Reflux-aromatiseerimine suurema võimsuse CBD/THC saavutamiseks

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Olen kunagi kuulnud, et rohu refluksimine võib suurendada rohu tugevust. Mul ei ole varem olnud võimalust seda proovida, kuid nüüd on mul võimalus, sest mul on praegu käes 2 liiki umbrohtu: CBD-pot (1,8CBD/0,02THC) ja hea kogus tänava THC heledat õietolmu hashi.

(küsimused allosas)

SEADMED, MEETOD JA PEAMINE KOOSTISOSA
Igatahes otsustasin proovida, märkisin üles soovitud kannabinoidide bp, panin natuke poti kaaneta klaasist mahutisse, kattisin selle pealt (kus peaks olema kaas) rebenenud kilekoti tükiga, mida kasutatakse toidu külmutamiseks jne, et tagada õhuvoolu blokeerimine klaasist mahutisse.

Seejärel panin klaaspaagi sügavale keedupannile ja hakkasin pannil vett keema, et käivitada klaaspaagi sees kondensatsiooniefekt.

Klaasmahuti on panni põhjast eraldatud sõelaga, mis on samuti pannile asetatud. Sõel toetub panni servadele ja sõela võrk on piisavalt sügav, et keev vesi saaks voolata klaaskolbi peale, ilma et see puutuks kokku panni põhjaga.

Klaaspoti ülaosa on, nagu mainitud, kaetud plastiga, et tagada õhuvoolu blokeerimine. Nii et kui vesi oli keenud, panin plastile (klaasmahuti ülaosa) jääkuubikuid,nii et kondenseerunud kannabinoid tilgub otse tagasi klaasmahuti sees olevasse poti massi.

Küsimused:
0. Kas ma ***** seda õigesti?

1. Kas selle meetodiga on võimalik suurendada potentsi?

2. Kas mul jääb midagi kahe silma vahele? (lahusti lahus jne)

3. Kas selleks on ka teisi meetodeid?

4. Kuidas saaks seda teha hashiga?
 
Last edited:

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Isomeriseerimiseks on vaja kasutada hapet. Kas te kasutate seda või lihtsalt kuumust?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
1,5 h koduses ahjus 90*C juures dekarboksülimise protsessiks. See suurendab u pungade tugevust
 
Last edited by a moderator:

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ma eeldan, et teie meetod kehtib ka hašiši kohta, kuna see on peamine materjal, millega saab kännu. Või eksin ma?
- Tänud vastuse eest
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Mõne hassi tootmise meetodi puhul toimub dekarboksülimine protsessi käigus
 
Last edited by a moderator:
Top