Speed 90er

drive

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 29, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Kas keegi teab, et kiirus tehti 90ndatel, kivimid nagu olid ka suhteliselt kuivad ja sarnased koca
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Kas see on see, mida te mõtlete? Nägin seda sagedamini aastatel 1988-90.
Kui jah, siis võin neid aidata.
 

Attachments

  • ctOabZEo2k.jpg
    ctOabZEo2k.jpg
    212.2 KB · Views: 5
  • tHbvgh3PS4.jpg
    tHbvgh3PS4.jpg
    205.2 KB · Views: 4
Last edited:

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Kas keegi teab, et kiirus tehti 90ndatel, kivimid nagu olid ka suhteliselt kuiv ja sarnane koca Ei ole kindel teie küsimuses, kuid ma leidsin, et erinevad lahusti tõmbed freebase met gaasitaks välja erineva välimusega toote. ksüleen ja tolual annaks valge koheva toote. Kui see ei olnud ümberkristalliseeritud, oli see nagu pulbriline suhkur. mida parem oli, seda rohkem see sädeles ja ha määratletud kristallid . sa küsid amfetamiini kohta ja ma ei ole kindel, et see on midagi, mis on dowith teie küsimus
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Piltidel olev toode on samuti met, täpsemalt vees ümberkristalliseeritud ja pressitud ratseemiline met. Aga amfetamiinide kohta mul vastust ei ole.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Vabandust, kuid see on mulle, kes küsib nüüd loool on racemic meth nuusutada nagu koksi ja on sarnane mõju või d-meth
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Inimesed nuusutavad seda. See on burny. Racemic meth on sarnane mõju d-meth, kuid 1/2 nii võimas ( võib-olla 60%) kokaiinigaasi vähem stimuleeriv ja rohkem eufooriat kui meth
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Raseemiline amfetamiin oli omal ajal väga populaarne inimeste seas, kes seda süstivad.
Seda võib nii nuusutada kui ka suu kaudu võtta. D-met on nii-öelda sama, ainult tugevama toimega. Kallim ainult harva on saadaval tõeline d-met (>90%).
 
Top