Question Raputa ja küpseta met

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
Raputa ja küpseta. Sõbrad, kellel on selle kohta ettepanekuid, võite neid kirjutada selle postituse alla, jagame tulemusi

ammooniumsulfaat 1kg
naatriumhüdroksiid 1kg
coleman kütus 1kg
max energier liitium AA
soolhape 37% 1 kg
2-liitrine sooda vooliku pudel

ibucold c 1 karp
tylolhot 1 karp
nurofen 1 karp (2400 mg pseudo) esmalt,

60 grammi ammooniumsulfaat aodüümhüdroksiid 400 ml coleman kütust 1 tükk tükk 40 sekundit kokku 1 riba liitiumi
(ma läbin gaasi rõhu pudelikorki lahti ja sulgeda sündmuste reaktsioon 25-120 minutit värvimuutus sinine pronks kuld jne värvid lisan 2400 mg ravimit aeglaselt Siis ma raputan seda keerutades ja lülitan selle välja)
15-30 minutit pärast ravimi lisamist, reaktsioon on šokolaadi piimjas värvid, pärast seda ma filtreerin seda ja hcl gaasitamist, kas ma jätsin midagi vahele?

Kuna ma proovin seda esimest korda, materjalihinnad ja ravimihinnad on kallid, nii et raputan seda ja keedan seda tehnoloogiat.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Te peaksite kirjutama oodatavad teekonnad. Ammooniumsulfaat ja naatriumhüdroksiid = naatriumsulfaat, ammoniaagigaas ja vesi. Mul on raske näha sealt teed liitiumalumiiniumhüdriidini. Lisage liitium ja te saate naatrium-liitiumsulfaadi
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Mina seda ei kirjutanud, aga ma tean, kes seda tegi.
 

Attachments

  • s7bDntL6M5.pdf
    121.8 KB · Views: 760

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
41Dxflatline on 5 Michelini tärni pillide kokk! Tõsi, ma ei ole kunagi kaalunud ühtegi sellist meetodit, sest pseudoefedriin on praktiliselt kättesaamatu, kuid ma olen lugenud paar õpetust ja need olid enamasti juhised, mis pakkusid vähe teavet selle ahelreaktsiooni 1 pudelimeetodi spetsiifika kohta. Ma pean seda veel 10 korda lugema, enne kui ma hakkan seda mõistma. Kirjutage reaktsioonid, kõik see.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Vennas, TEGE VIDEO TUTOORIA SIIT! Boonuspunktid, kui teete seda nahkvesti ja kauboi saapad seljas.
 

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
Õpetusvideos öeldakse, et ainus erinevus on parem tõhusus efedriini lisamiseks pärast pronksimist

hcl-gaasimine pärast
 

Attachments

  • wMiybE983X.jpeg
    wMiybE983X.jpeg
    46.2 KB · Views: 189

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
32
Reaction score
4
Points
8
Täname teid selle lingi eest ! Suurepärane video tõepoolest. Seal ei ole heli õige?

Mis on Hcl gaasistamine ?
 

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
Tegelikult, kui ma saan tõhususe pärast seda tehnoloogiat, tahan ma uurida ja õppida seda meetodit, see on ühe poti meetod, kaks protsessi.
 

Attachments

  • 6p1TIognia.jpeg
    6p1TIognia.jpeg
    84.4 KB · Views: 149

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
Proovisime raputada ja keeta, reaktsiooni ei toimunud, gaasi tekkimine oli positiivne. Kas on võimalik, et liitiumi tõttu ei teki reaktsiooni? telefoni aku on ammooniumsulfaat + naatriumhüdroksiid + eeter + liitium = palju gaasi ja rohkem paisumist ei ole värvimuutust ei kuldpronksi lagunemist
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Vaja on AA Energizer patareisid, mitte mobiiltelefoni patareisid. Neil on erinev patareikeemia.
 
View previous replies…

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
Ma proovin homme ja annan teile teada, liitium ei tulnud välja ostetud energizer-akudest, ma ostan uue aku, kui ma seda ei leia, siis ostan liitium-naatrium-metalli
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Ainus patarei, mida peaksite kasutama, on Energizer Ultimate Lithium. Nii saate järgida peaaegu kõiki protseduure, mida keegi on kunagi Internetis avaldanud. Otsige internetist videoid, mis selgitavad, kuidas liitiumribasid välja võtta. Kui otsustate osta elementaarse naatriummetalli, peate kohandama kasutatavat kogust. Ma ei ole kunagi arvutanud seda tüüpi reaktsiooni jaoks vajalikku kogust ega ole näinud ka kellegi teise poolt esitatud teavet.
 

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
2 g e = 0,93 soduim metall
ma tulen tagasi pärast reaktsiooni ma kohandan täna liitiumi
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
32
Reaction score
4
Points
8
Aku keemia kohta.... Kui ma saan nende vahel valida, kas kellelgi on teadmisi, mis on parim?
Mina hoidsin nimekirjas niklit, aga saan aru, et meid huvitab siin ainult liitium...
Ikka on paar valikut ja ma mõtlen, mis vahet on SnB puhul.


Üldine aku keemia
LFP (liitium-raud-fosfaat) - kõige vähem lenduv
LMO (liitium-mangaanium-oksiid)
NMC (nikkel-mangaanium-kobalt)
NCA (nikkel-kobalt-alumiinium)
LCO (liitium-kobalt-oksiid) LiPo - kõige lenduvam.


Tootjate poolt kasutatavad ühised eesliited
IMR (liitium-mangaan-laetav) - Efest 18650 patareid
INR (liitium-nikkel-laetav) - Samsung 25R - Sony VTC5 - LG HG2
NCR (nikkel-kobalt-laetav) - Panasonic 18650 PF - Panasonic NCR18650B - Panasonic NCR18650B
ICR (liitium-koobalt-laetav) - Samsung 26J
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,


Miks peaksite proovima sellist ohtlikku ja tervisele äärmiselt ohtlikku sünteesimeetodit, kui on olemas ohutumad ja õigemad sünteesimeetodid?

Parimate soovidega
 

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
nii kiiresti kui ka vähem materjali. (D-meth)
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
85
Points
28
Deals
1
See meetod on nii räpane on parem kasutada Moskva tee I2/Red P
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Lihtsam on teha korralikku kasetõlget. Nii saate arvutada oma reaktsiooni ja saada hea saagise/produkti.
Tundub, et see meetod sõltub palju arvamistööst, kui te ei arvuta kõike korralikult.
Arvamine ei ole väga ohutu/tervislik...
 
Last edited:

p0w(d)er

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 29, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Kõige loll reaktsioon halvim concecousnes dont do burch mängimine liitiumiga ei ole naljakas isegi rp/i võib plahvatada kui sa töötad mõne disase retseptiga aga vesi atleast süttib vaevalt xd muide ma võin saata pseudo euroopast kui keegi intrested, väga odav minu riigis tbh :)
 

metimmy

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
May 1, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Tere, ma otsin pseudo, kas me saame ühendust ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ma võin välja mõelda rumalamaid reaktsioone. See on metamfetamiini väide. See on see, mis tegi metamfetamiini populaarseks. Kui teil on 30 komplekti ja teete sellega metat, on see solvav. Tehke 4-mar või midagi võimsamat ja huvitavamat.
 

p0w(d)er

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 29, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ma olen proovinud palju palju ravimeid, tõesti havent proovinud aminorrx kuid havent leidnud ühtegi tugevamat dopamiini veel
 
Top