Question Mooni morfiinist heroiinini - selge meetod ja testitud palun!

KS365

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 27, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ma kasvatan praegu oma keldris siseruumides palju mooni... me püüame ainult iseenda jaoks piisavalt heroiini valmistada, me olime aastaid laskurid ja oleme metadoonikliinikusest tüdinenud, kuid meil ei ole huvi osta, sest tänavatel on suures koguses fentanüüli.

Minu abikaasa on aastaid kasvatanud marihuaanat, nii et muidugi tahtis ta proovida moonid.. me saame suurepäraseid tulemusi ja saagikoristus on nurga taga.

Meil on soxlet ekstraktor, vaakumpuhasti, palju seadmeid ja kõik vajalikud kemikaalid: nimekiri on postitatud allpool, palun andke mulle teada, mis mul puudub?

Mu abikaasal on palju kogemusi THC ekstraktide valmistamisel...

Peamiselt mõtlesime, kas see on sarnane ekstraktide valmistamisega, kas kellelgi on juurdepääs lihtsale retseptile?
kas seda saab teha 99-protsendilise jäääädikhappega või saab teha äädikhappeanhüdriidi? Kui jah siis kuidas?

Soolhape
Väävelhape
Bensoehape
Jäääädikhape
Ammooniumkloriid
Naatriumhüdroksiid
Ja muidugi söögisooda

Otsin selget retsepti me kasvatame p. somniferum Tazzies või Tasmaania varianti, samuti mammut moonid ja mustad Betty'd.

Otsisime kõrge alkaloidisisaldusega variante, et oleks hea, meil on mitu suurt potti ja ühes potis on juba umbes 30 pungi ja paljud pungivad ja õitsevad ja meie 5 muud on ainult natuke maha jäänud me istutasime umbes 100 potti või nii....

Nad lähevad väga tugevalt, me oleme väga uhked oma siseaia üle!
 

DenSouLew

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 25, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Huvitatud ka. Kuigi see tundub tõesti suur asi.
 
Top