Question TÕELINE KODANIKUHIND...

Rangegate

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Mul on juurdepääs ühe Lääne-Aafrika riigi korrumpeerunud ametlikele kanalitele, mis võimaldab mul osta kodakondsust ja väljastada passe. Ma kordan veel kord, et tegemist ei ole võltsitud passiga, vaid väga tõelise passiga, kodakondsuse andmisega (tehniliselt tunnustamisega) ja de facto (kui soovite) uue identiteedi andmisega.

Küsimus: milline oleks sellise *****use asjakohane hind? Soovin luua DW-sse kaupluse ja pean hindama turgu, vaatama, kas keegi oleks huvitatud jne.
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Head päeva, vennas
Probleem selle Aafrika identiteediga on minu arvates see, et nad ei ole tugevad passid. Ladina-Ameerikas saab identiteedi kõike. 10k kuni 20k USD. Euroopas e saad 50k kuni 100k eurot. Kõik oleneb sellest, keda sa tunned ja kui palju vahemees võtab. Ma arvan, et kui sa saad uue identiteedi peab olema üks tugev pass.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
mis on nende õiguspärasuse garantii?
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
kuidas seda saab kontrollida?
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Kui te ostate rite person teie ostmine valitsuse töötajatelt, nii et mõned korrad peate minema riigi saada sõrmejäljed panna süsteemi jne
 

Rangegate

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
ei tea, kuid on seaduslik. Saab kontrollida alles pärast seda, kui see on
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
sa võid kergesti müüa 50k euro eest seda *****ust, kuid on väga raske uskuda, et Eu kodanik saab uue identiteedi niimoodi. sa võid selgitada natuke paremini, millist identiteeti sa kasutad? sa kloonid olemasoleva identiteedi? palju põgenikke kaalub teie *****ust. kuidas on pikk kogu protsess? potentsiaalne klient peab tulema isiklikult või saate isegi saata eveything nagu pass ja paberid? kui sa saadad seal on tempel passi? sorry palju küsimusi, kuid kui see legit ma võib olla järjekorrad väljaspool minu ukse taotluste, paljud sõbrad vajavad
 

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Kui peate dokumentide saamiseks jõudma isiklikult konkreetsesse riiki, on see viga. Kuidas te eeldate, et nad üldse reisivad ? Ma saan aru, kui nad juba ELis (Schengeni ala) selle vaba liikumine ilma piirideta, kuid saada ELi alguses põgenikuna saada ur pass oma liiga riskantne.
Ei oleks mõtet, ega reisida kuhugi tbh kui u tahaks teatud ametkondade poolt.

süsteem töötab enamasti inimeste kokkusobitamisel, sarnase vanusega sarnane välimus. Mõnel juhul väga raske, mõnel juhul väga lihtne. Pidage meeles, et enamus passe on nüüd RFID, mis sisaldab biomeetrilisi andmeid. Kas sõrmejälg või silmade skaneerimine ( enamasti on see sõrmejälg). Nad liiguvad täieliku näo skaneerimise suunas (nagu meie telefonid teevad selle avamiseks... >.>)

tagasi teema juurde

kõik sõltub sellest, milleks u seda vaja on.

kas sa tahad liikuda A-st B-sse, siis sõltuvalt sellest, kus on A ja kus on B tuleb kaaluda erinevaid meetodeid.
Või on sul lihtsalt vaja uut identiteeti, et asuda kuskile elama, ilma et sa reisiksid palju üle piiride (nagu näiteks Schengeni ala, saad vabalt ringi sõita Hispaanias,Saksamaal,Prantsusmaal Poolas, Leedus,... jne) ei mingit ID kontrolli.

minu isikliku kogemuse põhjal ei ole need Aafrika passid palju väärt. Õnne proovige saada viisat, kui soovite reisida kuhugi 🤣 need tulevad odavalt, kuid on sama kasulikud kui tükk trükitud a4 lehekülge ur kodus HP laserprinteri, ja kui lamineeritud võib olla väärt rohkem kui Aafrika pass.
Aga hei, kus on tahe, seal on ka tee. 😁
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
Kas te saate seda uut identiteedi*****ust Ida-Euroopas?

Kuidas teil õnnestus üldse saada ühendusi korrumpeerunud ametnikega?
 
Top