Question Miks minu kuulutus on kustutatud

Jekiffe

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Tere kõigile olen postitanud 2 korda küsimuse, sest ma otsin õli nimega A või pnp ma ei tea terminit excat aga õli, mida segatakse teiste toodetega, et saada kiirust pasta on keegi, kes müüb seda või teab, kust saab leida seda palun? Ja miks on minu kuulutus 2 korda kustutatud palun?
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
peate postitama inglise keeles

kui te küsite küsimuse hästi sõnastatud ja õiges keeles, siis nad vastavad teile
 

Jekiffe

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ok tänan ja ma küsin kui keegi müüb või teab kust leida õli ütleme "A" või pnp ma ei tea täpset terminit aga õli teha kiiruspastat see mida segatakse metanooli ja happega et saada pastat palun tänan teid
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
võite võtta ühendust @aaronstevensiga kindlasti saab ta teid aidata @asbbgate telegramil
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Jep mate, sa pead rääkima inglise keelt (üsna kindel, et olen varem näinud mõnes prantsuse foorumis, LMP või cosa nostra võib-olla).

Ma arvan, et sa otsid amfetamiini freebase'i, mida mõnikord nimetatakse A õliks ja mida võib leida speedis. Sa võid osta ka amfetamiini HCl (pulbrit) ja siis freebase'i, kasutades näiteks ammoniaaki (pea lihtsalt meeles, et saad vabalt minna amfetamiini HCl-ist, tahkest ainest, freebase'ile, õlile).

Kui teil on küsimusi, võime rääkida privaatsõnumiga prantsuse keeles, kui soovite.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ainult ammoniaagiga jätan amfetamiini vabaks alusega? Kuidas ma siis saan seda uuesti hüdrokloriidiks teha?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
See on tüüpiline näide happe-aluse reaktsiooni kohta. Kui reageerite amfetamiini soola, nagu amfetamiinvesinikkloriid (HCl) või amfetamiinsulfaat, alusega, nagu ammoniaak, eemaldab alus HCl osa, et saada amfetamiini vababaasi. Soolad lahustuvad tavaliselt vees, kuid vababaas mitte.
Selleks võib kasutada peaaegu kõiki aluseid. Kui soovite valida ühe, kuid te ei ole kindel, et see töötab, võite lihtsalt otsida "amfetamiini freebase with ****", kusjuures tähed on teie valitud alus.
 
Top