Kas me peaksime jätkuvalt kasutama Telegrami ?

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
FaRur4jkiP

Pavel Durov, Prantsuse-Vene (2021. aastal Prantsuse toitlustatud) miljardär ja Telegrami tegevjuht arreteeriti eelmisel laupäeval Le Bourget'i lennujaamas ja talle esitati kolmapäeva õhtul süüdistus, olles 4 päeva vahi all (politsei vahi all).

en.wikipedia.org

Prantsuse õigussüsteem süüdistab Pavel Durovi selles, et ta ei ole tegutsenud oma rakenduses kuritegeliku sisu levitamise vastu, mis võib talle maksma minna rasked sanktsioonid
(Kokku puudutab 8. juulil tema vastu algatatud kohtulik uurimine kaksteist kuritegu)

Allikas: Pariisi prokurör, Laure Beccuau

Teades, et ta põgenes Venemaalt, et kaitsta oma kasutajate privaatsust, keeldudes andmast FSB-le juurdepääsu meie andmetele.



Telegrami asutaja vabastati ja tema suhtes kohaldatakse ranget kohtulikku kontrolli,
mis näeb ette kohustuse maksta 5 miljoni euro ehk umbes 5,5 miljoni dollari suurust kautsjonit ja ilmuda kaks korda nädalas politseijaoskonnas ning keeldu Prantsusmaa territooriumilt lahkuda.

Allikas: Pariisi prokurör Laure Beccuau


Pavel Durovi ähvardab kuni kümneaastane vanglakaristus.
Miljardäri advokaat David-Olivier Kaminski ütles, et :

"on täiesti absurdne mõelda, et sotsiaalvõrgustiku juht võiks olla seotud kuritegudega, mis ei puuduta teda otseselt ega kaudselt"

Pärast Durovi vahistamist teatas Araabia Ühendemiraatides Dubais asuv ettevõte, et ta järgib E.U. seadusi ja et "on absurdne väita, et platvorm või selle omanik vastutab selle platvormi kuritarvitamise eest."

Lisaks sellele on Pavel Durovi suhtes algatatud uurimine "tõsise vägivalla" eest ühe tema noorima lapse suhtes (kaebuse esitas Šveitsis tema abikaasa).



Rahvusvahelised reaktsioonid :


Elon Musk reageeris, luues #FreePavel enne uue sõnumi avaldamist

"Liberté, Liberté! Liberté?"

(Liberté = vabadus)


"Pavel Durovi arreteerimine on rünnak inimõigustele suhtlemiseks"

vilepuhuja Edward Snowden ründas veelgi

"Olen üllatunud ja sügavalt kurb, et Emmanuel Macron on lasknud end alandada kuni pantvangide võtmiseni, et saada ligipääs erasuhtlusele. See alandab mitte ainult Prantsusmaad, vaid kogu maailma ."


Venemaa eesistumise pressiesindaja Dmitri Peskov ütles teisipäeval, et :

"esitatud süüdistused on väga tõsised ja nõuavad sama kindlaid tõendeid"

mõistes hukka " hirmutamiskatse".



Allikas: France Bleu


Breaking news :


"Telegrami tegevjuht Pavel Durov palus laupäeva õhtul, et Prantsuse miljardär Xavier Nielit teavitataks tema kinnipidamisest, on BFMTV saanud teada, kinnitades AFP informatsiooni. See on esimene kõne, mille Telegrami tegevjuht tegi, kuid pole teada, kas tal õnnestus Free tegevjuhiga telefonitsi rääkida. AFP-i kontakteerudes ei ole Xavier Nieli lähikond veel vastanud."

NwjArikCuK



"Iliadi asutaja on üks president Emmanuel Macroni lähedastest suurtest ülemustest. Teise juhtumile lähedase allika sõnul mainis Pavel Durov politsei vahi all olles eelkõige oma sidemeid riigipeaga. Need kaks meest käisid 2018. aastal koos lõunatamas. põhjustel, mida ametivõimud ei soovinud kunagi suhelda" (BFMTV)


en.wikipedia.org
 

echelon

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 26, 2024
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Kui Prantsuse valitsus pääseb nendele andmetele ligi, mõjutab see eelkõige alaealisi õigusrikkujaid, kes ei ole anonüümsed ja kes võivad oma kehvade otsuste tõttu silmitsi seista tagajärgedega.

Seevastu Hiina Kommunistlikul Parteil on juurdepääs tohutule hulgale ülemaailmsetele andmetele, kuid sellele probleemile paistab tänapäeval vähe tähelepanu pööratavat.

Telegrami võib endiselt kasutada, kuid oluline on jääda valvsaks oma privaatsuse suhtes. :)

Kui teid huvitab see teema, siis jagasin kuu aega tagasi teemat Telegrami algoritmi kohta.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Ma arvan, et selle valdkonna suhtes oleksin praegu üliväsinud... Ma näen, et sellega juhtub midagi suurt
 

DontGetUp

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Te ei tohiks kunagi hakata Telegrami kasutama ebaseaduslikuks tegevuseks
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Olen nõus, et Telegram ei ole hea OPSECi jaoks ideaalne. Seda saab teha, kuid isegi siis on petturid kõikjal olemas
 

Insurgeon

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 18, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Te võite kasutada Telegrami nagu postkaarti, st kui te olete teadlik, et KÕIK võivad teie asju lugeda ja käitute vastavalt, siis on kõik korras. Ärge tehke Telegramis midagi ebaseaduslikku.
 

bennykoz

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 21, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Üks mu ülemus ütles mulle kunagi... "miski pole võimatu, see on lihtsalt raha küsimus." Nii et ma isiklikult arvan (pidage meeles, et ma ei tea muck sellest kraamist.), kui midagi "tundub tõrvatuna, ärge riskige. Ma usun, et tehes hi krüpteeritud vestlusplatvormi, mis on dummy sõnumeid eksitava infoga ütleme 11 ja 1 tõelise infoga. Ja hav see koordineerida mingi süsteemi, mis töötab ajal saadetakse... st iga 5 minuti tagant tund oluline iga sõnum, kuid ainult inimesed, kes peavad teadma, et tõeline. Hoidke varuplatvormid valmis, juhul kui üks põleb. Ja las kõik asjaosalised kannavad võrdset vastutust, nii et see on sama konstruktsioon nagu veebis. Mitte üks ühenduspunkt, vaid paljud võrdsed. Nii et seda ei saa flankida...

Aga, hei, see on minu 1. postitus.. nii et wtf ma tean lol
 

mr_spongebob

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 2, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
İdealy keegi ei tohiks kasutada telegrammi midagi ebaseaduslikku sel hetkel, sest kui õiguskaitseorganid teevad taotluse, annavad nad telefoninumbrid ja ip-aadressid, võib-olla saate oma İP-i varjata, kuid telefoninumbrit on tõesti raske teha.
 

narabreakingbad

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Oct 3, 2024
Messages
27
Reaction score
7
Points
3
Ma arvan, et me peaksime lõpetama Telegrami kasutamise, see muutus ohtlikuks.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Sessioon, simplex või vana hea jabur on head aldid
 

matijamaki1

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
võite alustada kasutussessiooni või atox
 
Top