Küsimus Kas keegi on saanud Uberdrugsilt midagi

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
72
Points
28
Uber narkootikumide oli vitriini 2cb ja mõned muud asjad ma ei tea, kas keegi veel oli õnne tellimine temalt ja kuidas tulevad sa enam ei ole vitriini staatus on eemaldatud müüja
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Ka mina olen selle üle mõtisklenud. Ma tellisin temalt ja ei ole kaebusi, hea toode, suurepärane *****indus ja kui ma kavatsesin panna teise tellimuse, ilmselt oli midagi tekkinud ja talle anti aega selle lahendamiseks ja vahepeal muutus tema liikme staatus. Ma arvan, et see ei läinud talle korda, sest tema nimekirjad on kõik kadunud. Kahju, sest ausalt öeldes olin tema *****usega väga rahul. Ta oleks võinud isegi lihtsalt minu raha võtta ja mitte midagi saata, sest ma lõpetasin kogemata varakult, kuid ta saatis kõik pluss peaaegu 30% ekstra. Ma olen uudishimulik, mis juhtus.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
72
Points
28
Jah see lõpetas varakult pärast 2 nädalat ma arvasin, et ma ei pea tegema meest ootama, kui see tuleb Hollandist või midagi see võtab tavaliselt 30 35 päeva, kuid kunagi ei saabunud ja ma olin lihtsalt mures, et midagi oli läinud nüüdsest ma kasutan Pgp krüpteerimist minu aadressi, sest see Days inn laias laastus 90 päeva see on natuke masendav, kui ma saan Google'ile ja
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Jah, ma olen kindel, et keegi teine oskab anda korraliku vastuse. Ma küsisin chatis, kui ma seda märkasin ja sain üsna ebamäärase selgituse, mida ma ei mäleta. Küsisin ise, kuna ma ei olnud nagunii kindel tellimises ja ta lihtsalt lõpetas vastamise.
 

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Ma kavatsesin temalt ketamiini osta, me kavatsesime teha äri, kui väljaanded kadusid, ma rääkisin temaga ja ta ütles mulle, et tal oli probleem selle saidi administraatoritega, kuid et tal olid tooted saadaval, ma ütlesin talle, et müüa mulle ja ta ei vastanud uuesti edasi
 
Top