Question ohutu viis vesinikgaasi andmiseks?

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
Kuna vesinikgaas on õhuga põlev, siis kuidas on kõige parem käituda vesinikgaasiga, kui ma ***** reaktsiooni, mille käigus tekib vesinikgaas? (Peale professionaalse suitsutuskapi kasutamise.)
 

cesc

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
1
Zinc HCl ?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
kas te võiksite seda täpsustada?
 

cesc

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
1
Redoxi tähendus. Notshooting H2 kosmosesse 🤣
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
ok. nii et ma lisan tsingi hcl lahusele, milles on naatriumborohüdriid, et vähendada selle plahvatusohtlikkust?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
675
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jookske voolikud kondensaatori ülaosast väljapoole, kui te TÕESTI muretsete.
Aga kui te lihtsalt redutseerite näiteks boorhüdriidi abil, siis avatud aken ja käivitatud ventilaator sobivad suurepäraselt.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
kuid kas vesinikgaas ei ole õhuga põlev?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
See on, H2 võib põhjustada plahvatuse minimaalse 4%-lise kontsentratsiooni korral. Selleks, et see oleks tõeline mure, peaksite seda kasutama üsna palju, et täita tavaline ruum sel hetkel.

Ventileerige oma tööruumi õigesti ja see ei tohiks olla probleem.
 

cesc

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
1
Tere. Niipalju kui ma tean, et H on tulega põlevatoimeline Tõepoolest,
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
550
Reaction score
298
Points
63
See sõltub tõesti areneva gaasi kogusest, nii et kui see ei ole suur maht, võite panna ka eelnevalt pumbatud ja seejärel tühjendatud ballooni oma seadistuse lõppu, kuna see pumbatakse, suureneb rõhk süsteemis (sageli piisavalt soovitud asi hüdrogeenimisreaktsioonides) ja selle asemel, et lasta see paisuda, vahetate seda ja tühjendate täis välja. H2 eelis on see, et see on kergem kui õhk, nii et see pigem kipub õhuvooluga ruumist väljuma ja siis koguneb, et moodustada plahvatusohtlikke segusid O2-ga atmosfääris (põhjus, miks Et2O on ohtlik lahusti, on see, et see koguneb põrandale ja kui see jõuab teie nina, võib olla juba liiga hilja). Loodan, et sellest on abi.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
just seda ma mõtlesin, kuigi kui õhupall kogemata enne vahetamist paiskub, siis võib-olla võib see kiire rõhu vabanemise või staatilise pinge tõttu põhjustada plahvatuse.

ma kavatsesin panna oma kondensaatorist aknast väljapoole viiva vooliku. aga ma olen ikka veel natuke paranoiline/mures plahvatuste pärast. ma arvan, et ma pean seda lihtsalt tegema.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
550
Reaction score
298
Points
63
valisite eelistatud meetodi, ärge muretsege H2 ujub paremini kui He ja see nõtkelt lahjendada välisõhu atmosfääri ka üles ja allikast eemale (veenduge, et voolik on kinnitatud väljaspool ülemisest punktist, et mitte tho hav gaasi puhutud tagasi tuul)
 

sharetea

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Õige viis on torustik ja otsas on tagasilöögi piiraja.

kuigi voolik/toru väljapoole peaks olema piisav, kui see ei ole lõksus

vesinik on kergem kui õhk. Mõelge heeliumiballoonile. kindlasti on iga1 kogemusi heeliumiballooni kaotamisega.

Mõelge umbes 3 sekundit pärast balloonist lahti laskmist.

Kus on balloon nüüd?
Kas te suudate ballooni tagasi haarata.

Kas balloon kujutab endast ohtu plahvatust. Kui kiiresti see lahkus ur perimeetrist.

See tee taevasse oleks kõige parem unhinderd.

Ärge laske sellel kuhjuda ruumis, kus te töötate.

Enamik reaktsioone ur ei mesnt hsve suletud süsteemi vältida preassure build up / plahvatused..

Välja arvatud juhul, kui te teete rõhupommi, kus teil on rõhu all olevad anumad.

Ma ei kasutaks s ballooni... Kasutage voolikuid või torusid.. See csnnhsndle pressssure kui selle väike dismeter tähendab, et teil on vaja paksud seinad

Aga kf ur exhusst on suur ur reslly lihtsalt suunata gaasi voolu.

Kui teie köögi ventilaator väljapuhur läheb otse väljapoole, siis on ka see okei.

Mõned vannitoad saadavad õhku ainult katusele, kuid kui ur ei lähe katusele, et cigerrettte u peaks olema korras.

Ventilaatorid ei pea isegi olema sisse lülitatud... Kui see viib välja... Lihtsalt jookseb voolik veidi ülespoole... Või väljapoole, kus see võib minna otse üles... Vesinikul ei ole lõhna ma ei usu .. Ma võin eksida...

Kui tekib palju vesinikku, siis võib see vedela lahusti kaasa võtta. Koos aurustub. Kui see lõhn yah vaja teha kohandusi, et arvestada suures mastaabis.

Ma soovitan teil dummy käivitada kõik, et teada, mida ur tegelevad

.väiksem reaktsioon teeb probleemid väiksemaks. Siis saate otsustada, mida te actuslly vaja.

Vesinik on üsna ohutu õues, kui pole süttimisallikat.



Tuleb muretseda gaaside pärast, mis lähevad allapoole, sest te isegi ei tea, et need on seal.

Kui see lõhnab pärast väikest katset. Sa pead gaasi puhastama.

Siin on video inimesest, kes kasutab vee asporaatorit kui make shift scrubber... Sa pead sulgeda kaane.. Ja toru kaanest, et te saaksite suunata vesiniku väljapoole ikka.



Hoidke end turvaliselt.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
550
Reaction score
298
Points
63
ka vasest sõelal on maagiline omadus peatada leekide läbipääsu
 

sharetea

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Täname selle eest...
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
550
Reaction score
298
Points
63
Ma tõesti ei tea, kuid seda kuulsin ühelt mainekalt professorilt, kellel on suured kogemused tööstusliku keemia alal, et peenikese vasest sõela asetamine süttimisvõimelise kraami gaasi väljalaskeava juurde blokeerib süsteemi siseneva leegi. Mina panin küll sellise sõela bt olin pigem ettevaatlikum, et ei oleks süttimisallikat, nii et mul ei olnud kunagi õnnetu võimalus näha selle tõhusust.
 

sharetea

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Huvitav ma ei meeldi obsecure tükki knowedge... Ma pean selle ümber keerama.

Ma tahan jätkata seda tangenti, kuhu see viib... Aga ma ei tea, millise terminiga seda lil reisi alustada... See on alati žargoon leida õige sõna otsida, et saada vastuseid, mida me otsime...

Kas ta nimetas seda sõelaks..võib-olla leegikatkestaja...
 

sharetea

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Im otsimine ja otsimine... Ja ma realiseerisin... Meil oli traatvõrk highscgool... Ja bunsenpõletid all... Ja teil on õigus, et see ei lähe mööda... Wtf...
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
550
Reaction score
298
Points
63
see peab olema vaskvõrk
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,693
Solutions
3
Reaction score
2,818
Points
113
Deals
1

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
550
Reaction score
298
Points
63
elektrolüütiline H2-generaator on parim, kui kasutate seda heterogeensete katalüütiliste redutseerimiste puhul, nagu Pd/C-ga
 
Top