Question Väikesemahuline umbrohu müügiga seotud ärinõustamine.

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Tere!
Im vajab nõu. Im üks kahest vennast, kes müüvad tavalist ol umbrohtu väikeses linnas.
Mina ja mu vend tahame astme või kahe sammuga ülespoole liikuda.
Praegu müüme umbes 40g rohtu nädalas, keskmiselt 100g kuus. Me oleme lihtsad edasimüüjad, ostame Hispaaniast ja müüme siin väikese kasumi eest, et saaksime maksta oma kolledžitasusid. Hiljuti saime teada, et üks meie ostjatest ostab meilt ja müüb naaberlinna, mis tähendab, et selles linnas ei ole müüjat, eks?

Esimene küsimus on, kuidas me peaksime nüüd tegutsema? Kas me peaksime palgata kedagi sinna müüma? Kas me peaksime palkama selle mehe, kes juba müüb? Me teame, me teame, see kõlab väga ahnelt, kuid praegu *****ime võib-olla 250 $ kasumit iga kuu, kui lahutame kõik tasud, bensiiniraha ja rendi.

Teine küsimus, praegu me müüme väikestes kilekotikestes, plastist teekotid, kui u tahame, kas me peaksime seda asja muutma?

Kolmas küsimus, ütleme, et me palkame selle mehe, kuidas me saame olla kindlad, et ta ei reeda meid? Me oleme vennad, me usaldame teineteist, me teeme seda koos päeval ja öösel ja me jagame kõik. Kuidas me saame olla kindlad, et see uus mees meid ei peta?

Märkus: Me ei püüa müüa midagi muud, see linn on hea nii nagu ta on, me "kontrollime" siinset turgu, meie politseinikud on meie äriga rahul, kui me müüme ainult rohtu.

Täname lugemise eest!
 
Solution
Yo man :)

I wouldn't put out that detailed information about your structure into the open tbh.

Also, and this is just my thought, don't think like one of these kingpins shown on TV when your business scale is yet not big enough to put you into prison :)
Live and let live, if you do trust each other, never change a running system. Maybe rather try to find new customers that buy from you directly instead of introducing new people to your business that most likely don't think like you and mess things up longterm

vacuum sealed bags increase the safety for your...

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Yo man :)

Ma ei paneks nii üksikasjalikku teavet oma struktuuri kohta avalikult välja tbh.

Samuti, ja see on ainult minu mõte, ärge mõelge nagu üks neist telekas näidatud kuningakangelastest, kui teie äri ulatus ei ole veel piisavalt suur, et teid vangi panna :)
Live and let live, kui te usaldate teineteist, ärge kunagi muutke jooksvat süsteemi. Ehk pigem proovige leida uusi kliente, kes ostavad otse teilt, selle asemel, et tutvustada uusi inimesi teie ettevõttele, kes tõenäoliselt ei mõtle nagu te ja rikuvad asju pikemas perspektiivis segi

vaakumpakendid suurendavad teie klientide turvalisust.
Jagasin oma arvamust selle kohta eespool, ärge kunagi muutke jooksvat süsteemi
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Aitäh, et vastasite ja muretsete meie eest. Tänan teid, kuid kardan, et me ei ole ülearu, ma kahtlen, kas keegi hoolib või suudab meid leida.

Me mõistame täielikult. Me lihtsalt arvasime, et tasub kasutada võimalust, kuid tundub, et me ei peaks.

Aitäh, et vastasite ja soovitate vaakumpakke.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Vaakumpakendid maksavad 100-150 ja kotid on samuti üsna odavad :) See lisab teile veidi rohkem professionaalsust ja kui mõelda tagasi nendele päevadele, mil ma müüsin väikseid kotte, siis klientidele meeldib isiklik bränding!

Oled muide teretulnud..ja ka sul on õigus, see maht, mida sa lükkad, oleks vist liiga väike igasuguse uurimise jaoks, aga ma soovitaksin sulle ikkagi proovida võimalikult madalalt lennata. Ära kunagi avalda darknetis/internetis, et töötad pereliikmetega, ära kunagi kirjelda oma asukohta liiga detailselt ja ära räägi avalikult numbritest, mida teed..hoia see eravestluste jaoks inimestega, keda saad usaldada (kui usaldus võib siin olla asi, aga ma arvan, et nii).
Ma kujutan ette, et kahe venna leidmine väikestes külades, mis võiksid olla Hispaania lähedal (Prantsusmaa või Portugal), ei ole liiga raske.
 
Solution

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Hei, tundub, et te sõidate oma riigist Hispaaniasse ja ma võin teile öelda, et see on risk, sest ma olen sõitnud Hollandisse mõne aasta jooksul ja teed on politsei ja tolli poolt väga kontrollitud. Kui sa teed nagu 50 reisi on üsna kindel, et sind arreteeritakse. Ma parem tellida palju väikeseid koguseid DNM-i valesid aadressi ja nime...
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Tere vend!
Ütleme, et sa arvasid õigesti. Sõidame Hispaaniast koos umbrohuga tagasi oma kodulinna.

Mis sa arvad, mida me selle asemel teeme?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Leidke viis, kuidas lasta seda tarnida ja suurendada ostetud koguseid, et vähendada hinda, nii et *****ite rohkem kasumit ja peate harvemini tarnima.
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Müüa rohkem rohtu. Müüte 40 g nädalas paljud inimesed suitsetavad ise nii palju.
 

S1NTH3T1C

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 3, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Ma ei tea, kus te olete, kuid te peaksite kindlasti hankima paar 🔫, turvalisuse eesmärgil, teil on vaja ka tegevusbaasi, siis leida paar lojaalset inimest(hirmus töötab ka), ütleme 6 kokku. Pane nad sinu eest jagama, nii et nad on tehniliselt ise milleski süüdi. Kui nad on mugavalt kuulekad (ja sa oled suurendanud oma sisendit/väljundit. Kui palju sa võtad grammi eest? Miks nii väike toodang?) jagage nad teie ja teie venna vahel nii, et 3 neist vastutavad otse teie mõlema ees. Siis laiendage oma teistesse linnadesse. Saatke kas teie või teie vend igaüks kõik 3 alluvat laseb teil kontrollida ühte linna ja ta võtab oma peons teise linna osta bas operatsioonide e
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
"Ma ei tea, kus sa oled, aga..." Kas sa üldse lugesid seda? Nad müüvad Lääne-Euroopas natuke rohtu. Kohas, kus põhimõtteliselt EI OLE KELLELgi tulirelvi, on kogu see maffia jama natuke palju, kas sulle ei tundu?
 

S1NTH3T1C

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 3, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Kui nad tahaksid jätkata samal tasemel võib-olla, kuid kui te tahaksite laieneda ja ja saada kasumlikumaks organisatsiooniks, peaksite tagama oma toote ja alluvate turvalisuse ja kaitse. Tõsi, me ameeriklased armastame oma relvi, aga eriti kui neid on kaugelt ja vähe, kuidas muidu paremini teha?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Te ei saa olla kindel, et ta teid ei reeda. Varem või hiljem paneb teid keegi kuradima.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Tehke hind kõrgemaks, kui ta ei taha teiega koostööd teha, koguge teavet, et olla ülekaalus, kui ta teid määrida ja kottide eest saate osta lahtiselt Aliexpressist.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Kui keegi soovib suurema koguse saadetist, sõltub see sellest, kuidas te tunnete, et usaldate seda isikut. Kas nad on seda võimalust väärt? Milline on risk? Mõnisada eurot? Kui see õnnestub, saate te pikemas perspektiivis suhte kestel palju rohkem kasu, ja kui te olete üks ainsatest allikatest marihuaana jaoks ja teete head äri, siis on inimesed lojaalsed. Andke konsignatsioon paar korda, kuni neil on piisavalt raha ja nad saavad osta rohkem mahtu ja te saate neid varustada, nagu teie tarnija teid. Sa ei saa kunagi olla kindel, et keegi ei keera sind selles äris, kuid sa võid riski minimeerida. Miks minna läbi vaeva ja riski, et "palgata töötajaid" ja vastutada organiseerimise ja seaduste rikkumise eest koos inimestega, keda te ei ole kindel, et võite isegi usaldada? Võite püüda kasvatada ostjaid ja aidata neil kasvada, kuid hoida neid kliendina. Las nad lähevad oma äri tegema, parem, kui nad ei jää "EL JEFE" ¿tu sabe?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Te ei ütle oma asukohta ja kui te müüte väiksemas mahus, keegi ei ole huvitatud nii väikesest turust, ma ütleksin, et see, mida nad teevad, on hea. Ma olen kolumbialane ja mul on palju kogemusi.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Kui te alustate turul Müüge head kvaliteeti ja ärge müüge koguses, kui te ei ole kliendiga pikka aega koos olnud. Nad on 2 venda, 1 võib minna elama selles sektoris, kus inimene, mida te ütlete, müüb, et kontrollida turgu ja toote kogumist veidi paremini ja müüa sellele inimesele, mida te ütlete. See on teine asi, et sa oled selle isiku tarnija, sa ei tarnita kaupa ja siis saad maksta, see tuleb tarnida ja maksta, ta kontrollib oma turgu selles sektoris, mida ta väidab, sest kui sa ei saa olla 2 kohas, siis on parem, et sa müüa talle 1 hinnaga, et mõlemad võidavad. . Kui te tarnite oma kauba ja nad maksavad teile hiljem, võite riskida selle kaotamisega, sest nad ütlevad teile, et see oli varastatud, et politsei võttis selle neilt ära, et neil ei ole raha, lühidalt, paljude asjade puhul on parem tarnida ja maksta.
 
Top