, mis on suunatud väljapoole", keskmine kiht on liimiga ravim ja läbipaistev kiht on vabastav kiht).

ETTEVAATUST, ALLJÄRGNEV VIDEO EI OLE NÕRGANÄRVILISTELE (NAHA DERMATOMING).


d

Kokkuvõttes annaks väike 1 cm^2 umbes 1,8mg 24 tunni jooksul.
See oleks ideaalne näidustus, näiteks põletiku vähendamiseks hapra x sündroomi all kannatavatel lastel.

Samuti...ketamiini freebase on KÕRGELTÄHTSALT läbilaskev. Teisaldage 100 mg ketamiini HCl ketamiini freebaasiks (lahustage ketamiini HCl vees, lisage 2M NaOH, kuni pH saavutab 9, filtreerige, kuivatage). Hõõruge lihtsalt veidi freebase'i nahale ja see imendub sekunditega.

Seega on ketamiini vaba baasi vooluhulk plaastris umbes 120ug/hr/cm^2. Täiskasvanute pindala on umbes 18 000 cm2 (mehed) või 16 000 cm2 (naised). Ütleme, et te pakendaksite 10% mehe ja naise kehast selle ketamiiniplaastriga; meeste puhul annaksite 216 mg ketamiini tunnis ja naiste puhul annaksite 160 mg ketamiini tunnis. Pidage meeles, et see võib teid 8-12 tunniks järjestikku k-auku saata,

Olen töötanud biolagunevate implantaatidega, mis koosnevad PLA-st, PGA-st, PLGA-st jne ja võivad anda järjepidevalt ravimit iga tund kas 30, 60, 90 või 180 päeva jooksul. Selliste ravimite manustamissüsteemide näideteks on näiteks nahaalused biolagunevad implantaadid HIV-i kokkupuute-eelseks profülaktikaks (PrEP), Ozurdex® (deksametasooni intravitreaalne biolagunev implantaat), östrogeen jne.

Nüüd kujutage ette, et te töötate välja LSD biolaguneva implantaadi, mis annab 100 ug/h 6 kuud järjest... Olen kindel, et föderaalamet on selle peale mõelnud. Te rakendate polümeerist graanuli koos LSD API-ga noolele, saate aru.


Allpool on andmed psilotsiini plaastri kohta. Tänan teid, et tulite minu ted-ettekandele.

Vs9irq3m6T
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Nii põnevat uurimistööd! Tänan teid tõepoolest jagamise eest.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Oh, ma igatsen nii väga neid päevi, kui ma tegin akadeemilisi uuringuid.... ei ole sõnu, mis kirjeldaksid, kui hea tunne mul on, kui ma näen teadust. Jätkake head tööd!

P.S. See, et ma olen tegelikult geelous teie tööga, on väidetavalt psühhoteraapilise väärtusega, nii et siinkohal....
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Vau, see on tõesti hämmastav.
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Tere. Tänan teid teie hämmastava töö eest. Ma mõtlen 2. sammu muutmise peale.

2. samm: Psilotsiini süntees

Samm 2A: 2000 mL, neljakaelaline, ümarpõhjaline kolb oli varustatud ülevalpool asuva segisti, J-Kem temperatuuriregulaatori, J-Kem
250 mL tilgutuslehtriga ja kummist vaheseinaga, mille kaudu sisestati kuiva N2 positiivse rõhu all. Septum eemaldati ja
kolbi lisati järjestikku 3-[2-(2-(dimetüülamino)-2-oksoatsetüül]-1H-indool-4-üülatsetaat (6; 31,5 g, 115 mmol) ja 2-CH3-THF (1000 mg).
mL). Kolb uputati 0 °C juures asuvasse jäävanni ja lisati 2,3 M LiAlH4 lahus 2-CH3-THFis (140 ml, 322 mmol) läbi
250 mL tilgutuslehtrit. Tilgutuslehtrit loputati täiendava 2-CH3-THFiga (20 mL). LiAlH4 lahus lisati tilkhaaval
sellises koguses, et temperatuur jääks alla 20 °C.

Kas LiAlH4 võib asendada naatriumborohüdraati või alumiiniumamalgaami? Kas Te arvate, et see on võimalik ja milline oleks parim lahusti sellise sünteesi jaoks.
 
Top