Question Politsei narkotesti ebaõnnestumine

Huey Freeman

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Kas keegi teab, miks mõned narkootikumide testid näitavad 4mmc,3mmc jne metamfetamiinina?
Ma tean, et nad võivad olla lõhutud narkotestid, kuid võib-olla on ka mõni muu põhjus.
Ja milliseid "trikke" te kasutate, et läbida pistelist narkotesti kui olete weel taga?
 

soprano82

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ei ole tegelikult trikitamine kui selline, kuid ma laadiksin enne sõidukisse sisenemist paar korda vett ja pissiksin või hoiaksin seal puhast uriini, kui nad sind liiga tähelepanelikult ei jälgi. Seda muidugi tingimusel, et see on uriiniproov.

Leia ka mõni sait/foorum/grupp, mis jälgib ja teatab, kus politseinikud sinu piirkonnas teste korraldavad.

Ma tean, et on päris palju ravimeid nt ritaliin, mis võivad anda valepositiivseid tulemusi. Võib-olla suudad politseinikku veenda, et sul on adhd, lihtsalt nipsuta natuke ringi ja teeskle, et möödasõitvad autod segavad sind.
 

Huey Freeman

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Ma kuulsin, et on mõned "body hygine" pihustid, mis võivad aidata sülje test (see s mida nad kasutavad) ainult siis, kui te spray enne sülje. nad ei anna mingeid koostisosi toote nii ma don t tõesti teada, kui nad töötavad nagu reklaamitud
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Kui te vaatate nende asendatud katinoonide struktuuri, siis on need fenüetüülamiin, nagu metamfetamiin. Amfetamiin ja 100 uimastit on. See ei ole üldse üllatav, et nad näitavad amfetamiinidele. Testi võitmine sõltub tugevalt thier testimisprotokollist. Kui jood palju vett, saad tavaliselt halva testi, sest nad kontrollivad kreatiini taset ja see on madal, kui su kusi on lahjendatud. Sünteetiline piss peapoes on parem, kuid kui nad saadavad selle laborisse, siis saate "mitte vastavuses inimese uriiniga" (juhtus minu naisega), siis on parim valik saada kellegi puhta uriini. Sul on vaja vähemalt 2 untsi ja hoia seda soojas. Kontaktläätsede lahuse pudel või soolalahuse ninasprei pudel on õige suurusega, kleepige see oma munade ja reie vahele, et seda soojana hoida. Naised olete õnnelikud. Teil on ideaalne koht selle 3" pikkuse 1" läbimõõduga pudeli jaoks.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
W5xzQgVHjk


Vaadake kõiki neid ravimeid. Neil kõigil on fenüül (tsükloheksaan koos kaksiksidemetega) ja 2-4 süsinikuahelaga süsivesinikuahel (etüül, metüül, propüül, butüül, kõik erineva pikkusega süsinikuahelad) ja amiin taga ( N-lämmastik. Kõik need, millel on N-i taga lüli. See on metüül (ch³)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Teil on tulemas test? Teil on vaja midagi, mis võib vist põhjustada valepositiivset tulemust ja kasutada seda ettekäändena? Millised muud igapäevased tooted võivad anda valepositiivse tulemuse? Olen kuulnud, et ibuprofeen võib seda teha, kuid pole seda uurinud.

Ma ei usu, et mingid detoksikatsioonivahendid tegelikult töötavad
 
Top