Question Shake And Bake (met) uus eksperiment

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
raputamise ja küpsetamise meetodi asemel liitiumi ja naatriummetalli Kuidas on elektroonilise voolu andmine sündmus, mitu volti, millega minu?

kui me lahendame selle Me ei pea kasutama liitiumi ja naatriummetalli, mu sõbrad.
 

Attachments

  • 3dZSMY8LGk.png
    3dZSMY8LGk.png
    684.7 KB · Views: 259
  • ANefFcR3bo.png
    ANefFcR3bo.png
    511.1 KB · Views: 241

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ma mõtlen... Anood ja katood saavad olema mingi ohverdatud metall. Netovõit ei ole midagi, kuid kui see on see, millele teil on juurdepääs, siis peaksite seda tegema
 

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
anood-katoodi asemel saame kasutada hõbedat kui palju pinget on vaja anda

Kas seda tuleb parkida vooluga? ammooniumsulfaat metanool naatriumhüdroksiid kas ma kasutan sisu
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Onu Fester'i "Advanced Techniques Of Clandestine Psychedelic & Amphetamine Manufacture" 12. peatükk "An Electric Variation On The Birch Reduction" ("Elektriline variatsioon koore reduktsioonist")

Aga mis siis, kui leelismetallide kätte saamine ei olegi probleem? Mis siis, kui tahaksite hoopis ammoniaaki välja lõigata? Ammoniaak on kuradi haisev. Ärge muretsege: https://www.eurekalert.org/news-releases/985409

Ka anood ja katood ei pea olema metallist
 

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
anood-katoodi asemel saame kasutada hõbedat kui palju pinget on vaja anda

Kas seda tuleb parkida vooluga? ammooniumsulfaat metanool naatriumhüdroksiid kas ma kasutan sisu
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Fester ütleb: "Kui koostisosad on potis, on aeg edastada alalisvoolu
läbi lahuse. Selleks, et voolu läbi lasta, on vaja palju pinget
läbi vedela ammoniaagi, umbes 90 volti. Kõige mugavam on
nii suure pinge allikas on alalisvoolu kaarkeevitaja."

Kaarkeevitaja ei ole parim viis kõrge alalisvoolu saamiseks. Türgi on tavaline 220-240v võrk kasutada, et koos kondensaatoriga silduva sildkorraldusahelaga. 4 võrgunimega dioodi ja kondensaator on kõik, mida on vaja. DC väljund oleks 63% võrgu AC, nii et umbes 140V, mis on palju. Kasutage pinge reguleerimiseks potentsiomeetrit
 

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
Mul on seade, mis annab igale pingele, mida ma saan anda, volti, mida ma tahan
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Võiks arvata, et see peaks juhtima elektrit 🤔 nii.... Ma arvan, et ma lähen googeldama juhtmeid, mis ei ole metallid, sest ma tõmban tühja. Ilmselt oleks pidanud eile magama 😕
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Elektrolüütide hulka kuuluvad kaltsium- kaalium- magneesiumhüdrokloriid, uhh naatrium. Need metallitükid, mida te lahustisse panete, on elektroodid. Mulle jäi mulje, et tihtipeale peavad need olema reaktsiooni jaoks spetsiifilised. Tõsi, ma ei ole kunagi isegi kaalunud elektrolüüsi kui reaktsiooni
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Elektrolüüt ei ole metall ja ka ioonid ei pea sisaldama metalle, näiteks vesinikkarbonaat on elektrolüüt. Väävelhape on kõige tuntumalt üks. On olemas orgaanilisi elektrolüüte, mis on plastid. Ka elektroodid ei pea olema metallist. paljud asjad juhivad elektrit, sellest ka kogu pooljuhtide tööstus.

Elektroodide materjal on tavaliselt spetsiifiline ioonide see peab tegelema, sest mõned lihtsalt hävitada muud kaalutlused võivad olla pindala lahtiselt elektrolüüsi, tõhusus ja hind. Elektrolüüs on tavaliselt 2 reaktsiooni üks kummalgi elektroodil
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
32
Reaction score
4
Points
8
Mulle tõesti meeldib teie mõtteviis... liitiumpatareidega võitlemine on piinlik... elektroodidega labori loomine on ideaalne idee.
Me saame NaCl-i elektrolüüsida, et koguda HCl-i ja kasutada seda Hcl-i uuesti, et teha MA-soola.
Hiiglaslik boonus, mis suudab siin asendada liitiumi.

Täname idee eest. Ma loodan, et me saame koostööd teha, kuigi te olete minust palju ees.
 
Top