Looking for a vendor Alfa-PVP teiste Pyrro müüjate otsimine Euroopas

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Nagu pealkirjas on otsitakse müüjat / keemikut / spetsialisti / või lihtsalt isikut, kes suudab pakkuda tõelist kvaliteetset alfa-pvp mdpv a-php a-pihp kristalli / pulbrit.
Oleks valmis ostma kogused kuskil 5 kuni 1000g sõltuvalt kogemustest müüja.
See on must, et allikas riigi, kus see oleks saadetud on Euroopa, eelistatakse Poola / Slovakkia / CZEZCH jne..
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Kui u tahan, et mul on 4mmc ainult saab saata Poola Poolast Poola
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Ma tõesti hindan teie jõupingutusi, et pakkuda mulle midagi, mida ma ei ole selgesõnaliselt ei pealkirjas ega kirjelduses maininud.
kuid pean keelduma, kuna otsin mainitud aineid, mitte neid, mida ei ole mainitud.
tänu mõtte, head päeva.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
678
Points
93
A-PVP süntees on väga lihtne ja kõik reaktiivid on kättesaadavad. Proovige seda ise sünteesida.
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Sellest teadlik, on õppinud kõike, mis on seotud asendatud amfetamiinide sünteesiga, orgaanilise keemia, teinud ise väiksemaid katseid.
Praegu ei ole olukorras, kus ma ei saa endale lubada osta konkreetseid laboriseadmeid, mida ma oleks mugav eksperimenteerida, ja ka siis, kui juhtub ebaõnnestuma, ei saa tõesti midagi raisata.
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
U ei vaja mingeid laboriseadmeid, et teha pvp
 
  • Like
Reactions: vis

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Tehniliselt muidugi te ei ole professionaalne seadmed, kuid nagu ma mainisin ülemine ma ei ole tõesti otsin ghettosynthesize asju.
Seadmete all mõtlesin lihtsalt ruumi, esemeid, lähteaineid ja reaktiive ning kõike muud, mida oleks vaja kellelegi, kes pole veel kunagi midagi sünteesinud.
"veel", aga varsti:)
 

Oscar18

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 2, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Kuid kas valerofenooni ja pürrolidiini on seaduslik osta online kohalikes kemikaalide tarnijate juures
 
  • Like
Reactions: vis

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Minu teada on enamik müüjaid lõpetanud A-PVP tootmise, sest selle kohta on televisioonis väga halb arvamus ja kui teid kui PVP müüjat tabatakse, siis koheldakse teid väga halvasti (suur kohtuotsus inimeste zombistamise eest).
Enamus müüjaid on oma edasimüüjate ring ja ei anna kuradit olla LE silmis. Ma tean, et enamik inimesi müüvad IRL
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Tänan kasuliku teabe eest, varsti võtan teiega ühendust.
 
  • Like
Reactions: vis

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
miks te ei proovi KU crystal USA laost?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
KU kristall näib olevat sarnane kõigepealt Eutyloniga, mis mulle ei meeldi, see on nõrk, müüb halvasti.
EditKoopia minu nüüd vajalikuks värskendavaks uuenduseks; minu vastus sarnases teemas minu lemmikravimite kohta:
"On kaks Poola müüjat APVP hea kvaliteediga ja hg kg hinnaga. Tundub, et paljud Hiina firmad (petturid domineerivad) müüvad kõige odavamalt karistatud apvp aphp mdpv 4mmc mdma jne. Mida rohkem apxp maksab - seda suurem on võimalus, järeldan loogika ja loetud kogemuste põhjal (kui see on liiga odav, et olla tõsi). Pead küsima firmalt rohkem. Alustage CASi otsimisega 4MMC Hcl kohta guidechem. Ma püüan ikka veel saada seda õiget..."
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
12
Reaction score
11
Points
3
kas te saate mind Hiina ettevõtetega ühendust võtta, et teada saada, millised on hinnad?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Mul on probleeme minu vajalike junkie partnerite setup müük (hästi nad on idioodid), ja me olnud päris china scammed seni, kuid ma loodan, et see pakett on õige, nii et ma olla importija boss. Aga see salajane müüja ma ei eksponeeri esialgu, ma pean olema dule kompenseeritud ja *****ida oma kahjumit ja minu partner ei meeldi mulle hipi anda ära selle ainulaadse eelise. Kui me saame seda, et on nii lihtsalt oodata seda🥱
 
Top