Question *SUGGESTION* Tip Jar?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Pärast minu hiljutisi tasusid debakle ja tõesti lihtsalt palju abi olen juba saanud ma arvan, et oleks väga tore, et oleks võimalik klõpsata kasti isiku profiili ja lihtsalt saata vihje, see võiks luua temp btc aadress nagu rahakott teeb?

Bottom line on ma tahaksin lihtne viis lihtsalt visata paar dollarit keegi ilma, et nad peavad kinnitama või teha midagi. Ma võin loendada neli liiget peast, kes on võlgu mõned mündi.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
See oli 20ndatel aastatel turul ülimalt levinud. Tundub, et see on kadunud. LE jälgis OxyMonsteri Dream marketist tänu vihjepurgile, mille ta siiski välja lunastas. Olge oma rahaliste vahenditega ettevaatlikud kõik
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Alati midagi rumalat, mis saab
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Väga õige, kuid õigluse huvides oli plokiahela jälgimine veel kuidagi uus. Thats probleem, mida ma näen bitcoini puhul. Teie tehing on igavesti Bitcoini plokiahelas kirjas
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Kas olete kasutanud / soovitanud WasabiWallet? see Coinjoins teie btc ja annab protsendi oma vahendite anonüümsuse kohta, ma olen kasutanud seda koos rahakotide vaheliste vahendite segamisega enne ostude tegemist tundub "päris" turvaline, kuid jah, seal on ALATI paberijälg. Küsimus muutub "kui kõvasti nad on valmis lihvima üksikasjade eest?". Üldiselt (kui mul ei ole kuradima kuradi õnne) olen tundnud end üsna turvaliselt, kasutades seda meetodit
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Ma ei ole seda kasutanud, kuid ma kindlasti vaatan seda üle. Tänan jagamise eest!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
PS Ma just avastasin, et selle kasutamine on USAs üldse keelatud/legaalne, nii et te TUNNISTAGE, et see peab olema hea ;)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Kas te saate seda siiski kasutada, kuigi tor?
 
Top