Question Turvalisus

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Tere, olen pikka aega foorumis aktiivselt osalenud ja tahtsin teada saada, kui turvaline see üldse on. Ma ei räägi toodete ostmisest, pigem sellest, kas foorum on turvaline, see on aktiivne darknet, mida ma kahtlustan, et on suhteliselt ohutu, kuid ka clearnet, mis annab mulle midagi mõelda, et ametivõimud ei jäta seda tähelepanuta. Foorum on ka hästi reklaamitud, nii et minu jaoks on raske tajuda seda kui põrandaalust foorumit/turgu. Minu küsimus on, milline tagatis on olemas saidi operaatorilt, kui te olete aktiivne darkneti või clearneti kaudu? Ja mida ma saan enda turvalisuse huvides kõige paremini teha, et olla selles foorumis aktiivne.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Mulle öeldi, et clearneti aadress on lihtsalt portaal sibulaleheküljele. Ma ***** clearneti kaudu ainult aknast ostu ja ei saada mingeid sõnumeid ega midagi, mis kõlab liiga konspiratiivselt valmistamiseks. Olen viimasel ajal näinud mõned kenad asjad. Inimesed räägivad palju sellest programmist? Operatsioonisüsteemist? Nimetatakse sabas, et sa laed sinna operatsioonisüsteemi alla, siis pistad mälupulga sissepoole ja siis jookseb arvutis teine operatsioonisüsteem ja kõik läheb USB seadmele ja arvutis ei ole pärast seda midagi näha. Ma nägin ka, et keegi võtab mingi pisikese usc tüüpi seadme ja annab sellele stealth. See tüüp sai mikro mälukaardi või midagi sellist ja tükeldas USB-c tüüpi mikro-USB kaabli ja pani selle sisse nii, et see nägi lihtsalt välja nagu laadimiskaabel aga tegelikult on see mälupulk. See on mingi James Bondi jama, nad tõenäoliselt ei uuri laadimisjuhet, kuid sellel võiks olla operatsioonisüsteem ja kõik failid, et seadet märkamatult käivitada. Ma pean selle ise tegelikult ära tegema.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Nii et te juba kasutate saba ja külastate seetõttu Tori kaudu? Minu teised soovitused oleksid pgp, et krüpteerida oma sõnumeid (Teil on kleo tails). Olen kuulnud, et müüja peaks oma avalikku võtit oma lehel olema. Sul on ka feather wallet eelinstalleeritud, seega kasuta XMRi
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Tänan teid väga, ma saan kindlasti saba. Laadimiskaabel on vinge, sest ma nägin ainult päevi tagasi.

Tailide tõttu tekkis mul veel üks küsimus, kas oleks võimalik nutitelefoni käivitada?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Jah, te ei saa seda kasutada telefonis. See on tõesti kõige ohutum arvutis
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Tails ei tööta nutitelefonidega, kuid kui te saate google pixle telefoni, saate alla laadida graphene os, mis pakub umbes kõige ohutuma turvalisuse summa, mida saab telefoniga saada. Soovitan siiski võimalusel vältida telefone.
 
Top